Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Jak mám napsat do anglického CV "roznašeč letáků"? :-(
<b> Spammer
<a> je tu vobec niekto?
<b> ne
<c> ne
<d> ne
<e> ne
<e> (mam dojem, ze jsme se odhalili)
<a> Ty jsi mě nahlásil BSA za používání nelegálního Software?
<b> Ne, co tě to napadlo?
<a> Protože mě teď po telefonu otravuje chlap jménem BSA a ty jseš jedinej z okolí, co používá legální software a bojuje proti softové kriminalitě, tím že všechny nahlašuje.
<b> Stačí vám prozatím jen telefon, nebo mám poslat i adresu?
<b> Sry, překlep
<a> Tak prijd tak v sedm, dame rumik a pak pudem na kofolu, ne? :-)
<b> Oukej, to zní dobře ;-)
<a> Akorat je ten rum teplej...
<b> Tak ho dej za vokno, ne?
<a> Sikula, to me nenapadlo
...
<a> mozna me melo napadnout, ze bydlim v prizemi
<b> Chápu, mám koupit rum...
<a> ty chytáš signál na televizi digitálně nebo análně?
<b> no jasně že análně, vždycky vystrčim prdel z vokna a chytám signál :D
<a> sorry já myslela analogově :D
Komentář: A čím chytáte vy? :D
<lucka> tak jsme dnes na přednášce vyplňovali anonymní dotazník
<lucka> první otázka: jste muž nebo žena?
Komentář: Jediná studentka IT 5. ročníku VŠ
<Zoe4ever> Ty blaho to bolo hrozne, práve som objavil stránku Frengly.com to ti všetko preloži, vybral som si prekladať z EN do SK a pisal som:
<Zoe4ever> Bush - Bush nepreložilo, že ker (krík) hneď ma napadlo, že Obama - Obama
<Zoe4ever> a zacal som pisat:
<Zoe4ever> Bomb Obama
<Zoe4ever> Destroy white house...
<Zoe4ever> asi 3 sekundy po tom ako som napisal destroy white house mi zazvonil telefon. Skoro som sa posral
<Khenyk> omg to jsou zase zpravy na idnes: Ceske bankomaty slavi 20 let, v budoucnosti misto PIN vlozite oko
<Khenyk> tzn max 2 vybery v bankomatu? ;)
<ona> Víš jaký to je hnus mít nohy pořád u sebe?
Komentář: (povídali jsme si o snowboardu)
<ona> Tak nase zvire nahlodalo kabel a vyrazilo pojistky.
<on> Coze, uz zase??? No a prezila tentokrat?
<ona> Kdyz jsem se otocila, tak uz byla daleko a lizala si spaleninu.
<on> To ji nauci mrchu malou chlupatou.
<ona> Ty jsi blbej! Vis jakej sem mela strach. Sem na ni nejdriv sahla tuzkou, nez jsem ji prohlidla.
<on> To si do ni jako pichla jestli se pohne???
<ona> No to ne, ale mela sem strach abych taky nedostala pecku.
<on> No ROFL... dyt je to kralik a ne kondenzator...
<ona> Nech me na pokoji, ja se v eletrice nevyznam.
<on> Jak to ze si vlastne na netu? Dyt ti nebezi switch.
<ona> Elektrika uz jde.
<on> A od kdy umis nahodit jistice???
<ona> Zjistila jsem, ze nas soused je nejenom pohlednej, ale i sikovnej.
<on> Aha.
...
<on> COZE?
<on> Co soused?
<on> Jak soused???
Komentář: Az se jednou nastvu, tak tu mrchu malou chlupatou upecu a sezeru!