Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> prisel jsem k zakaznikovi a omlouvam se, ze jdu o deset minut pozde
<a> koukal na me nejak divne...
<a> mel jsem otocenou stranku v kalendari... bylo to tyden a deset minu
<b> rofl, porad rozvaziz pizzu?
<a> jo, ale asi s tim seknu... je to nuda
<on> dáš mi?
<ona> dám ti...
<ona> dám ti přes držku pokud se mě ještě jednou zeptáš na sex!
Komentář: holky...
<a> Co praxe?
<b> No, reklamoval bys ramku člověku, kterej když mu nešla kvůli zářezu do slotu si tam pilníkem vyrobil další zářez?
<a> jasne a jako reklamacni duvod bych uvedl nesprávně vytvořené zářezy :D
Komentář: praxe v HW obchodě
<ona> a budes mit hezkou a chytrou pritelkyni :)
<on> to uz mam
<ona> ted sem se na chvili docela lekla, nez mi doslo, ze myslis me :D
<on> rikal kdo?
<a> cus, co delas?
<b> zamestnava me ta nesmyslna, zbytecna, debilni, bezpredmetna a bezducha volovina, ktera posleze poukaze pouze na to, jakou ma kazdy individualni jedinec schopnost v pravou chvili vyuzit nahodneho stesti pri vyberu temat...
<a> ok, stacilo rict maturita
<Lenni> Ahojky, nějaký chytrý klučina?
...
<Lenni> Prohodil by tu se mnou někdo pár slovíček? :) plosííím
...
<Lenni> Ach jo, jenom bych potřebovala poradit s jedním programem v C++!
<Gery> No ahojky
<Hrdla> cuss copak potrebujes?
<satan> Lenni: s cimpak mas problem?
Komentář: na co reagujou programatori u nas ve skole :D
<a> Hladim tě... pomalinku tě hladim :)
<a> a líbám :)
<b> to si nechám líbit :)
<a> pořát...
<b> to je přijmené
<a> teď tě jednou rukou hladim... přitom líbám a pomalu ti rozepínám pod tryčekm podprdu :)
<b> achhhh... :)
<b> Hojky, jsem zpět byla tu máma
<a> ...
Komentář: proč zase já? :(
<a> Sel by detem nejak zablokovat pristup aby nechodily na ty nevhodne stranky
<b> Ano, existuji programy ktere to explicitne blokuji
<a> Explicitne... To jako i me?
Komentář: Starostlivy, chlipny otec dba na dobre vychovani deti
<a> mámě volal jakejsi typek z O2, jestli nemáme zájem o vysokorychlostní internet, a mama že zájem nemáme, že sme spokojeni s tim co máme a on do ni začal valit jakysi čisla a propočty a nakonec se mámy zeptal, jakou rychlost připojení máme a máma vubec nevěděla tak plácla prej: tak kolem 20 giga... a týpek: aha, tak to vám nemůžeme konkurovat, děkuju za váš čas...
<b> tipek ted nebude spat :-D
<b> z vaseho baraku musi vychazet kabel tlustej jako medvedi tlapa, ze ? :-D
<a> tyjo co to bylo za babu?
<b> kolegyne z prace
<a> hmm... pekna :)
<b> ale nadrzena
<a> ty kravo ty se mas :))
<b> ?
<b> nadrizena!
<b> vole jeden
Komentář: cestina je stejne nejlepsi jazyk...