Nejlepší hlášky

<Atlantis> Čau nemáš náhodou Powerpoint?
<b> co to je sry nevím to
<Atlantis> Microsoft Office Power Point.
<Atlantis> Na prezentace.
<b> ne
<Atlantis> Tak nic i tak díky.
...
<b> hele prodal bys mi to? dam ti 1000goldu
<Atlantis> Víš ty co to ten Powerpoint je?
<b> ten legendarni mec ve warcraftu?
<Atlantis> No tak to je novinka.. To že existuje program Microsoft Office PowerPoint asi nevíš...
<b> neznam na co to je

Komentář: WoWková degenerace..

<a> ty máš prasečí chřipku ?
<b> jo
<a> jak jsi na to přišel ?
<b> bo jak kaslu, tak chrochtam
<a> ale to není příznak ne ?
<b> je, prvotní
<a> máš teploty? bolesti svalou u nohy, kašel
<a> taky

Komentář: pouze chlapská rýmečka...

<a> jestli uhodnes co posloucham, dam ti petikilo!
* <a> is now listens to XIII. Století - Gotika

<a> cau, jak se mas?
<b> nalada 6/10
<a> 6/10?
<b> 1/10 je v pondeli rano a 10/10 pri orgasmu
<a> aha, uz rozumim -.-

<A> Však kdyby si nás viděl, jak jsme kdysi se Staňou zkoušeli new boxerky v parku :))
<B> OMG vy bukvice
<C> Voe boxerky jako rukavice

<a> jj taky sem chytl 1 kopacku
<a> ale takovou ze sem 15 min lezel a potom sem nemohl ani na wc sem klecel na chodniku jako ko*ot sem ji rekl ze to chci pofoukat
<a> a ta PI*A MI DALA JESTE JEDNOU!

<on> ty si pořad tak nadržena jo?
<ona> tak co mam delat

<a> Myslíte, že existuje UFO? Myslím, že nemůžeme být v celém vesmíru jediní a přísahám, že jsem dnes něco viděl. Nebyla to hvězda, ani družice, bylo to větší a jinačí.
<b> Vole! To byl měsíc!
<c> hele... myslím si, že i kdyby existovala nějaká jiná živoucí forma jinde ve vesmíru, pochybuji, že budou mít takovou techniku aby se tahali přes celé galaxie a čučeli na ty největší tragédy co vesmír dky vytvořil.. .tedy na lidi. Spíš bych tipovala, že když už by takovou techniku měli, tak pozorujou krávy, nebo tak něco
<b> nemyslím si, že seš o něco úžasnější, než zbytek lidské populace.

Komentář: chvilka filozofování

<On> ta solna jezera jak tam na jedne fotce tak krasne splyvas - to bylo neco jak to cerne more, ze ta voda je tou soli tak husta az te nadnasi?
<Ona> myslis Mrtve more, vid? ano, presne tak
<On> a jsem napsal cerne??? samo jsem myslel mrtve, kde jsem prisel na cerne?
<Ona> cerne a mrtve more maji k sobe blizko, stejne jako black metal a death metal

<a> chci pusu brouku
<b> =0*
<a> a teď opravdovou
<b> na monitor?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.