Nejlepší hlášky
<on> http://www.***.cz/pocitacovi-fanatici-jsou-v-posteli-nejlepsi.html
<on> som akurat cital
<ona> no isto to fakt?
<ona> to je blbost
<on> no tak diki :(
<ona> pockaj ja som myslela fanatik ze nie si
<a> neuveris aku pi***inu dneska tresla nasa triedna
<b> no aku?
<a> sme sa rozpravali o vylete a tak nejak doslo na temu omamne latky. A <c> (ten co tolko huli) sa zacal vypytovat, ci mozu obmedzit jeho nabozensku slobodu. (Samozzrejme, ze nemozu.) A tak povedal, ze on je rastafarian. A triedna: "Tak to teda nie, ziadny rasizmus!" :-D
Komentář: To je tak, ked niekto si mysli, ze vie vsetko :o)
<a> cuzz hele neska me bracha dostal...
<b> zdar... a co se stalo? :)
<a> bracha pride ze skoly a ma strasnej vytlem... rikam, coje? a on, sme meli neska telak a pribehla za mnou holka ze tridy a rika mu míšo sem hezka? A bracha na to, no jo no ale ja sem slabej na zaludek...
<b> :D loool tak ten si to trochu dal :D
Komentář: njn kazdej musi bejt uprimnej...
<a> Právě jsem přišel na to, jak vyřešit otázku hladu v africe.
<b> No povídej
<a> Iluzorní brambory!
<Fauxx> Nenapda vas neco co by jste chteli za diskografii...
<oGGy> Fauxx - no prece tebe
<Scr47chy> Fauxx TEBE!!! :))
<Scr47chy> oGGy LAMO
<Jo}{nY> Fauxx: ???
<Fauxx> Asi umrete
<Scr47chy> hahahahaha
<oGGy> :))
<Fauxx> Kua, vy si me davate
<a> som tu mal pero pred chvíľou
<b> to musel byť ten Klaus
Komentář: som potom musel otvárať Word
<a> ty sis tady usral nezs odesel, ze?
<b> to ne, jenom mam permanentne naprdeny v zidli a jak sem vstal, tak te zrejme konfrontoval nejakej slabej odvar toho, co tam puvodne bylo. pro eliminaci tohoto jevu obvykle zasunu zidli pod stul, coz zpomali expanzi a koncentrace ve vzdalenosti >1m od zidle tak neprekroci detekovatelnou hranici. to sem tentokrat zapomnel udelat. srry :-/
<a> sem myslel ze mi vylezo voci z dulku. tak na to bitte nezapominej!!!
Komentář: Dlouhý odpoledne v kanclu
<ona> Ahoj, Co to mělo být prosimtě v sobotu?
<Cagaj> Ahoj,cože !?:D co sem sakra dělal já mám vokno jako prase
<ona> byla jsem v galaxii jen pro nějaký chlast
<ona> potkala sjem tě venku a řikam ahoj
<ona> a ty na mě čumíš, úplně totálně mimo
<ona> a řekneš jenom: no ty vole a utíkáš pryč.
<Cagaj> fail :D:D:D
Komentář: slečna mistryně v karate :D
<a> Caues tak co noveho?
<b> Ale celkem nic akorat dneska cely den sedim u Javy a uz mi z toho hrabe.
<b> Ty jo ale ten facebook je stejne hrozny, clovek neco okomentuje na CT24 a hned ma 20 like this.
<a> Pockej jako tento prizpevek? "Je srandovní sledovat, jak si většina lidí pořád spojuje dohromady "Made in China" == Šmejd výrobek."
<a> Ta java uz ti fakt leze na mozek bez radeji ven :)
Komentář: proste ==