Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> se (svoje modré oči)... dej do 7. pádu
<b> se svými modrými očmi
<b> ne... se svými modrými očmami...
<a> nebo se svýma modrýma očmama?
<b> se svýma modrýma očama..
<c> se svými modrýmy oky!
<a> se svýma modrýma okama...
<b> okyma! okymami!
<a> mně z toho vypadnou oča z důlku... :D

Komentář: čeština - složitý jazyk xD

<a> Cawes čo si mam zobrať na ten plavecký? Mňa už nič nenapadá.
<b> Plavky, notebook a chlast
<a> Vídíš plavky som zabudol. :-D

<Patton> jsem rad Ze mi moje maminka veri
<Patton> rikam ji: je 3/4 na OSM du behat 5 kilometru
<Patton> vzapeti mi odpovi: dobre, ale at si do OSMI doma

<a> potřeboval bych nějaký srozumitelný materiál ve kterém se dovím vše podstatné o vesmíru. jo, a nesmí to moc obsahovat odborné názvy... poradíš?
<b> Červený trpaslík :D
<a> ???

<a> To ICQ 6 ma neco do sebe
<b> proč?
<a> Ted mi otec poslal screena... je tam genialni kombinace cestiny s anglinou - "pohlavi: male"

<Joextr> spolubydlove tu uz par dni nejsou, tak jsem se mrknul do lednicky, jestli tam zase nenechali nejaky jidlo na zkazeni
<Joextr> vidim dve ostravske klobasy
<Joextr> tak si rikam, ze uz budou asi plavat ve vlastni zelene stave a podivam se na nalepku, abych zjistil z jakyho jsou data
<Joextr> a tam BANANY spotrebujte do 13.5.

Komentář: červnové zjištění

<a> Tak co auto? Už se ti ozval někdo na ten inzerát?
<b> nevim, nezvedam cizi cisla

<a> Hele, Rybniku, proč chodíš vždycky spát v deset večer a ani se nerozloučíš
<b> já nechodím spát, otec chodí spát a na noc vypíná router
<a> OMG proč? :D
<b> Ruší ho jak bliká :-P

<a> dneska přišel k nám do třídy ředitel, že hledá nějaký dva kluky, co vážně rozumí počítačum
<a> jako první se samozřejmě přihlásili dva největší programátorský machři
<a> když se vrátili, tak řekli, že ředitel chtěl odnést počítač do servisu :D

<a> Zdarec
<b> Cau, co ta tvoje baba??? ;-)
<a> Ani se neptej...
<b> Zase jsi neco posral?
<a> Jo
<b> A co to bylo tentokrat?
<a> Normalne ji pisu SMS, ne? Ze jestli by se nechtela treba projit
<a> No a predstav si, ze ta blba T9 mi to prelozila takto: Cau, nechtela by ses zitra treba spojit?
<a> No a od té doby má vyply mobil

Komentář: Ach ta T9

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.