Nejlepší hlášky
<Mjarty> ale proste ked si to zoberes, co je tazke na harvarde?
Komentář: Silne reci po vyhre vo WoWku... ano myslel to vazne
<a> kuck kuck chrchl
<b> kap kap sifel
<b> taky sem byl u doktora :D
Komentář: aneb :D každy chytil něco jiného :D
<a> Tak to Straka dokázal - má extraligovej titul. Já vím, že mu už Jágr esemeskuje..
<b> To je jasný, píše mu: Přijeď do Bostonu, posílám pro tebe soukromej tryskáč, je to tu bomba...
<a> čo by si spravil keby ti teraz tá atómová elektráreň čo máš za chrbtom buchla?
<b> dozálohoval ubuntu a potom to začal riešiť
<a> Ty jo nějak mě začala honit mlsná.
<b> To je ta nová spolubydlící? Ji nevadí, že jsi při tom na počítači?
Komentář: mlsná nebo Mlsná?
<a> proc píšeš Zusko
<b> jak to mam psat?
<a> se Z :D:D
<b> pisu se z, piko!!
<b> Susko?
<b> se vzpamatuj
<a> když pominu, že se Baroš nepotká s míčem, je smutný vidět, že už nestačí rychlostně ani bekům. A když se rozběhne, 20 minut pak hledá plíce
<b> Smutne je, ze to nevidi trener.
<c> jaký trenér?
<b> To je taky pravda.
Komentář: Česko 0:2 Španělsko
<a> filipe nešplouchaj ti v hlavě sr*čky?
<b> ne ne ne NE!
<a> tak to už tam máš asi plno vid!?
<b> ne ne tam je prázdno
<A> ...A ty posloucháš co?
<B> Hip Hop atd...
<A> Aha a co zpívá ten Hip Hop?
Komentář: To je tak když se bavíte s člověkem který neví o hudbě vůbec nic :D
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
-!- Tereza has quit
-!- Tereza has joined
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
<Tomáš> cs, hale beru ho sebou ale nejsem si jistej jestli sem to nelsíbil někomu jinýmu
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
<Tomáš> cs, hale beru ho sebou ale nejsem si jistej jestli sem to neslíbil někomu jinýmu
<Tereza> ahoj Tome mohl bys mi prosím zítra půjčit sešit z účta??
-!- Tereza has quit
Komentář: no tak to už je na pováženou...