Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> zakazala by som detom pod 15 rokov citat komix garfielda
<a> bracho sa ma prave spytal, ci nechcem ukazat ako sa spravne vylizuje pekac :D :D

Komentář: bracho ma 10 :D

<a> Nechápu pole v anketě ohledně vyplňování přihlášky na magisterské studium:
<a> Jaký je váš věk? (minimum 5 znaků)...
<b> Pro mě akorát: 10110

<a> tak nam dolu do prodejny na pc hodili mozilu
<b> a?
<a> nejel mi nahore net... tak jsem byl dole a babka prisla a rika: poustej si toi tady prosimte pres tu mozarelu
<b> :D

Komentář: nasi milovani prarodice a pocitace

<a> sry to nemelo byt tobe :D
<b> ?
<a> jaj sry to "sry nemelo byt tobe" nemelo byt tobe :DD

<a> komplet se tady mění kanalizace
<b> za rychlejší? :D
<a> dostal jsi mě :D
<b> malá šířka pásma :D... žumpa overloaded
<a> jasně... low fekal bandwidth :D
<b> :D by mě zajímalo jestli se dá zjistit jaká je přenosová rychlost... nebo třeba víš jak, jestli si můžeš doma z hajzlu pingnout čističku
<b> ikdyž těžko, by se ti to hovno vrátilo zpátky :D

Komentář: Síťařina aplikovaná do "normálního" života :D

<on> cau zlato uz jsem doma z prace jak pracujes ty???
<ona> docela to ujde akorat by tam nemuselo tak prset je to tak depresivni... :(((
<on> no na me ta deprese uz uplne leze... mam pocit ze jsem na neco zapomnel to nesnasim...
<ona> no pokud jsi vyzvedl malyho ze skolky tak je vsechno v pohode... doma s tim kdyztak neco udelame... ;)
<on> kurva...

Komentář: pocity jsou dulezite...

<a> Hoj, tak co ti klauni koupi to?
<b> jsi na projektoru
<a> aj, sry
...
<b> víš co znamená, když mám ve statusu Nerušit, mám jednání?
<a> prsvih? Jak to tam vypada?
<b> klauni se smějí, principál ti vzkazuje, že až budeš potřebovat vědět jak vypadá nula, tak se máš podívat na výplatní pásku do kolonky prémie.
<b> a já ti dám přes hubu
<a> Proc proboha?
<b> za ten veselý výstup s klauny mám taky po bonusech

Komentář: Hotový cirkus :(

<happyMONTY> posli mi zavinac
<Bat> chces i cibuli?

Komentář: @

<a> Moje mame si hrala na elektrikare
<b> lol
<a> potrebovala zprovoznit prodluzovak, tak furt zkracovala a pridelavala a nakonec ji z toho vysel prodluzovak kterej se na obou koncich dal zapojit do elektriky XD

<a> jedete s partou nebo sami?
<b> já jedu s partou a manželku nechám doma, protože nechce jet
<a> zajímavý, že se mnou manželka chce všude :)
<b> neboj, ona mi to pak vyčte :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 13 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.