Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> uz se ti podarilo napsat na konec emailu "best retards" misto regards?
<a> nejsem grafik, webmaster, kodér... asi bych tam nevedl s nikým fundovanou debatu :-(
<b> Neměj obavy, průměrná webtržní debata je o grafice, kódování a programování jen první hodinu, než někdo hodí do placu otázku, zda má někdo z přítomných pornoserver. Pak už se do rána mluví jen o šukání, jako na každém jiném srazu.
Komentář: Webtrh - z chystaného srazu v Liberci
<a> Zajimalo by me, jak vypada kostni dren
<a> a jestli se lisi od jahodovy
<a> me to vzdycky napadne, kdyz jim jahodovou dren
Komentář: horké letní dny
<Fenixp> Ale stejně, kolik znáš holek, co v něco nevěří?
<Fenixp> A teď nemluvím o křesťankách, ale v cokoli nadpřirozené...
<Scratcher> no ono je problém že všichni v něco věří...
<Scratcher> ta věří v boha... ta věří v mimozemšťany... ta věří že zhubne...
<a> Dneska jsem na netu objevil takový obrázky, na který když se díváš asi přes minutu a pak koukneš na bílou zeď, tak se ti tam ukáže s prohozenou černou a bílou. Je to hustý.
<b> Znám, to dělám pravidelně s logem Windows při bootování.
Komentář: Ach ta rychlost
<a> napis mi aka posledna sprava ti prisla odomna
<b> <a> napis mi aka posledna sprava ti prisla odomna
Komentář: chcel poslednu :D
<a> Čus, ty kouříš? A to jseš fotbalista?
<b> Je špatné, když sportovec kouří a pije, ale je dobré, když kuřák a alkoholik sportuje!!!
Komentář: Profesionál
<a> Clovece, ta moje slecna je nejaka... divna.
<a> Vcera jsme byli u nas doma, vecer, vinko... intimco.
<a> Zacal jsem ji tak otlapkavat...
<a> A ona at nerusim, ze se chce koukat na fotbal.
Komentář: Sen kazdeho chlapa...
<a> hele, měl jsi nějaký vážný důvod nepřijít na meeting, který jsi si sám svolal?
<b> neprisel jsem si natolik dulezity abych tam sel a jeste bych se tam od vas mohl nakazit nejakou praci :-). Jak to probihalo, dohodli jste se kdo ten report udela?
<a> Proběhlo to celkem uspokojivě, ostatní přišli všichni a dohodnout se trvalo asi dvě minuty. Moc času na to nemáš, musíš to odevzdat do pátku.
<b> to si delas kozy
<a> Ale stejně je hezké, jak se do všeho dobrovolně vrháš :D
Komentář: Kolega zapoměl na Mnichovskou poučku
<Yossarian> ta baba co sem ji vcera sbalil byla tak ozrala, ze si me nepamatuje
<AugiTreballant> tak tomu se rika cista prace ;)