Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> zdar
<b> zdar jdem na cod4?
<a> ee musim napsat ten ukol do ajiny... ale nic me nenapada... cos do toho dopisu napsal? potrebim inspiraci
<b> w8 poslu ti to
<b> Dear Jessica. I am still thinking about the night with you. I still remember your sweet lips, deep blue eyes, your pierced nipples, your friendly clitoris. I cannot forget about you. Only one night... Just one naughty night. It was a pitty that your mother caught us red-handed. And result? I have relased that I love you. Deeply... Trully... I have one question for you. What about repeating it? It was beatiful, crazy and sexy... but next time, we will make love without these fucking handcuffs... answer please. Paul
<b> libi?
<a> hochu tak jestli tohle odevzdas ucitelce tak ti dam petikilo
Komentář: petikilo se vzdycky hodi
<a> Blbne mi net, nevis co s tim?
<b> zkus jednu jebnout do modemu to pomáhá
<b> :)
-!- a has quit
<a> Kámo du ti kolem bankomatu, a tam dědek tak kolem 70ti
<a> profesionálně tam vloží tu kartu, a zahlásí: "stovkůůů"
<leebagr> ráno se mě v kafi utopila vosa
<leebagr> tak jsem ji přilepil vteřinákem k dřívku jako ozdobu
<leebagr> byla mrtvá
<leebagr> a ted ožila
<leebagr> tak mám přilepenou živou vosu
<leebagr> jdu ju přivázak na nit a až ožije tak budu mít dráčka
<psy.co> :D
<leebagr> teda ožije, až se odlepí
<psy.co> vterinak a odlepit se?
<leebagr> třeba si ukouše nožičky
....
<leebagr> uz si je kouše
....
<leebagr> vole mazec
<leebagr> je na niti a léce kolem :)
Komentář: ma 26 let a pracuje v IBM :)))
<a> Čas od času vykouknu z okna, podívám se nahoru a usměju se pro satelitní snímek.
<on> a co ti přesně je?
<ona> angína
<on> jsem slyšel že na angínu je nejlepší sex :P
<ona> to nevim
<ona> ani to nemám ským zkusit
<on> To to píšu tak neprůhledně že tě to nenapadlo :D :D
<ona> co mě mělo napadnout???
Komentář: Za co...?
<Polly> cau, co delas?
<Paol> ctu tady neco o Eve a Vaskovi... prej je to u starších lidí nejposlouchanější muzika, když se tu dívám na naky video na youtube, ty seniory to uplne dojima... já to nechapu...
<Polly> jj asi sou fakt dobrý :D... prej je jejich CD nejprodávanější v ČR... víš čim to bude?
<Paol> nevim
<Polly> tím, že si to důchodci neuměj vypálit... :)
Komentář: :D
<ona> ahoj, muzete mi prosim nekdo doporucit nejaky pekny film
<on> doporucuju Where The Boys Arent a taky Barely Legal...
<ona> co je to za zanr?
<on> porno
<ona> diky
...
<ona> myslim, ze uz jsem to videla...
Komentář: =-O
<a> Jedna známá se upsala do nepěkný pyramidy, hned jak podepsala tak po ní začali chtít asi 100 litrů ke kterým se podpisem zavázala. Celkem síla.
<b> ty vole, to je blbá? To ani nečetla?
<a> No viditelně ne takže se zodpovídá i první dotaz.
<b> Co bude dělat?
<a> Ale naštěstí zapoměla na jeden podpis a díky tomu to všechno bylo neplatné. To je tak když je někdo tak blbej až ho ta blbost zachrání...
<ona> Tak zkouším ten novej lak na vlasy, zatím čau, jdu na koupák
...
<ona> v Paříži, Londýně, New Yorku účes stále drží... a u nás hovno