Nejlepší hlášky

<a> máš ráda kokos nebo třešně?
<b> jo proč?
<a> se stav :-)
<b> máš kokos :-O dala bych si kokosový mlíko..
<a> mám neboj ;-)
<b> tak jo já jdu
<a> počkej,ale mám to na sobě
<b> ?
<a> mám kokosový sprcháč a třešňovej šampón :D
<b> a já se těšila na kokos :-(
<a> .... :D

<a> tak jsem ti přišel na to, že názvy tracků na soundtracku k Batman Begins jsou vlastně názvy druhů netopýrů :)
<b> Album plny netopyru ... Fajn, my natocime album plny pohlavnich chorob! :D

Komentář: ... a budem hrát STD Metal! :D

<a> btw ty si obecne nejak na mladsi ne? :-D
<a> alfonza, ted toto... vsechno mladsi
<b> neser... (jo toto je jeste mladsi nez alfonza) xD... ale jo uz nekdy mivam pocit ze jsem trochu starej - zvlaste ted kdyz si nechavam narust bradku (pockej po prazkach - to uz bude hotova xD)
<a> nechci rict jak budes vypadat xd
<b> nerikej to... uz bez bradky si myslel jeden clovek ze mi je tak 28 a ze ucim na gymplu
<a> zapomnel bryle :-D
<b> co to bude potom (*je ti tak 30 a prave si vylezl z basy) xD
<b> jestli mi to nekdo rekne, tak fakt se do ty basy dostanu za zabiti
<a> z tebe porad je emo? :-D
<b> ne... za zabiti jeho :-D (prece jen jsem Viking .. uz delsi dobu)
<a> hh, ofc xD [/irony]
<b> tyo jestli chces umrit tak mi to v zari rekni xD
<a> :-D :-D ale ve 3:15
<a> jinak by to nebylo stylove
<b> hh
<a> xD
<b> tyo, ale vekove s mym rande porad klesam - zacal jsem tak priblizne kolem me, pak Alfie (-1 rok) a ted -3 roky xD... co to bude za 10 let xDDD
<b> *ne a nerikej ze budu balit novorozence... ja nechci byt Michael Jackson II. ... waaargh
<a> ne budes balit embrya :-D
<b> xDDD
<b> nah... to ne
<b> fakt ty 3 roky necham jako limit
<a> :-D
<a> co pro tebe jsou 3 roky pro ten zarodek muze byt sekunda
<a> zalezi v jak silnem gravitacnim poli zije resp. zijes :D
<b> :-D nee... ale zarodek neposloucha Apocalypticu
<a> nebo jak rychle cestuje :D
<a> nj zarodek ji vytvari :D
<b> tyo neser, nebo za chvili fakt zacnu balit zarodky xDDD (kdyz jsem schopnej pozvat holku na rande za to ze posloucha apocalypticu, tak se zarodkem to bude stejny)
<a> :-D
<a> ale bud v klidu
<a> pech par let bude hrozit obvineni z pedofilie... ale na embrya se to uz afaik nevztahuje :D
<a> zatim tu trial period musis vydrzet :-D
<b> nebo zustanu u tohoto devcete delsi dobu a zadny obvineni byt nemusi... :-D (dobre tak naivni bych ani nemel byt - to je stejne jako kdybych rekl ze muj vztah s Nut se vyvyji jako sinusoida)
<b> hyperbolicka sinusoida :-D
<a> jj vyvyji se jako hyperbolicka kosinusioida...
<a> :-D
<b> hm... na to bacha - je milejsi nez Nut xD (ale to jsi i ty xDDD)
<a> mam ten vyrok negovat? :-D
<b> ne :-D
<a> :-D
<b> prece jen ty me jenom seres, Nut me chce zabit
<a> j ale nezapominej kolik lidi umre rocne na zachode... :-D
<a> ja bych to tak nepodcenoval :-D
<b> :D
<b> ale prece jenom... to neni ze srani
<a> to lze tezko dokazat... precijenom hlavni svedek neni schopen vypovidat :-D
<b> xD
<b> ale ti mafiani ano
<a> hmm zajimave synonymum pro lidske exkrementy...
<a> to nejsou cistokrevni mafiani ale... ti se maji ztratit doslova "into thin-air"... a jak vis tito se neztati a jeste to neni ani "thin-air" :-D
<a> methan udela svoje :-D
<b> mg :-D

Komentář: vztah = sinh(Nut+b)

<binnie> su rampy pre bmx kompatibilne s rampamy pre skate?
<maxwel> :D jasne su zkomprimovane vo formate nieco.skatebmx a su plne kompatibilne s windows95 skateom a bmx :D

Komentář: ona to myslela vazne :D

<Veronika> Cau
<Romes> Čau
<Veronika> co delas?
<Romes> končím
<Romes> čau
<Veronika> hmm, tak cau :-(

Komentář: fakt dobrej pokec :-)

<a> Kámo, nemáš poštovního holuba??
<b> ?? vecne mám v kleci aspon 50, ale zrovna sem je všechny popujčoval.
<b> promin...
<a> ale od Seiferta!!

Komentář: maturita z povinné četby

11:12:32 <host> připojen na server...1 admin online a dalších 12 hostů...
11:14:12 <host> Ahojky, stáhnul jsem si novou hru **** a nejede mi, nevíte proč?
11:15:49 <admin> Napiš aspoň to co ti to píše když hru spustíš..
11:17:34 <host> Program **** přestal pracovat.
11:18:02 <admin> Aha..a splňuješ aspoň základní parametry pro hru?
11:19:54 <host> Asi ne, píše že to potřebuje 2 GB Ram a já mám jenom 1 GB
11:20:49 <admin> Tak vidíš, tak se pak nediv že ti nejede..
11:22:07 <host> A nedá se ten 1 GB Ram někde stáhnout???
11:22:32 <admin> odpojen ze serveru...

Komentář: Když chce 10-leté dítě poradit...

18:22 <a> Nejde mi telefon .. co s tim mam dělat?
18:22 <b> Zkoušela si ho vypnout a zapnout?
18:25 <b> Furt to nejde
18:25 <a> A co ti to píše?
18:26 <b> Vložte prosím kartu SIM

Komentář: Důchodcům do ruky telefony nepatří..

<a> Tohle auto není špatný, co?
<b> Jo, celkem to ujde...
<a> Má to náhon aspoň na dvě kola?
<b> Ježiš, mami...

Komentář: Ne všichni jsou technicky založený=DD

<a> vis na co se me zeptal bracha?
<b> na co?
<a> pry, segra a kdy ty budes mutovat?
<b> :D :D :D
<a> to je jako kdybych se ho ja zeptala kdy bude mit kramy :D :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.