Nejlepší hlášky

<a> objevil jsem na PSP Simsy a manzelcin save. Tak jsem s tou jeji holkou sbalila nejakou bloncku a trikrat jsem to s ni delala na gauci, pred jejim manzelem :D
<b> cheche :D
<b> co na to manzel?
<a> ten tam jen tak sedel a cumel na telku
<a> ani se ji nedivim, ze mu zahejba ;-)
<b> hadma manzelka bude stestim bez sebe ...
<a> no uvidime :-D

Komentář: streda 11h vecer a otec 2 deti ...

21:56 <a> Volám si s <c>, nejlepší prdel!
21:56 <b> :)
22:16 <b> koukej www.***.net/baf_xichtik
22:21 <b> lekl ses?
22:22 <c> kámo volal jsem přes webku s <a> :D děsná prdel :D někdo mu něco poslal, tak se tak lekl, že spadl ze židle :D teď někam utekl, nejspíš bulet :D
22:33 <c> už je tu :D
22:33 <a> sorry, šel jsem sem do kuchyně a spadl jsem na linu...uplně sem si rozjebal záda.. :(

Komentář: Nelži, když zrovna voláš na skypu!

<a> hele, bando..
<a> Kdo se za mě naučí básničku do ajiny?
<b> Naučila bych se... Ale k čemu ti bude, že to budu umět?
<a> vezmu si Tvoje číslo..
<a> pak Ti v hodině zavolám
<a> předám Tě učitelce
<a> Ty to odrecituješ
<a> a ona mi dá jedničku :D

<a> pisem <c> ze chces maga na TS? a on ze nn teraz robim shamana
<a> ale nakoniec no... uz ma 4x 80 lvl a mojho priesta 64 lvl
<b> <c>? myslel som že zahynul pri pokuse transplantovat si USB 3.0 port do krcnej chrbtice

<a> b: máš mobil?
<b> ne ale mám vysílačku nalaď si vlnu 5,7

<a> Vždyť ani nevíš, co je to trojský kůň !
<b> Vím, to je virus. Něco jako H1N1.

Komentář: Do jisté míry měla pravdu

<Babi Komárková> (19:59:21 29/04/2010)Honzíku, taťka se tu staví jo? jsem doma a nejde mi internet. Jede z Brna. Ahoj.

Komentář: from ICQ

<a> počuj, včera som celý večer rozmýšľal nad tým ako ti to vrátiť za ten včerajšok
<a> ale dnes som to zase zabudol
<a> zato viem že to malo niečo spoločné s nechtom na nohe a dvoma slimákmi

Komentář: kamarát sa mu včera na verejnosti vysmrkal do trička

<a> Ale musíme to mít splněno 2x za semestr..
<b> fakt jo?no dvakrát zatneš zuby a je to
<a> no 2x zatnu zuby a vezou jí na pohotovost! Si nic jinýho nezaslouží...
<a> ..pokousat

<a> hej tady na mě svítí měsíc...skoro úplněk:-)
<b> pokud nejsi morska panna tak nemusis mit strach

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.