Nejlepší hlášky

<on> http://www.***.cz/pocitacovi-fanatici-jsou-v-posteli-nejlepsi.html
<on> som akurat cital
<ona> no isto to fakt?
<ona> to je blbost
<on> no tak diki :(
<ona> pockaj ja som myslela fanatik ze nie si

<a> neuveris aku pi***inu dneska tresla nasa triedna
<b> no aku?
<a> sme sa rozpravali o vylete a tak nejak doslo na temu omamne latky. A <c> (ten co tolko huli) sa zacal vypytovat, ci mozu obmedzit jeho nabozensku slobodu. (Samozzrejme, ze nemozu.) A tak povedal, ze on je rastafarian. A triedna: "Tak to teda nie, ziadny rasizmus!" :-D

Komentář: To je tak, ked niekto si mysli, ze vie vsetko :o)

<a> cuzz hele neska me bracha dostal...
<b> zdar... a co se stalo? :)
<a> bracha pride ze skoly a ma strasnej vytlem... rikam, coje? a on, sme meli neska telak a pribehla za mnou holka ze tridy a rika mu míšo sem hezka? A bracha na to, no jo no ale ja sem slabej na zaludek...
<b> :D loool tak ten si to trochu dal :D

Komentář: njn kazdej musi bejt uprimnej...

<a> Právě jsem přišel na to, jak vyřešit otázku hladu v africe.
<b> No povídej
<a> Iluzorní brambory!

<Fauxx> Nenapda vas neco co by jste chteli za diskografii...
<oGGy> Fauxx - no prece tebe
<Scr47chy> Fauxx TEBE!!! :))
<Scr47chy> oGGy LAMO
<Jo}{nY> Fauxx: ???
<Fauxx> Asi umrete
<Scr47chy> hahahahaha
<oGGy> :))
<Fauxx> Kua, vy si me davate

<a> som tu mal pero pred chvíľou
<b> to musel byť ten Klaus

Komentář: som potom musel otvárať Word

<a> všechno nejlepší vám všem přeji

Komentář: 8.3 na #metrosexuálové

<a> ty sis tady usral nezs odesel, ze?
<b> to ne, jenom mam permanentne naprdeny v zidli a jak sem vstal, tak te zrejme konfrontoval nejakej slabej odvar toho, co tam puvodne bylo. pro eliminaci tohoto jevu obvykle zasunu zidli pod stul, coz zpomali expanzi a koncentrace ve vzdalenosti >1m od zidle tak neprekroci detekovatelnou hranici. to sem tentokrat zapomnel udelat. srry :-/
<a> sem myslel ze mi vylezo voci z dulku. tak na to bitte nezapominej!!!

Komentář: Dlouhý odpoledne v kanclu

<ona> Ahoj, Co to mělo být prosimtě v sobotu?
<Cagaj> Ahoj,cože !?:D co sem sakra dělal já mám vokno jako prase
<ona> byla jsem v galaxii jen pro nějaký chlast
<ona> potkala sjem tě venku a řikam ahoj
<ona> a ty na mě čumíš, úplně totálně mimo
<ona> a řekneš jenom: no ty vole a utíkáš pryč.
<Cagaj> fail :D:D:D

Komentář: slečna mistryně v karate :D

<a> Caues tak co noveho?
<b> Ale celkem nic akorat dneska cely den sedim u Javy a uz mi z toho hrabe.
<b> Ty jo ale ten facebook je stejne hrozny, clovek neco okomentuje na CT24 a hned ma 20 like this.
<a> Pockej jako tento prizpevek? "Je srandovní sledovat, jak si většina lidí pořád spojuje dohromady "Made in China" == Šmejd výrobek."
<a> Ta java uz ti fakt leze na mozek bez radeji ven :)

Komentář: proste ==

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.