Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> cece na monitoru mam nalepeny listecky s praci a cislama lidi a krysa mi tu beha a odnasi si je do klece, sem myslel, ze ji zabiju...

<ivka> Mam otazku,co sa tyka dychania na biku... velmi rychlo sa totiz zadycham, niekto radi, ze treba dychat nosom, niekto ustami, pre vacsiu kapacitu vzduchu...
<ivka> Ake mate skusenosti?
<andrew> Odporucam 2x nadychnut nosom a 2x vydychnut ustami. Naucil ma to jeden maratonec a naozaj to pomoze.
<jfab> Nie je to malo na cely maraton?

<a> co chceš odemě k narozeninám? řekni si co chceš... ale tak, ať na to mám... víš co, nechce se mi nic moc vybírat a přemejšlet.
<b> noo, byla by tady jedna věc...
<b> eventuelně...
<b> čistě hypoteticky...
<a> NE, to sem ti říkala už loni, že si nemůžeš šáhnout!

Komentář: za zeptání člověk nic nedá :)

<ona> ježiši... hlavně když s nějakou budeš chtít spát, tak si vezmi kondom, buhví co má za nemoci, nerada bych to pak chytla!

Komentář: jedu na dovolenou :-)

<ona> Ahoj :) Co ty tady tak pozde?
<on> Prave ssem se vratil z kalby... Mam v sobe asi litr vodky a vseho moznyho... takze me radsi moc nepis nebobych ti este moh omylem prozradit jak moc sem do tebe tajne zamilovanej...
<on> a doprdele

Komentář: hups :)

<a> a toho total comandera muzu vypnout?
<b> ne, to budes muset mit nadosmrti zapnuty a ani nesmis vypinat pocitac
<a> coze?
<b> a musis mit i zapnutou lampicku, aby na to ten pocitac videl
<a> co kdyz vypnou proud?

<a> Moje sestřenka je ženatá, víš?
<b> Sestřenka je ženatá jo?
<a> jo...
<b> fakt ženatá jo?
<a> no fakt!
<b> ale sestřenky se vdávaj :D
<a> ty vole, ale vona je nevlastní!!!

-!- a has quit
-!- a has joined
<b> co se stalo??
<a> jsem zkoušela k čemu je na klávesnici to tlačítko s půlměsícem
<b> proc ses proste nezeptala? 8-)
<a> nechtěla jsem vypadat blbě :(

<C-x> juva muj program uz konecne dela to co po nem chci :)
<Rap-tor> co ze ten program dela?
<C-x> Rap-tor: zatim nic :)
<Rap-tor> tak to musi byt slozity program :)

<Subber> ok, pochlubim se ti co jsem dneska provedl
<boxer> no rikej
<Subber> hele cekal sem zasilku od DPD vis ne, jak se vsude chlubi ze to dovezou presne no a oni mi volali ze to nestihnou a ze misto v 10 ji privezou ve 12
<boxer> a?
<Subber> ja ze "to musite stihnout proto jsem si vas vybral ze vy jezdite vcas"
<Subber> a on ze to fakt nestihne ze ma par lidi prede mnou
<Subber> a ja "fakt to musite stihnout at vam to nevybuchne v aute"
<Subber> byl u mne v 10.30

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.