Nejlepší hlášky
<a> Baf!!!
<b> has quit
<b> has joined
<b> Čus segra tu není dostala šok a je v nemocnici
<a> o,O
<ona> delej unes me odsud ... !
<ona> budu ti varit uklizet po otbe ..:-D budu s tebou spat ... pit!
<ona> prosim pomoz mi!
<on> promiň,došli mě prášky proti alergii,už nemám speciální schopnosti
Komentář: Chudák holka
<a> aaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!
<b> co delas , te vrazdej ?
<a> ne matka ! vis jak mi porad ztisuje muziku kdyz to mam nahlas?
<b> no ?
<a> tak sem to kolecko na volume odmontoval a natahnul dozadu tech repraku
<b> bre ty
<a> no mel sem to na plny kule a sel sem na zachod a najednou to ztichlo, ja pribehnu a matka jak nevedela jak se to vypina tak to vytahla ze zdi vsecko
<b> no a ?
<a> i se zasuvkou :-/
Komentář: ja ji zavrazdim :-/
<Terezka> Já jsem jak přejetá.
<Lubíček> Kdyby byla přejetá, tak už je moje..
Komentář: Lubíček dělá náhrobní kameny na zakázku :D
<cammy> No a hlavně, akorát jsem se naštval. Bylo v tom tolik virů že můj antivirák vypadal jako ligový rozhodčí, nestíhal a tak to projistotu zabalil..
<dejv> Takže PC v koudeli jo ? :/
<cammy> :/ nj
<cammy> Možná že jsem měl dát na teď už pro mě jasné upozornění "zhůry" když sem opisoval z obrázku potvrzovací kód ve znění "vieb"
Komentář: Aneb uloz.to a jejich chytré obrázky při stahování
<dewiant> cau
<dewiant> sry jsem usnul u PC :x
<Welcza> nemas parit do rana voe xD
<dewiant> jsem nejak obesel ten system na vypinani pc
<dewiant> a paril jsem do 7 do rana
<Welcza> xD kdyz se ti vypl PC tak jsi ho pak zase zapl? xD
<dewiant> nn, nahlasilo to ze se to vypina
<Welcza> a ty jsi dal Cancel? xD
<dewiant> j :-D
<dewiant> ale kazdych 5 minut mi to tam naskakovalo :-D
<dewiant> takze mi to vzdycky vyhodilo ze hry do windowsu :-D
Komentář: njn xD co clovek neudela pro hru xD
<jirka125> hlavne chci jít do kyna
<LexRider> kina
<jirka125> jj to bylo omilem
<LexRider> omylem vole ja bych ti dal z čj 5
Komentář: No jo ta čeština :D
<a> našel sem tvoje icq na forum lamky.net... prosimtě nemáš ještě dvdrip koncertu od rammsteinu?
<b> je mi ľúto nie
<a> a nevis kde sehnat na czshare uploady?
<b> skús zlaté stránky
<a> ?
<a> DVD s Potterem vyšlo před týdnem a tady pořád nějaký kinoripy s titulkama???
<a> Koukal jsem na tu holku co máš ve vztahu na fb, kde jsi k ní přišel?
<b> ČK
<a> Ty vole co ty máš kurva společnýho s červeným křížem?
<b> Českej Krumlov :D
<a> Prosím nedávej to na lamera :)
Komentář: Pozdě :D