Nejlepší hlášky

<a> Jsem dneska seděl na konzultaci a slyšim toho druhýho učitele v kanceláři jak vzteklej řiká někomu do telefonu, že to "péčko" mu rozhodně nepošle
<a> což mě krapet zarazilo...než jsem zjistil, že péčko je proměnná

Komentář: Matematici...

<a> Tak jsem dneska honil na Florenci zloděje, co okrad nějakou paní a běžel z metra. Bejval bych ho doběh, ale nechtěl jsem se nakazit nějakou žloutenkou, tak jsem po chvíli pronísladování zanechal. Holt pani si má dávat pozor... A křičel jsem na něj: "Có děláš, kundo?" a von v tom sprintu mi odpovídá: "Nic".

22:51 <a> Dodělal jsem toho tau
22:52 <b> Vyfoť :P
22:52 <a> Mamka má teď foťák u PC, možná večer

Komentář: Večer???

<on> prosimte potreboval bych help s lustenim jedny kesky u nas http://geocaching.com/....
<ona> promin ale ted se mi vazne nechce lustit nejaky hebrejsky napisy
* ...
<on> tak jsem to vylustil
<on> a poslalo me to do Kamerunu
<on> to je asi spatne co ?

<bzux> dneska jsem zas chvilku hrál CS...dusty 2 proti 20 botům za T
<bzux> víš jak se jim házej ty náhodný jména?
<veska> jj
<bzux> *** BzuX killed Fred with a headshot from awp ***
<bzux> *** BzuX killed George with a headshot from awp ***
<bzux> doubleheadshot :)
<veska> hh dolores umbridgeova by z tebe mela radost :]

<A> To by člověk nevěřil, jak může být nedělní večer příjemný...
<B> Sis ho byl vyhonit co ? :D:D

<MernikCZ> tak co jak se dari ve wowku doktore xDD
<MuDr.xxxx> jo tak da se mam palacha s dobrou aortou
<Mudr.xxxx> teda s dobrou aurou sry

Komentář: Tak se pozna doktor xDDD

<a> píšu hrozně když se na to nesoustředim ... Ber to s rezervou
<b> v pohoe

<meky> ale radsi jdu psat :-)
<ptero> brou...
<meky> ty jdes spat?
<ptero> ty's naspal, ze jdes spat :-)
<meky> psat
<ptero> *napsal :D

<ségra> péto?
<> co chceš?
<ségra> poprve cos mi odepsal :D :D :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.