Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> uz se ti podarilo napsat na konec emailu "best retards" misto regards?

<a> nejsem grafik, webmaster, kodér... asi bych tam nevedl s nikým fundovanou debatu :-(
<b> Neměj obavy, průměrná webtržní debata je o grafice, kódování a programování jen první hodinu, než někdo hodí do placu otázku, zda má někdo z přítomných pornoserver. Pak už se do rána mluví jen o šukání, jako na každém jiném srazu.

Komentář: Webtrh - z chystaného srazu v Liberci

<a> Zajimalo by me, jak vypada kostni dren
<a> a jestli se lisi od jahodovy
<a> me to vzdycky napadne, kdyz jim jahodovou dren

Komentář: horké letní dny

<Fenixp> Ale stejně, kolik znáš holek, co v něco nevěří?
<Fenixp> A teď nemluvím o křesťankách, ale v cokoli nadpřirozené...
<Scratcher> no ono je problém že všichni v něco věří...
<Scratcher> ta věří v boha... ta věří v mimozemšťany... ta věří že zhubne...

<a> Dneska jsem na netu objevil takový obrázky, na který když se díváš asi přes minutu a pak koukneš na bílou zeď, tak se ti tam ukáže s prohozenou černou a bílou. Je to hustý.
<b> Znám, to dělám pravidelně s logem Windows při bootování.

Komentář: Ach ta rychlost

<a> napis mi aka posledna sprava ti prisla odomna
<b> <a> napis mi aka posledna sprava ti prisla odomna

Komentář: chcel poslednu :D

<a> Čus, ty kouříš? A to jseš fotbalista?
<b> Je špatné, když sportovec kouří a pije, ale je dobré, když kuřák a alkoholik sportuje!!!

Komentář: Profesionál

<a> Clovece, ta moje slecna je nejaka... divna.
<a> Vcera jsme byli u nas doma, vecer, vinko... intimco.
<a> Zacal jsem ji tak otlapkavat...
<a> A ona at nerusim, ze se chce koukat na fotbal.

Komentář: Sen kazdeho chlapa...

<a> hele, měl jsi nějaký vážný důvod nepřijít na meeting, který jsi si sám svolal?
<b> neprisel jsem si natolik dulezity abych tam sel a jeste bych se tam od vas mohl nakazit nejakou praci :-). Jak to probihalo, dohodli jste se kdo ten report udela?
<a> Proběhlo to celkem uspokojivě, ostatní přišli všichni a dohodnout se trvalo asi dvě minuty. Moc času na to nemáš, musíš to odevzdat do pátku.
<b> to si delas kozy
<a> Ale stejně je hezké, jak se do všeho dobrovolně vrháš :D

Komentář: Kolega zapoměl na Mnichovskou poučku

<Yossarian> ta baba co sem ji vcera sbalil byla tak ozrala, ze si me nepamatuje
<AugiTreballant> tak tomu se rika cista prace ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 7 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.