Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> No, mohl bych být třeba nájemným vrahem...
<ségra> Nemohl, neumíš po sobě uklízet.

<Vahisht> Nepochopím ty lidi, kteří vstávají tak hrozně brzo ráno
<Vahisht> Mě se i stává, že mě probudí to, jak máma řve: Oběd! :D

<a> wow, tak to je kruté.
<b> co?
<a> v dnešní mladé frontě píšou v rubrice "vzpomínáme" o nějakém borcovi s datem úmrtí 3.2.2009
<b> tak to je dost drsné :D

Komentář: 31.1.2009...

<a> hej vite co je rofl... ivetin bratr je rastafarian... a docela dost huli... a huli tak moc ze kdyz zadate do googlu do obrazku marihuana tak druha fotka je von

<on> a co ty a ten tvuj kamarád? už spolu chodíte? já jen že mezi váma je to skoro jako venezuelská telenovela... :-D
<ona> to víš... pokračování příště...
<on> asi se o tebe začnu ucházet aby to mělo zajímavěší zápletku ;-)
<ona> myslim že ty v tom seriálu nehraješ... mam lepší herce...

<mamka> jo, ale neyapome+n, u6 mo6n8 dnes najde3 tu pr8ci, tak m2o o4i a u3i otev5en0
<mamka> sakra sko4ila mi tam anglick8 kl8vesnice, tak to m83 i s r0busem

<ona> Achjo, pred tydnem jsem se rozesla s tomasem a hadej co ten parchant udelal... uz ma jinou a je s ni prej stastnej
<on> to me mrzi :(
<ona> ale jak na me mohl tak rychle zapomenou? ja jsem se rozesla s nim, mela bych zapomenout driv jak on a misto toho se tu trapim a on se taha s jinou
<on> no, to vis, on si nasel novou a tak zaplnil tu prazdnotu co po tobe zustala, ale tobe zbyla jenom prazdna dira... :(
<ona> CO? ty ses hrozny prase
<on> ROFL... nemyslel jsem to tak, ale je to bomba...
<ona> debile
<on> pockej, musim se prestat smat
<ona> ...
<on> nerikej ze ses taky nezasmala
<ona> NE
<on> hmm, prave jsem ti chtel nabidnout ze bych ti tu diru pomohl vyplnit, ale bez smyslu pro humor by to nebylo ono :D
-!- ona has quit
<on> jeezis, ja myslel ze zajdem na pivo....

Komentář: fakt jsem ji chtel jenom utesit :-D a na to pivo sme pak zasli

-!- a has joined
<a> Ahoj. Nepoznáš nejakú stránku na dobré videá?
<b> www.redtube.com
<a> S mamou chceme niečo zábavné pozrieť.
<a> OK. Dik, vyskúšam...
-!- a has quit
<b> nenene!
<b> shit!

Komentář: ICQ multichat

<imAge> Mě právě naprosto rozsekala mladá...
<imAge> Akorát sme dokončili oblíbený sportovní výkon ale mě se ještě nechtělo odpojovat...
<ACE77> ...a usnuls ne? :D
<imAge> No a ona se tak krásně usmála a s průmyslovým klidem pronesla "Nyní můžete zařízení bezpečně vyjmout" O.o
<ACE77> gratuluju, je nakažená IT-positive :D

Komentář: taky to nemusela říct tak drsně :)

<ona> Miluju tě!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
<on> je to sice moc hezke, tolik pusinek, ale ani zdaleka mi to nevynahradi tvoji pitomost
<on> *pritomnost

Komentář: no comment :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.