Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<redisnight> hej dneska ráno mě prozvonilo neznámé číslo...
<redisnight> tak odepíšu jako kdo to je
<redisnight> a příjde mi "já se tady snažím spát, a v tom kraválu to nejde"
<redisnight> tak stiším repráky
<redisnight> a příjde mi "díky" :-D
<a> zdar, jsi vcera spechal na vlak, ze si nemel cas ani pozdravit?
<b> cau, jj, teda aspon sem si to myslel. Nevedel jsem v kolik mi to jede a vidim jednoho typka od nas z mesta, jak bezi na nadrazi, tak sem bezel taky, v domeni, ze ten vlak asi brzo odjizdi, jenze kdyz pribehnem na nádr, tak nebezel k "odjezdum", ale na zachod... vlak jel az za pulhodiny.
<a> ...to nevím, ale na krabičce od winterfresh bonbonů mají napsáno "33 cukríkov bez cukru"
Komentář: o slovákoch...
<Bat> má lednice vydávat zvuky podobný traktoru?
<Freedom> pokud se chystá odjet, tak je to v pořádku :-)
<Hawk> tak sem byl na tý programátorský olympiádě a byla tam jedna holka co programovala v karel robot
<BlastFX> si děláš prdel, ne?
<Hawk> ne fakt tam byla holka
Komentář: Každýho překvapí něco jinýho
<a> Jak se jmenuje ta část Prahy, kde bydlíš?
<b> Chodov
<a> A je tam nějaká zastávka metra?
<b> Jo, Chodov.
<a> A kde tam bydlíš?
<b> Tam poblíž obchodního centra...
<a> A jak se to centrum jmenuje?
<b> Chodov!
<a> ta reforma zdravotnictvi neni nic moc
<b> to te tak zerou tri petky?
<a> to sem nemyslel
<b> tak o co de?
<a> sem byl na ockovani a sestricka mi rikala abych uvolnil ruku tak sem ji uvolnil ale ji se to nezdalo tak mi rekla at ji uvolnim nebo mi da pesti :-D
<a> otec: vy mate s vychovou chlapcu v puberte zkusenosti ze? :)
<on> tak jej napis nieco ze "mrzii ma to milacik, zachoval som sa ako totalny kkt a myslel som egoistickz iba na seba. odpust mi prosim, milujem ta a bolo to naposledy co som zrusil stretnutie s tebou len koli chalanom. si pre mna vsetko!!! nechcem ta stratit, odpustis mi? urobim cokolvek!" spravis zo seba kkta a par teplych slov o tom ako ju milujes a zmekne. tak kopiruj
<ona> Nabudúce ak sa budeš s niekym radiť, mu povedz nech ti zreteľne označí, čo máš iba skopírovať :)
Komentář: chlapská úprimnosť... a šikovnosť :)
<a> víš jak mam ten ovladač repráků nad tim šuplikem?
<b> jj
<a> tak jsem tam teď šáhnul, aby jsem si přenastavil hlasitost a najednou mě něco šíleně hryzlo
<b> kopla tě elektřina?
<a> ne, kousla mě kočka. Ten kretén žolík se tam zakempil
<a> Já už prostě s <c> nikam nejdu.
<b> Proč?
<a> Prvně mi brečí, jak s nikým nechodí ven, jak na něj každej kašle... Pak ho teda vytáhnu ven, jen tak jdem, potkáme dvě sexy kamarádky, sednem na zastávku a teď samozřejmě není co dělat... Tak tam sedíme, on je zamlklej, kouká do země. Najednou ta jedna, že má nápad... Hodí vyzívavý pohled a říká: "No, napadlo mě, když jsme tady dvě holky a dva kluci" a šibalsky se usměje...
<a> No a jemu se rozzáří oči a vykřikne: "Super, dáme CS?" Jsem myslel, že ho zabiju.