Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Novinky.cz: Ruští mladíci si hráli na satanisty, utopili a upekli studentku
<b> Bože, z lidí je mi na blití.
<c> Chápu, taky mám raději vepřové.
...
<d> Kluci v akci

Komentář: Trochu černější humor...

02:13 <a> No a už mám tu káru, že jo.
02:13 <b> To vůbec nevim... jakou?
02:14 <a> BMW 530i, rok starý.
02:14 <b> Ty vole :-) To ti koupili vaši, ne?
02:14 <a> Njn... ale nestěžuju si. Chceš se projet?
02:15 <b> No hele, moc rád. Kdy přijedeš? Kdy máš školu?
02:18 <a> V půlce února, teď se flákám
02:20 <b> Aha... tak až někdy budeš mít cestu do Prahy, tak přijeď, ty buranisimo brněnský ;-)
02:29 <a> mmnt
02:29 <b> jop :-)
...
03:17 <a> vylez
03:17 <b> co?
03:19 <a> jsem pred barakem
03:19 <b> No dobrý :D
03:20 <b> Proč nám na příjezdovce stojí červenej bramborák?
03:23 <a> tak pod, ne?
03:23 <b> Ty ses posral, že jo? :D

Komentář: Z Brna do Prahy za třičtvrtě hodiny :-)

<a> Fotřík taky stahoval porno :-D
<a> a mama to našla a svedl to na mě :-D
<b> :-D to je týpek :-D :-D :-D
<a> totalni hovado
<a> ona mi pak dala týden zaracha na komp
<a> on to prodloužil na dva týdny
<b> looool taková normáální rodinka

<a> Zbláznila se mi myška, je "přilepená" na jeden pixel a po každém pohybu se okamžitě vrací, odpojení a znovuzapojení nepomáhá... any ideas?
...
<a> No to mi ho vyndej :D nějaký blbec tu nechal propisku položenou na tabletu :D

<a> vis jak je tu ten obor rgm?
<a> to kvuli nim mame na vypisu z vysvedceni tu ochrannou lesklou nalepku :D

Komentář: Obor Reprodukcni grafik pro media na SS

<a> tady ctu ze vypnuty pocitac sezere rocne az 400 Kč
<b> jeste ze ten muj je porad zaply :)

<a> Cau, mam zavirovany pocitac
<b> A co jsi delal?
<a> Nic, samo se to zavirovalo
<b> Instaloval jsi něco?
<a> Ne
<b> Ani z internetu?
<a> To mozna ano, vyskočilo mi takove okno
<b> A co na něm bylo?
<a> Nevím bylo to anglicky, necetl jsem to
<b> A co jste udelal?
<a> Dal jsem YES
<b> Proc?
<a> Protoze kdybych dal NO, tak by me to nechtelo pustit na to porno

<a> kdy ziskala amerika svobodu? presny datum, pisu DU
<b> 4.7.1776
<a> oka, diky
<a> ty jo, to je zrovna na den nezavisloti, ze?
<b> ano, nezapomen to tam napsat...

<ona> stimulante!
<on> :-)))
<ona> *simulante!
<on> :-(((

<a> promiň, promiň, promiň :*
<b> co se stalo?
<a> přelila jsem ti kytku... promiň
<b> jen to? já se bál, že si mi zahnula :-)
<a> myslím, že to bys asi byl radši...
<b> proč?
<a> přelila jsem ananas na poličce... nateklo to do tiskárny, z ní na notebook a skrz něj do zesilovače pod ním...
<b> no doprdele... to se snad vysuší a bude všechno v pohodě... hlavně že jsi v pořádku že ses nesnažila ten zesilovač odtáhnout, asi by tě slušně kopnul... odkud píšeš?
<a> od sousedky... ošetřuje mi spálenou ruku... odtáhla jsem ho

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 13 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.