Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> až mě bude líp ta se stavíš! :-D
<b> ee
<b> to se nestane... ještě bych to chytl od tebe
<a> tak líbat se nemusíme...
<b> ale při kuřbě ty bakterie určitě přeskakují taky
<a> sakra... to mě nenapadlo
<b> ty vole teď mi došlo jak jsem to napsal... samozřejmě při kuřbě vodárny, jasný?!

Komentář: když se tak baví dva kámoši

<a> Víte moje babička říkávala - "když to nejde napoprvé..."
<b> ...skuste větší termonukleární hlavici?
<a> přesně její slova...

<a> lol
<b> co?
<a> no... ctu si sesit z chemie...
<a> ...v ruce drzim mys...
<a> ...a roluju abych se dostal na dalsi stranku :-)

Komentář: Neučte se u PC!!!

<Jerry> Tak si prohlizim fotky ze silvestra z tvoji chaty...
<BP> husty, co? :)
<Jerry> tjn, akorat mi nejde do hlavy jedna vec...
<BP> hmm? :)
<Jerry> kde jsem se sakra vzal na silvestra na chate u tebe ja?!

Komentář: alkohol je spatny, aaaaano?!

-!- a is away: spím...
<b> jsi tu?
<b> dpc tak jsi tu?
<a> omg když spím tak tu asi nejsem... kvůli tobě mě zabili...!

<murderman2> čus, hej stahuju to porno co natočila ta učitelka s žákem ve znojmě :D
<karel> bezva ale karel tu neni, tady jeho maminka :-)
<murderman2> a dopr...
<murderman2> tak mu to pls vyřiď/te :D

<a> ty vole, ja nechapu, zes nas se segrou neseznamil uz driv, od vcerejska mi stoji klacek :D
<b> Pavel šel nakupovat, ale ráda mu to vyřídím. Sestra ;)

Komentář: sdílené PC :))

<rákosníček> Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???

Komentář: Elektrotechnik...

<a> Tak sem byl na angličtině. No ta učitelka, taková kunda.
<b> vošukals jí?
<a> Ne, ale řekl sem jí: "My name is Honza and I live in Tábor"
<b> Tak tos jí řek moc pěkně.

Komentář: vejška

<a> Tak jsem prave byl za profesorem aby mi zapsal zkousku (dal jsem ji na druhej pokus). Prijdu, zaklepu, vejdu, nahlasim jmeno a ze chci zapsat zkousku. On si me najde koukne na me pronikavym pohledem a rekne: "Kdyby jste nesedel primo proti me pri zkousce, tak Vas pozadam o prezkouseni, jelikoz je zrejme, ze jste nepodvadel tak to neucinim, ale muzete mi vysvetlit, jak je mozne zlepsit se z 3 bodu na 48 (max bylo 50) za 2 dny?" Ja odpovedel, ze sem se ucil a on: "To jste se naucil za 48 hodin latku z celeho semestru?" Ja mu rek, ze jo, on se na me podival zklamaným a zaroven udivenym vyrazem a rek "Vite, kde by jste mohl být, kdyby jste vyuzil sveho potencialu a venoval se vice studiu?", tak sem mu rek pravdu: "Byl bych na mnohem prestiznejsi a narocnejsi skole", on si povzdech pravil: "Taky pravda" zapsal mi Acko a sel jsem.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.