Nejlepší hlášky
<a> Jsem dneska seděl na konzultaci a slyšim toho druhýho učitele v kanceláři jak vzteklej řiká někomu do telefonu, že to "péčko" mu rozhodně nepošle
<a> což mě krapet zarazilo...než jsem zjistil, že péčko je proměnná
Komentář: Matematici...
<a> Tak jsem dneska honil na Florenci zloděje, co okrad nějakou paní a běžel z metra. Bejval bych ho doběh, ale nechtěl jsem se nakazit nějakou žloutenkou, tak jsem po chvíli pronísladování zanechal. Holt pani si má dávat pozor... A křičel jsem na něj: "Có děláš, kundo?" a von v tom sprintu mi odpovídá: "Nic".
22:51 <a> Dodělal jsem toho tau
22:52 <b> Vyfoť :P
22:52 <a> Mamka má teď foťák u PC, možná večer
Komentář: Večer???
<on> prosimte potreboval bych help s lustenim jedny kesky u nas http://geocaching.com/....
<ona> promin ale ted se mi vazne nechce lustit nejaky hebrejsky napisy
* ...
<on> tak jsem to vylustil
<on> a poslalo me to do Kamerunu
<on> to je asi spatne co ?
<bzux> dneska jsem zas chvilku hrál CS...dusty 2 proti 20 botům za T
<bzux> víš jak se jim házej ty náhodný jména?
<veska> jj
<bzux> *** BzuX killed Fred with a headshot from awp ***
<bzux> *** BzuX killed George with a headshot from awp ***
<bzux> doubleheadshot :)
<veska> hh dolores umbridgeova by z tebe mela radost :]
<A> To by člověk nevěřil, jak může být nedělní večer příjemný...
<B> Sis ho byl vyhonit co ? :D:D
<MernikCZ> tak co jak se dari ve wowku doktore xDD
<MuDr.xxxx> jo tak da se mam palacha s dobrou aortou
<Mudr.xxxx> teda s dobrou aurou sry
Komentář: Tak se pozna doktor xDDD
<a> píšu hrozně když se na to nesoustředim ... Ber to s rezervou
<b> v pohoe
<meky> ale radsi jdu psat :-)
<ptero> brou...
<meky> ty jdes spat?
<ptero> ty's naspal, ze jdes spat :-)
<meky> psat
<ptero> *napsal :D
<ségra> péto?
<já> co chceš?
<ségra> poprve cos mi odepsal :D :D :D