Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> se (svoje modré oči)... dej do 7. pádu
<b> se svými modrými očmi
<b> ne... se svými modrými očmami...
<a> nebo se svýma modrýma očmama?
<b> se svýma modrýma očama..
<c> se svými modrýmy oky!
<a> se svýma modrýma okama...
<b> okyma! okymami!
<a> mně z toho vypadnou oča z důlku... :D
Komentář: čeština - složitý jazyk xD
<a> Cawes čo si mam zobrať na ten plavecký? Mňa už nič nenapadá.
<b> Plavky, notebook a chlast
<a> Vídíš plavky som zabudol. :-D
<Patton> jsem rad Ze mi moje maminka veri
<Patton> rikam ji: je 3/4 na OSM du behat 5 kilometru
<Patton> vzapeti mi odpovi: dobre, ale at si do OSMI doma
<a> potřeboval bych nějaký srozumitelný materiál ve kterém se dovím vše podstatné o vesmíru. jo, a nesmí to moc obsahovat odborné názvy... poradíš?
<b> Červený trpaslík :D
<a> ???
<a> To ICQ 6 ma neco do sebe
<b> proč?
<a> Ted mi otec poslal screena... je tam genialni kombinace cestiny s anglinou - "pohlavi: male"
<Joextr> spolubydlove tu uz par dni nejsou, tak jsem se mrknul do lednicky, jestli tam zase nenechali nejaky jidlo na zkazeni
<Joextr> vidim dve ostravske klobasy
<Joextr> tak si rikam, ze uz budou asi plavat ve vlastni zelene stave a podivam se na nalepku, abych zjistil z jakyho jsou data
<Joextr> a tam BANANY spotrebujte do 13.5.
Komentář: červnové zjištění
<a> Tak co auto? Už se ti ozval někdo na ten inzerát?
<b> nevim, nezvedam cizi cisla
<a> Hele, Rybniku, proč chodíš vždycky spát v deset večer a ani se nerozloučíš
<b> já nechodím spát, otec chodí spát a na noc vypíná router
<a> OMG proč? :D
<b> Ruší ho jak bliká :-P
<a> dneska přišel k nám do třídy ředitel, že hledá nějaký dva kluky, co vážně rozumí počítačum
<a> jako první se samozřejmě přihlásili dva největší programátorský machři
<a> když se vrátili, tak řekli, že ředitel chtěl odnést počítač do servisu :D
<a> Zdarec
<b> Cau, co ta tvoje baba??? ;-)
<a> Ani se neptej...
<b> Zase jsi neco posral?
<a> Jo
<b> A co to bylo tentokrat?
<a> Normalne ji pisu SMS, ne? Ze jestli by se nechtela treba projit
<a> No a predstav si, ze ta blba T9 mi to prelozila takto: Cau, nechtela by ses zitra treba spojit?
<a> No a od té doby má vyply mobil
Komentář: Ach ta T9