Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> až mě bude líp ta se stavíš! :-D
<b> ee
<b> to se nestane... ještě bych to chytl od tebe
<a> tak líbat se nemusíme...
<b> ale při kuřbě ty bakterie určitě přeskakují taky
<a> sakra... to mě nenapadlo
<b> ty vole teď mi došlo jak jsem to napsal... samozřejmě při kuřbě vodárny, jasný?!
Komentář: když se tak baví dva kámoši
<a> Víte moje babička říkávala - "když to nejde napoprvé..."
<b> ...skuste větší termonukleární hlavici?
<a> přesně její slova...
<a> lol
<b> co?
<a> no... ctu si sesit z chemie...
<a> ...v ruce drzim mys...
<a> ...a roluju abych se dostal na dalsi stranku :-)
Komentář: Neučte se u PC!!!
<Jerry> Tak si prohlizim fotky ze silvestra z tvoji chaty...
<BP> husty, co? :)
<Jerry> tjn, akorat mi nejde do hlavy jedna vec...
<BP> hmm? :)
<Jerry> kde jsem se sakra vzal na silvestra na chate u tebe ja?!
Komentář: alkohol je spatny, aaaaano?!
-!- a is away: spím...
<b> jsi tu?
<b> dpc tak jsi tu?
<a> omg když spím tak tu asi nejsem... kvůli tobě mě zabili...!
<murderman2> čus, hej stahuju to porno co natočila ta učitelka s žákem ve znojmě :D
<karel> bezva ale karel tu neni, tady jeho maminka :-)
<murderman2> a dopr...
<murderman2> tak mu to pls vyřiď/te :D
<a> ty vole, ja nechapu, zes nas se segrou neseznamil uz driv, od vcerejska mi stoji klacek :D
<b> Pavel šel nakupovat, ale ráda mu to vyřídím. Sestra ;)
Komentář: sdílené PC :))
<rákosníček> Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???
Komentář: Elektrotechnik...
<a> Tak sem byl na angličtině. No ta učitelka, taková kunda.
<b> vošukals jí?
<a> Ne, ale řekl sem jí: "My name is Honza and I live in Tábor"
<b> Tak tos jí řek moc pěkně.
Komentář: vejška
<a> Tak jsem prave byl za profesorem aby mi zapsal zkousku (dal jsem ji na druhej pokus). Prijdu, zaklepu, vejdu, nahlasim jmeno a ze chci zapsat zkousku. On si me najde koukne na me pronikavym pohledem a rekne: "Kdyby jste nesedel primo proti me pri zkousce, tak Vas pozadam o prezkouseni, jelikoz je zrejme, ze jste nepodvadel tak to neucinim, ale muzete mi vysvetlit, jak je mozne zlepsit se z 3 bodu na 48 (max bylo 50) za 2 dny?" Ja odpovedel, ze sem se ucil a on: "To jste se naucil za 48 hodin latku z celeho semestru?" Ja mu rek, ze jo, on se na me podival zklamaným a zaroven udivenym vyrazem a rek "Vite, kde by jste mohl být, kdyby jste vyuzil sveho potencialu a venoval se vice studiu?", tak sem mu rek pravdu: "Byl bych na mnohem prestiznejsi a narocnejsi skole", on si povzdech pravil: "Taky pravda" zapsal mi Acko a sel jsem.