Nejlepší hlášky

<Mjarty> ale proste ked si to zoberes, co je tazke na harvarde?

Komentář: Silne reci po vyhre vo WoWku... ano myslel to vazne

<a> kuck kuck chrchl
<b> kap kap sifel
<b> taky sem byl u doktora :D

Komentář: aneb :D každy chytil něco jiného :D

<a> Tak to Straka dokázal - má extraligovej titul. Já vím, že mu už Jágr esemeskuje..
<b> To je jasný, píše mu: Přijeď do Bostonu, posílám pro tebe soukromej tryskáč, je to tu bomba...

<a> čo by si spravil keby ti teraz tá atómová elektráreň čo máš za chrbtom buchla?
<b> dozálohoval ubuntu a potom to začal riešiť

<a> Ty jo nějak mě začala honit mlsná.
<b> To je ta nová spolubydlící? Ji nevadí, že jsi při tom na počítači?

Komentář: mlsná nebo Mlsná?

<a> proc píšeš Zusko
<b> jak to mam psat?
<a> se Z :D:D
<b> pisu se z, piko!!
<b> Susko?
<b> se vzpamatuj

<a> když pominu, že se Baroš nepotká s míčem, je smutný vidět, že už nestačí rychlostně ani bekům. A když se rozběhne, 20 minut pak hledá plíce
<b> Smutne je, ze to nevidi trener.
<c> jaký trenér?
<b> To je taky pravda.

Komentář: Česko 0:2 Španělsko

<a> filipe nešplouchaj ti v hlavě sr*čky?
<b> ne ne ne NE!
<a> tak to už tam máš asi plno vid!?
<b> ne ne tam je prázdno

<A> ...A ty posloucháš co?
<B> Hip Hop atd...
<A> Aha a co zpívá ten Hip Hop?

Komentář: To je tak když se bavíte s člověkem který neví o hudbě vůbec nic :D

<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
-!- Tereza has quit
-!- Tereza has joined
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
<Tomáš> cs, hale beru ho sebou ale nejsem si jistej jestli sem to nelsíbil někomu jinýmu
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
<Tomáš> cs, hale beru ho sebou ale nejsem si jistej jestli sem to neslíbil někomu jinýmu
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
-!- Tereza has quit

Komentář: no tak to už je na pováženou...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.