Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<Darksome> Takze na lovu, co? ;o))
<Crossfire> no, ne tak uplne, vcera sem se rozesel s mladou
<Darksome> to te lituju, ja se vcera taky rozesla s pritelem, vim jaky to je :-(
<Crossfire> Ani me to moc nermouti, citim se ted lip
<Darksome> No me to dostalo hodne :-(
<Crossfire> me to uz docela dlouho otravovalo..
<Darksome> jak se jmenujes?
<Crossfire> Ales
<Darksome> a odkud?
<Crossfire> Vinohrady
<Darksome> ty bastarde
-!- Darksome has left
<Crossfire> Lenko?
<macros> co ja vim, tak sefovi w3c udelili nejakej titul v anglii :)
<macros> nebo coze
<macros> :)
<woody> jj
<woody> ted je rytir
<woody> a pritom je kokot
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<Quanti> eqx311_, jako jestli mluvis o tom, o cem mluvim ja, tak mluvime oba o tom samym :]
Komentář: #czfree.net@czfree.net