Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> koukej na tento obrázek: http://*** libí se ti? příjde ti takový pochmurný? nebo to na tebe působí jako takový prázdný nic?
<b> To si kreslila ty?
<a> jj
<b> Mně se líbí. Pochmurný mi ani nepřipadá. Připadá mi to jako taková opuštěnost. Ale zase ta postavička v dáli je jako nová naděje...
<a> jaká postavička?
<b> aha, to sem měla jenom nějaký bordel na monitoru. Jo, připadá mi to spíš takový prázdný.

<a> hm to me neserte ale 15kb/s???
<a> coze uz jen 1.5?!
<a> 0.8 :(
<a> 0.5
<a> 0.3
-!- a has quit
<b> 0?

<a> jak bylo na lyžáku?
<b> supr, ale mám všechny údy v tahu
<a> všechny???!!!
<b> jj
<a> úplně, úplně všechny?
<b> jj
<a> všech 5 jo?
<b> jj
<b> vlastně jenom 4
<a> no proto
<b> levá ruka je vcelku v pohodě

<a> maminka mě zase jednou dostala :))
<b> povídej :D
<a> napsal jsem na dveře cedulku "ZDE VLÁDNE ANARCHIE"... ráno se probudim a bylo to přelepený nápisem "ZDE VLÁDNE TOTALISMUS RODIČŮ"

<a> víš jak ti brácha před chvilkou psal, že hned příjde, že mi jde vzít kabel od kytary?
<b> jj, prej to moc řve
<a> tak on si tu pořád háže s flaškama od minerálky, tak jsem mu na jedné uvolnil víčko
<a> už ti asi nenapíše

<a> hele prosimte... nebudes verit co se dneska v praci stalo
<b> ale myslim ze budu :) v kuse mi nekdo krad z lednicky jidlo a piti, tak jsem si do kakaa hodil prasky na spani a projimadlo... kdo to odnes?

Komentář: odnesl to nadrizeny... na schuzce vedeni

<a> No ty vole...
<b> ?
<a> Jak jsem si obědnal tu hru... A chtěl si ji nechat poslat...
<b> Nepřišla?
<a> Dnes ráno jsem se podíval do schránky, a co nevidím, dopis od České pošty. Otevřu... "Zásilka nemohla být doručena: Adresát nenalezen".
<b> wtf?
<a> Chápeš, to jsou snad schizofrenici, nebo co? Oni mě nenajdou a nedoručí zásilku, a v zápětí mi pošlou dopis, že mě nemůžou najít?
<b> rofl... Vítej v Česku :)

<a> Ja mam podobny zazitek jak jsem kupoval DVDčka...
<b> jakto?
<a> Vis ze jsou DVD+R a DVD-R... Tak ja stal u pultu a že bych chtel DVDčka, tak on kolik bych jich chtel?
<a> "Tak 10"
<a> a on "Plus, minus?"
<a> a ja "No ne, přesně deset"

<a> nazdar tak sme sa vrátili z toho stanovania s <c> a neuveris co sa stalo :D
<b> neverim
<a> citaj: po 6tich hodinach tvrdej driny sme konecne chytili tu sialenu rybu ktora sa nam uspesne vyhybala niekolko mesiacov
<b> jaj hej to ste mi vraveli ze sta sa natrapili pri nej :D gratulujem :D
<a> to neni secko... jak sme ju teda chytili a isli si znej ukuchtit obed tak tam pribehol taky divy vlk alebo pes alebo co to bolo... ale bolo to velke a netvarilo sa to priatelsky!
<b> a? :D
<a> no ja a <c> v panike sme utekali a vyskrabali sa na strom... a teraz ze jooj ze to bolo na tesno ze keby nas chytil ta sme v hajzli... no a smiali sme sa z toho psa/vlka...
<b> parada...
<a> no hej ale to hovado velke sa zrazu otocilo a slo k tej nasel rybe :D a to si mal vidiet <c> zoskocil dole z toho stromu rozbehol sa k tej selme a vtedy som uz nemohol co povedal: "ty skur*eny ko*ot vyje*any!! ja som tu rybu chytal 6 hodin dopi*eeeee!!! sežereš ju! sežerem ja tebaaa!!! AAAAAA!!!" vreskal tam ponom ako nejaky typek z ustavu a ten pes zdrhol jako kralik :D :D
<b> OMG! :D :D ja zemrem :D :D

Komentář: západné Slovensko!

<ona> umis fyziku?
<on> no nevim tento rok fyziku nemame
<on> tak to co si pamatuju ze zakladky
<ona> polovodiče a vodiče a diry a diody?
<on> možná
<ona> spust
<on> Vodiče
<on> http://cs.wikipedia.org/wiki/Elektrick%C3%BD_vodi%C4%8D
<on> Polovodiče http://cs.wikipedia.org/wiki/Polovodi%C4%8D
<on> diody http://cs.wikipedia.org/wiki/Dioda
<on> a díry http://cs.wikipedia.org/wiki/Vagina

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 13 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.