Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> btw peprak je dobry treba v tramvaji pri revizi jizdenek
<b> tj nastrikas si ho do xichtu a revizorovi nakecas ze mas alergii na curaky
Komentář: nebo tak...
<Hrosik> sakra, z pod monitoru se vyvalilo klubko papiru od susenek, jak je tma, lekl jsem se ze na me utoci krysy
<kelvin> Hrosik: to se mi stalo jednou taky... akorat to vazne byly krysy
Komentář: #zcu@IRCnet
<smigol> lokreg? kdo jsi?
<Lokreg> dalsi dmnt :,-(
<smigol> aha tak jo
Komentář: Umí se představit :DD
<kenny.komar> sem si vcera ve 2 v noci louskal orechy boxerem a prisel spolubydla se dvema neznamima amikama... jak to videli tak se rozloucili a sli pryc...
Komentář: poserove :D
<a> Ahojky :)
<b> I am away from my computer right now
<a> Tak se posuň kousek doleva a přečti si to.
Komentář: Není right jako right :)
<Vojtano> Zdarec, tak už víš cos měl s tím okem ve škole?
<Ozzy> Helou, jo, už vím, je to nějaký zánět, ucpání slzného kanálku, který pak tlačí na spodní část víčka, mělo by to samo odeznít, prý je to možná i způsobeno častým čuměním do obrazovky s malou obnovovací frekvencí a omezeným mrkáním... Takže asi prostě víc mrkám levým než pravým okem, zvýším svých 60Hz na svém OLD CRT a udělám si profesionální eyepatch na pravé oko abych nemusel omezovat svou herní aktivitu.
<Vojtano> :D jsi byl u doktorky?
<Ozzy> nn, google
Komentář: Ječné zrno...
<on> no pohoda, modra obloha, klidek jen vsudypritomni ptaci, stromy susti do vetru
<ona> tak u nas jenom leje
<on> u nas taky ale poustim si DVD s krasami amazonskeho pralesa
Komentář: Relax je nekdy potreba...
<a> jak se budeš učit na ten reparát když nemáš sešit ?
<b> jak je sakra možné že všeci ztratili sešity , jen ti co tam nic nemají ho mají
<a> se uč z wikipedie
<b> nn mám plán od srpna mód do battlefieldu na první světovou , call of duty 1+datadisk , call of duty 2 , medal of honor , pacific assault , airborne
<a> hh dobré na to že v sešitě o tom máme tak 3 stránky , co to předtím xD
<b> Age of empires 3 ?
<a> boze ten Windows Live Messenger je taky darek... chapu ze v ICQ jsou reklamy na ruzny picoviny (kupte si novej mikrofon apod.) ale nechapu proc ve Windows Live Messengeru je reklama na stahnete si windows live messenger...
Komentář: njn fakt jsou divny...