Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu

Komentář: tech support

<on> A copak delas?
<ona> Nic, delam obrazek
<on> Aha a jakej?
<ona> No, napred sem delala s tvym jmenem, ale ten se mi nejak nepoved a ted delam svuj
<on> Jo tak to jo, a mas ten muj ulozenej?
<ona> Jakej, coze?!
<on> No ten s mym jmenem ne?
<ona> Lasko... ja to kreslim
<on> Ahá, takze si ho neulozila?
<ona> Na papir!

18:58 <a> Tenhle server ma problemy s casem kdyz je tu vic lidi
18:69 <b> To vidim :D

<a> Hele dcere jsem koupil nejakou hru a zavirovalo ji to pocitac... nvite costim?
<b> odvirovat :D
<a> Ale vazne... avast porad neco hlasi...
<c> Co to bylo za hru?
<a> Neboj se nic zavadneho...
<c> Jmeno?
<a> Neco s kotatama - Licking pussy

Komentář: Ne vzdy pussy znamena kote...

<BadBoyKilla> Vista nemá oproti Xp skoro žádný rozdíl, až na to že se tam tam musí Microsoft word kupovat a instalovat zvlášť.
<feelda303> Odkdy byl MS Word soucasti Windows? LOL :-)
<StenSoft> Záleží na verzi ISO obrazu cracklých Windows :)

<a> hm... sem nasel v lednici sedm let starou majonezu
<b> děláš si prdel? :D
<a> neee fakt
<a> nejzajímavější je na tom to, že tu lednici máme teprv tři roky

<mart> Neumi nikdo anglicky pls moc prosim jde o cely muj pocitac?
<Linx> Nic neslibuju i kdyz mam statnice.
<mart> Pocitac mi porad hazi nejaky okno
<Linx> Co se v nem pise?
<mart> System crirical error, Restart in 3 second
-!- mart has quit

<a> ROFL
<b> ?
<a> máti se mě zrovna zeptala, jestli když něco označí, zkopíruje a pak připojí myš k druhýmu počítači a dá vložit, tak jestli to bude fungovat :-D

Komentář: určitě :-)

<Ross77> Tak jsem byl včera se slečnou... já, nežnej romantik a idealista
<Ross77> Ona byla panna a já ji o to měl připravit...
<Ross77> Chtěl sem, aby to pro ní bylo pěkný a tak sem se snažil být něžný... položil jsem jí do trávy a začal konat dobro... Nedaleko ale byly kopřivy a my se k nim plní vášně přiblížili... na chvíli jsem pokus o odšpuntování přerušil... a snažil se tu slečnu položit jinam... tak říkám "pozor kopřivy, ať se nepopálíš..."
<Ross77> a ona "Ser na kopřivy a mrdej mě!!!"

Komentář: Pro dobrotu na žebrotu

<a> Tak jsem byl včera s Milanem v klubu, sedíme u baru a on, že na mě pořád kouká nějaká slečna s jejíma kámoškama...
<a> pak se jedna zvedla došla ke mě a celkem nahlas se zeptala: "Jak ho máš dlouhýho?" No celej bar na mě čuměl...
<b> Jo to je taaa... Leonie, pěkná kráva. Co rodiče čekali, že z ní bude, když jí dají takový jméno.
<b> To už tam zkoušela i na mě.
<a> a já nevěděl co říct. Milan ve výtlemu jak sviň a všichni nedočkavě očekávali co řeknu. a já byl úplně mimo... co jsi řekl?
<b> Řekl jsem ať jde se mnou ven, že si ho může přeměřit :D
<a> :D Já si vzpomněl na Olinovu hlášku. "Hele, já nevím, mě když houpne, tak z nedostatku krve omdlím."

Komentář: Sklidil jsem potlesk celýho baru :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.