Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Jdeš chlastat?
<b> Ne-e, nemám náladu... skočil jsem na vejce!
<a> co?
<b> skončil jsem na vejšce... kua
<a> tak kdy pudem?
<b> 6 * 43?
<b> o pul?
<b> blbej capslock :-D
Komentář: notebook :))
<a> Chtel jsem vam puvodne z francie *carka* kde ted travim prazdniny *carka* napsat neco delsiho. Ale omezim se jen na: ZASRANA FRANCOUZSKA KLAVESNICE *vykricnik* *vykricnik* *vykricnik*
<zakaznik> vy mne porad nechapete!
<support> ne, to Vy nechapete, ze ja to uz davno chapu
Komentář: zakaznicka podpora
<a> Předevčírem se mi zdál naprosto rozsekávající sen (a to není řečeno ve smyslu, že by tento sen byl nějakým způsubem hustý nebo by to bylo eo ipso řečeno v lingvisticko-sociálním odstínu sémantickém, nýbrž jen se zřetelem k antecedentu zdání a konsekventu, přičemž ten se projevil v nebléhém stavu mé osoby, který by se ut supra dal označit za rozsekávající), takže zejtra povyprávim :-)
<b> :D Pochopil sem z toho akorát to, že se ti zdál sen :D
<Karl> Je jazyk sval?
<Martina> asi je proc?
<Karl> Nedáme páku :D
Komentář: někdy se začít musí :D
<a> Tyvole, si dělaj srandu na kelímku od jogurtu, složení: jogurt
<a> Tohle snad není možný
<a> no twe ja neska dorazil do hospody, sednu, dosel cisnik rikam dvojku bilyho, mi to dones...
<a> a pak mi doslo ze me vlastne mamka poslala na obed :)
Komentář: njn, síla zvyku :)
<Rychlík> sorry ze sem prisel o hodinu pozdejc...
<laker> prosimte zmen si tu prezdivku...
Komentář: co dodat...
<a> vcera to byla hodne drsna kalba... jezte ted je mi blbe a mam takovy divny pocit ze jsem udelal neco co jsem nemel
<b> nejsi sam :-X
-!- c has joined
<c> tyvoe lidi ani byste neverili jak me boli prdel