Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<Jonas> Cus, hele porad me to tu pise ze mam malo mista disku. Tak jsem smazal co se dalo a nic se nezmenilo.
<Daren> Nejdřív vysypej kos a pak řekni :)
<Jonas> omg ses jak moje matka!!!

Komentář: nepochopil :D

<a> Dneska se už matematicky dá vyjádřit všechno... ^^
<b> No skoro... Třeba taková nevěřa... (Hop na druhou). ale všechno určitě ne...
<a> Ja si myslim že jo. :-)
<b> Hm a jak by si vyjádřil třeba švédskou trojku? :-D
<a> thinking...
<a> a sjednoceno b průnik C :-D
<b> omfg :-D :-D

Komentář: no comment

<a> hej tos ještě nezažil :D
<b> tak schválně co...
<a> dneska přišla pošta a brácha dostal dopis ze školy o podmínečném vyloučení a tak mu to matka ukazovala a řvala, že kašle na školu
<b> debil...
<a> a víš co jí odpověděl? :D :D :D
<a> prej: "A ten disk nepřišel?"
<b> LoooL

Komentář: tak to jsem ještě nezažil

<on> Vyhrála jsi :-*
<ona> Pořád jsem to já :-D
<on> Za odměnu tě zvu do kina :)
<ona> Za trest nepřijímám.

Komentář: Slovni fotbal na hry.cz

<a> jeste sem si neudelal domaci sit, cekam na roustr
<b> roustr je kombinace sitoveho prvku a topinkovace? :D

<a> ty voe :D
<a> já sem kretén :D
<b> ? :-D
<b> proč? :-D
<a> Sem si dal asi před půl hodinou napouštět vodu do vany... Teď se du podívat, jestli už to je...
<a> A ty voe...
<a> Já tam nedal špunt :DD
<b> LooooL :-D

<a> :D kámo pamatuješ na Romanu?
<b> no myslíš tu jak je má velký?
<a> jj, tak teď mi pres skype zatancovala, fakt dobrá
<a> po ukončení hovoru se mě skype zeptal jestli jsem spokojenej s uskutečněným hovorem
<b> byls co? :-D

Komentář: šmírák Skype

<a> skurvene euro
<a> v internet bankingu by malo byt velkym napisane: NEZABUDAJTE ZE UZ POSIELATE TRANSAKCIU V EURACH
<b> ROOOOOOOFL :D
<a> poslal som namiesto 1200Sk 1200eur

<ona> Ahoj! Jsi tu?
<on> ?
<ona> Jakpak se máš?
<on> :(
<ona> jakto?
<on> :) + :) = <3 | :) + >:( = </3 | :( - >:o = :(
<ona> vy jste se s janou rozešli?
<on> :(
<ona> tak to je mi líto... nechceš si dneska se mnou někam dneska zajít? Spát můžeš u nás mamka není doma
<on> :)!

Komentář: :)

<Private_Joker> me furt vola kamos, ze prej asi spacha sebevrazdu
<lama> hmmm to neni dobry
<Private_Joker> ale ono to ted uz asi bude v pohode, uz tri dny nevolal

Komentář: uz je na tom asi lip

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.