Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> dota?
<b> jj, ktera mistnost?
-!- b has quit
<a> ?
-!- b has joined
<b> wtf?
-!- b has quit
-!- b has joined
...
<b> omg! otec na strese odhazuje snih a kdyz odpociva, tak se naschval postavi (s odrhnovacem snehu z kovu!) pred antenu, aby me donutil mu pomoct!!!
<b> ...dotu nedam
Komentář: ustoupil hrubému násilí
<Morituri> Ta tvoje mladá je divná
<Monty> Tady Tereza, proč jsem divná?
<Morituri> Ježiš sorry, já myslel jinou.
<Monty> JAKOU JINOU!!!
<a> Končím s kompama, jak teď ze mne známá udělala debílka to se hned tak nevidí
<b> Nemáš chlastat!
<a> Tak jako pili jsme, ale stejně bych se zachoval i za střízliva. Byl jsem u ní a ona nám ukazovala na notebooku připojeném na televizi (tak že na TV i NB byl stejný obraz). Když skončila tak já na ní jestli můžu na chvilku na net. Ona na to, v klidu, připoj se na nějakou wifi okolo. Ale jede to jen na televizi. Jinak ten net padá.
<a> Sem se jí asi půl hodiny snažil vysvětlit že to co je na monitoru notebooku je úplně to samé i na televizi, takže je jedno na co se dívu. Jsme se tam hádali jak telata až to nevydržela, stoupla, chytila notebook, přenesla ho a položila ho na televizi!
<b> s PC končím taky...
<ona> copak ten smutnej smajlik?
<on> nechal me pritel :(
<on> hlavne prosim nechci dalsi moudra o tom jak to vsechno je nenormalni atd. :(
<ona> to je mi lito
<ona> coze? kdo rika ze je to...
<ona> moment kdo ze te opustil???
Komentář: nevedomky internetovy homosexualni kamarad :o)
<a> tykravo ted sem vstaval, ja mam vrtulnik
<b> hehe
<a> mas poneti co se delo?
<b> no tyvole, vsichni takovou halusku kamste s katkou zmizeli
<a> coze? byla tam s tim xichtem ne
<b> ne ten tam nebyl protoze si ho seřezal
<a> coze?
<b> no tys furt kecal s katou a on zniceho nic at des ven, a pak vas od sebe odtrhavali
<a> coze?
<a> a jak jako "s katkou zmizeli"?
<a> kde je katka?
<b> a ty jako nevis ze je ted katka u tebe doma?
<a> co?
<b> no, sem se k tobe stavoval a ona otevrela ze prej jeste spis
Komentář: po maturitaku... z postele ke kompu
<a> Hej, ahoj počuj. Práve ma napadol super vtip o Chuckovi Norrisovi...
-!- a has quit
<ona> tak kolik sem dlužná za ten bowling
<on> no platil sem dvě kila a byli jsme tři, takže?
<ona> no nevím :D :D
<on> cca 66 trumpeto
<ona> jak si na to tak rychle přišel?
<on> 100 / 3 = 33,3
<on> 200 / 3 = 66,6
<on> a kolik je 300 / 3?
<ona> 99,9
<on> :D :D :D
Komentář: myslela to vážně
<gralig> dneska sem musel vypadat asi fakt huste
<l4ndys> Jo? proc myslis?
<gralig> pac kdyz jsem nastoupil do tramvaje, tak se pet studaku zvedlo a sli si stipnout jizdenky ;-)
Komentář: Pritom on sam jel nacerno...
<ona> Občas mám deprese a začnou mě přitahovat starší chlapi...
<on> Občas mám deprese z toho, že moje vrstevnice přitahujou starší chlapi.
<a> kamo potrebuju poradit! Nekde sem po kalbe na Stodolni asi usnul a ted vubec nevim v jake casti Ostravy sem!
<b> fajn tak co vidis?
<a> hej nejaka tramvaj vole ale taka divna cervena
<b> cervene v Ove nejezdi
<a> do pici!