Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> a co vubec delas?
<b> jazikovedce

<a> tak to co ted v saline jsem jeste nazazil ten dopravni podnik nevi uz co roupama delat :D
<a> po roce vlezu do saliny rikam koupim si radeji listek na dalsi zastavce nastupi baba v jebtiskovskem habitu sedne si. salina se rozjede a ona vytahne misto ruzence na retizku placku a prej revize jizdenek. tak ji vytlemenej rikam pozdrav panku a ona na me jeste "pico nebud drzej"...
<b> to si delas <> :))
<a> ne nedelam a nekdo prej dokonce potkal borce v monterkach od betonu a barvy a taky revizor. asi maji maskarni
<c> :-D ja som včera v 13 stretol normal oblečeného. asi v piatky majú povolené voľnejšie oblečenie :-)

Komentář: revizoři DPMB :-)

<messer> co to je za nick?
<alt+F4> Zkus si to zmacknout na klavesnici.
-!- messer has quit

<Karel> hadej kdo mi vcera rikal Pane Ridici?
<Hrdla> ?
<Karel> tatuv novej Ford Explorer 4.0 6V
<Hrdla> hmm... a hadej kdo me vcera rikal Pane Ridici?
<Karel> ?
<Hrdla> mestska policie :(

Komentář: :)

<a> zitra bych s tebou potreboval poresit ukrutný problém elektrotechnickooptického rázu
<b> zapíchl sis drát do oka?

<a> "Mam syna ve vlastni peci." co to kua znamena?
<b> ze ma syna v peci ona a ne druhy rodic?
<a> jo péči

<a> Tak založíme kapelu
<b> To tak, co budeme hrat :D?
<a> Tak třeba grindpornfolkblack metal
<b> tak to budem Shitten Whores Of Red Dicked Satan
<b> Shitten je za grind
<b> Whores za porn
<b> Red Dicked za oboji
<b> Satan za black...
<b> a zkratka je SWORDS coz je za folk
<a> Hezkyyyyy :-D :-D :-D

Komentář: Vecerni ICQ aneb uznavam ze nejsem uplne normalni... :D

<a> ty vole co to má bejt ten status Půlka oranžová, oranžová, půlka zelená, modrá, půlka modrá, zelená, půlka hnědá, hnědá. na tom ICQ
<b> hh to si IT Jeník na to přišel hned, se podívej na sítovce skrz ten průhlednej konektor
-!- a has quit

Komentář: :D

<a> Čus, co jízda?
<b> Vole, ani mi nemluv!
<a> Jsi mu to někam nabořil? :D
<b> Jo.
<a> Cože? To si děláš prdel? A jak?
<b> Vyjíždel jsem tam od něj, nějak jsem moc šlápl na plyn a trefil jsem auto u protějšího chodníku.
<a> Ty si vůl :D :D
<b> Jako jen tak lehce, to zaplatí pojišťovna, ale já už do do dovolený nestihnu odjezdit.
<a> Tak má ještě jednu Oktávku, i když nevím, jestli tebe ještě pustí do auta.
<b> Hm, a do čeho myslíš, že jsem to nabořil?!
<a> To si děláš prdel? Tys mu zrušil obě auta najednou? :D :D :D
<b> No zrušil, no...

Komentář: Dvě mouchy jednou ranou

<a> To je divny...
<a> Mam Geforce 8800 GTX?
<b> ?
<b> mas
<a> Mam 2048 MB ram?
<b> mas
<a> Mam 2,5 Dualcore?
<b> mas
<a> A co na tom parim?
<b> ?
<a> Emulaci Gameboye...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 6 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.