Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> zakazala by som detom pod 15 rokov citat komix garfielda
<a> bracho sa ma prave spytal, ci nechcem ukazat ako sa spravne vylizuje pekac :D :D
Komentář: bracho ma 10 :D
<a> Nechápu pole v anketě ohledně vyplňování přihlášky na magisterské studium:
<a> Jaký je váš věk? (minimum 5 znaků)...
<b> Pro mě akorát: 10110
<a> tak nam dolu do prodejny na pc hodili mozilu
<b> a?
<a> nejel mi nahore net... tak jsem byl dole a babka prisla a rika: poustej si toi tady prosimte pres tu mozarelu
<b> :D
Komentář: nasi milovani prarodice a pocitace
<a> sry to nemelo byt tobe :D
<b> ?
<a> jaj sry to "sry nemelo byt tobe" nemelo byt tobe :DD
<a> komplet se tady mění kanalizace
<b> za rychlejší? :D
<a> dostal jsi mě :D
<b> malá šířka pásma :D... žumpa overloaded
<a> jasně... low fekal bandwidth :D
<b> :D by mě zajímalo jestli se dá zjistit jaká je přenosová rychlost... nebo třeba víš jak, jestli si můžeš doma z hajzlu pingnout čističku
<b> ikdyž těžko, by se ti to hovno vrátilo zpátky :D
Komentář: Síťařina aplikovaná do "normálního" života :D
<on> cau zlato uz jsem doma z prace jak pracujes ty???
<ona> docela to ujde akorat by tam nemuselo tak prset je to tak depresivni... :(((
<on> no na me ta deprese uz uplne leze... mam pocit ze jsem na neco zapomnel to nesnasim...
<ona> no pokud jsi vyzvedl malyho ze skolky tak je vsechno v pohode... doma s tim kdyztak neco udelame... ;)
<on> kurva...
Komentář: pocity jsou dulezite...
<a> Hoj, tak co ti klauni koupi to?
<b> jsi na projektoru
<a> aj, sry
...
<b> víš co znamená, když mám ve statusu Nerušit, mám jednání?
<a> prsvih? Jak to tam vypada?
<b> klauni se smějí, principál ti vzkazuje, že až budeš potřebovat vědět jak vypadá nula, tak se máš podívat na výplatní pásku do kolonky prémie.
<b> a já ti dám přes hubu
<a> Proc proboha?
<b> za ten veselý výstup s klauny mám taky po bonusech
Komentář: Hotový cirkus :(
<a> Moje mame si hrala na elektrikare
<b> lol
<a> potrebovala zprovoznit prodluzovak, tak furt zkracovala a pridelavala a nakonec ji z toho vysel prodluzovak kterej se na obou koncich dal zapojit do elektriky XD
<a> jedete s partou nebo sami?
<b> já jedu s partou a manželku nechám doma, protože nechce jet
<a> zajímavý, že se mnou manželka chce všude :)
<b> neboj, ona mi to pak vyčte :(