Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> No, mohl bych být třeba nájemným vrahem...
<ségra> Nemohl, neumíš po sobě uklízet.
<Vahisht> Nepochopím ty lidi, kteří vstávají tak hrozně brzo ráno
<Vahisht> Mě se i stává, že mě probudí to, jak máma řve: Oběd! :D
<a> wow, tak to je kruté.
<b> co?
<a> v dnešní mladé frontě píšou v rubrice "vzpomínáme" o nějakém borcovi s datem úmrtí 3.2.2009
<b> tak to je dost drsné :D
Komentář: 31.1.2009...
<a> hej vite co je rofl... ivetin bratr je rastafarian... a docela dost huli... a huli tak moc ze kdyz zadate do googlu do obrazku marihuana tak druha fotka je von
<on> a co ty a ten tvuj kamarád? už spolu chodíte? já jen že mezi váma je to skoro jako venezuelská telenovela... :-D
<ona> to víš... pokračování příště...
<on> asi se o tebe začnu ucházet aby to mělo zajímavěší zápletku ;-)
<ona> myslim že ty v tom seriálu nehraješ... mam lepší herce...
<mamka> jo, ale neyapome+n, u6 mo6n8 dnes najde3 tu pr8ci, tak m2o o4i a u3i otev5en0
<mamka> sakra sko4ila mi tam anglick8 kl8vesnice, tak to m83 i s r0busem
<ona> Achjo, pred tydnem jsem se rozesla s tomasem a hadej co ten parchant udelal... uz ma jinou a je s ni prej stastnej
<on> to me mrzi :(
<ona> ale jak na me mohl tak rychle zapomenou? ja jsem se rozesla s nim, mela bych zapomenout driv jak on a misto toho se tu trapim a on se taha s jinou
<on> no, to vis, on si nasel novou a tak zaplnil tu prazdnotu co po tobe zustala, ale tobe zbyla jenom prazdna dira... :(
<ona> CO? ty ses hrozny prase
<on> ROFL... nemyslel jsem to tak, ale je to bomba...
<ona> debile
<on> pockej, musim se prestat smat
<ona> ...
<on> nerikej ze ses taky nezasmala
<ona> NE
<on> hmm, prave jsem ti chtel nabidnout ze bych ti tu diru pomohl vyplnit, ale bez smyslu pro humor by to nebylo ono :D
-!- ona has quit
<on> jeezis, ja myslel ze zajdem na pivo....
Komentář: fakt jsem ji chtel jenom utesit :-D a na to pivo sme pak zasli
-!- a has joined
<a> Ahoj. Nepoznáš nejakú stránku na dobré videá?
<b> www.redtube.com
<a> S mamou chceme niečo zábavné pozrieť.
<a> OK. Dik, vyskúšam...
-!- a has quit
<b> nenene!
<b> shit!
Komentář: ICQ multichat
<imAge> Mě právě naprosto rozsekala mladá...
<imAge> Akorát sme dokončili oblíbený sportovní výkon ale mě se ještě nechtělo odpojovat...
<ACE77> ...a usnuls ne? :D
<imAge> No a ona se tak krásně usmála a s průmyslovým klidem pronesla "Nyní můžete zařízení bezpečně vyjmout" O.o
<ACE77> gratuluju, je nakažená IT-positive :D
Komentář: taky to nemusela říct tak drsně :)
<ona> Miluju tě!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
<on> je to sice moc hezke, tolik pusinek, ale ani zdaleka mi to nevynahradi tvoji pitomost
<on> *pritomnost
Komentář: no comment :)