Nejlepší hlášky
<a> nejsem taky rozmazleny vy! co mam v puse to snim
<b> to by už minimalně polovina bezďaku na nadru neměla čuraky:)
<a> co teď tak vlastně posloucháš? nemyslím konkrétně teď, ale třeba za poslední tejden-měsíc..
<a> já sem se vrátila do teenagerovských elt a ujíždím na LP
<b> David Bowie, Garáž, Chemical Brothers, Orbital, Massive Attack, Blondie, Plastic People, Prodigy
<b> ty posloucháš klasický desky? to je bomba...černý vinylový elpíčka
<b> Já už ani nemám gramec...
Komentář: Linkin Park.. :D
<on> zrovna papám rybí prsty s hranolkama :-P
<ona> pošli odkaz
<on> co? Na můj oběd?
<ona> promiň to nebylo tobě :-D
Komentář: špatný okno
<Tommy> ty a hezka holka jo ? :D ani nevis jak si na ni hrat :D
<Schnitzel> a já že neumim bejt hezká holka? Bez fotek ? :D proč myslíš ? :D
<Tommy> znam te :D
<Schnitzel> Tak to nevíš jak umim měnit styl řeči apod. :D
<Tommy> tak delej :D
<Schnitzel> Ahoj chlapečku, nechtěl by sis popovídat? Jsem tak sama, dělat si to rukou už mě nebaví a hledám pořádnýho chlapáka co to umí rozbalit :)
<Schnitzel> už mi věříš? :D
<Tommy> seznamka pro perverzni uchyly a 0% duveryhodnosti mozna tak :D
<Tommy> a ted ja :D
<Tommy> Ahoj :) hele kamoska mi o tobe vyprave a vypada to ze jsi docela capek :) nebylo by asi spatny se vic seznamit , nebo ne ? je to na tobe ja se nicemu nebranim a z toho co rikala si muzem dobre padnou do oka (nwm jak se dela mrkajici smajlik :D )
<Schnitzel> Pěkný, tohle asi pošlu tvojí mladý :D
<a> Sakra já jsem nějakej antitalent na jazyky, mně ta ruština moc nejde. :-(
<a> Ty máš ve škole angličtinu viď?
<b> jj
<a> A jako druhej jazyk máš co?
<b> němečtinu
<a> Takovej jazyk ještě fakt neznám... :-D
Komentář: asi myslel němčinu no... :-D
<a> neuvěříš co se mi denska stalo?
<b> co zas?
<a> normálně hraju dobyvatele tam otázka kdy byl definovanej první virus no a já vůl jsem dal 1989 páč jsem si myslel, že se jedná o vir na pc...
<b> omg :D
Komentář: deformace...
<a> čus
<b> zdarec
<a> neuvěříš mi, jakej jsem idiot
<b> co se stalo?
<a> ráno si takhle dělám čaj, zaleju hrnek horkou vodou, chvíli čekám.. vypiju to a potom zjistil, že jsem si do toho nedal sáček s čajem
<b> ty seš neskutečnej vůl :D
Komentář: ajťák a vaření :D
<A> - hele nejsi na tom zachode moc dlouho?
<B> - hele mam takovej problem, pojd mi vzit ntb...
<A> - proc..? sis posral kalhoty?
<B> - ne, ale vzhledem k tomu ze je tady prostor metr ctverecni, tak sundat si kalhoty a trenky jednou rukou a druhou drzet ntb slo, ale ted uz bych si ho musel dat na hlavu a zvladnout si u toho utrit prdel...
Komentář: Vysokoskolske koleje o minimalnim prostoru
<a> 2500K, P8Z68-V, Spinpoint F3 1TB, MSI GTX 560, Lancool K62, Gelid, Seasonic M620W a Kingston 2x4GB :) jsem si nezasloužil :)
<b> A teď česky :D
<a> Procesor, Základní deska, HDD, Grafika, Case, chladič CPU, zdroj, RAMky :)
<b> :D víc čeesky by to nešlo :D
<a> prostě novej docela dobře namakanej PC :D
<a> no uplne rovnou to neni nikdy kdyz to beres pres brno
<a> (pražácký vtipy, hahaha, ehm)
<b> Brno? to je ta čtvrt co je 1 busovou zastávku z Florence?
<a> jojo, ta osvětlená zatáčka před ostravou
<b> pěkná prdel, ani metro tam ještě nejezdí
<a> jo, a když se na to slušně optáš, tak ti burani začnou nadávat. je to hodně hnědý místo
<a> ale tentokrát ho bereme na milost, <c> mi tam donese teplý čaj a štrůdl
<b> to by mi za to nestálo
<b> navíc tam taky divně mluví
<a> což o to mluví, ale mají tam divný lektvary a říkají tomu pivo
<a> ale vlastně bysme si z míst v třetím světě neměli utahovat
<a> já si teď akorát nejsem jistá, jestli jsem si před příjezdem do brna neměla obnovit protitetanovku..
<a> a takový to očkování proti malárii..prý tam čas od času v asii řádí..
<b> a nezapomeň si zakrejt hlavu šátkem
<a> a deštník. tam lejou ty splašky z oken, ne?
<b> seš si pořád jistá, že tam chceš jet?
<a> nechci, ale vysvětluj to žlutýmu autobusu.ten to prostě už z principu musí vzít přes asii