Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> btw peprak je dobry treba v tramvaji pri revizi jizdenek
<b> tj nastrikas si ho do xichtu a revizorovi nakecas ze mas alergii na curaky

Komentář: nebo tak...

<Hrosik> sakra, z pod monitoru se vyvalilo klubko papiru od susenek, jak je tma, lekl jsem se ze na me utoci krysy
<kelvin> Hrosik: to se mi stalo jednou taky... akorat to vazne byly krysy

Komentář: #zcu@IRCnet

<smigol> lokreg? kdo jsi?
<Lokreg> dalsi dmnt :,-(
<smigol> aha tak jo

Komentář: Umí se představit :DD

<kenny.komar> sem si vcera ve 2 v noci louskal orechy boxerem a prisel spolubydla se dvema neznamima amikama... jak to videli tak se rozloucili a sli pryc...

Komentář: poserove :D

<a> Ahojky :)
<b> I am away from my computer right now
<a> Tak se posuň kousek doleva a přečti si to.

Komentář: Není right jako right :)

<Vojtano> Zdarec, tak už víš cos měl s tím okem ve škole?
<Ozzy> Helou, jo, už vím, je to nějaký zánět, ucpání slzného kanálku, který pak tlačí na spodní část víčka, mělo by to samo odeznít, prý je to možná i způsobeno častým čuměním do obrazovky s malou obnovovací frekvencí a omezeným mrkáním... Takže asi prostě víc mrkám levým než pravým okem, zvýším svých 60Hz na svém OLD CRT a udělám si profesionální eyepatch na pravé oko abych nemusel omezovat svou herní aktivitu.
<Vojtano> :D jsi byl u doktorky?
<Ozzy> nn, google

Komentář: Ječné zrno...

<on> no pohoda, modra obloha, klidek jen vsudypritomni ptaci, stromy susti do vetru
<ona> tak u nas jenom leje
<on> u nas taky ale poustim si DVD s krasami amazonskeho pralesa

Komentář: Relax je nekdy potreba...

<a> jak se budeš učit na ten reparát když nemáš sešit ?
<b> jak je sakra možné že všeci ztratili sešity , jen ti co tam nic nemají ho mají
<a> se uč z wikipedie
<b> nn mám plán od srpna mód do battlefieldu na první světovou , call of duty 1+datadisk , call of duty 2 , medal of honor , pacific assault , airborne
<a> hh dobré na to že v sešitě o tom máme tak 3 stránky , co to předtím xD
<b> Age of empires 3 ?

<Pugato> DooM 4 na E3
<Emiš> Kral na C5

Komentář: :)

<a> boze ten Windows Live Messenger je taky darek... chapu ze v ICQ jsou reklamy na ruzny picoviny (kupte si novej mikrofon apod.) ale nechapu proc ve Windows Live Messengeru je reklama na stahnete si windows live messenger...

Komentář: njn fakt jsou divny...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.