Nejlepší hlášky
<a> Zajímalo by mně,jestli dostřelim 50m.
<b> Já 50m dostřelim bez problémů.
<a> No, já kdybych hodně natáh, tak bych to asi taky dal.
<b> Co bys prosímtě na airsoftce natahoval???
<a> Já mám luk, ne airsoftku!!!
Komentář: Když se LARPař sejde s airsofťákem
<a> Kua, Windows mi zase spadly, už mě to vážně s***
<b> Duvod: Pentagon konečně rozpitval windows na jedničky a nuly a našel toto 110110111210110010
<b> Pak se má člověk divit ze to nefaka tak jak má.
Komentář: njn microsoft je krutej
<a> Všimli jste si, že když Miroslav Donutil v Pelíškách muchlá a trhá obrázek máničky, tak má na sobě svetr, ale když je záběr na jeho ruce, má pouze bílou košili?
<b> Kde udělali soudruzi z NDR chybu?
<A> hoj...známe se?
<B> AhojDa nwm :) newa?
<A> omg :D
<B> takže neva? :( :)
<A> otravuj někoho jinýho ;)) nemám páru kdo seš, takže si tě fakt přidávat nebudu achjo...tohle fakt nepochopim...
<B> no sory !! tak já se vsadila že budu mít víc přátel než kámoška !
<A> jak může bejt někdo tak hloupej...
<B> twl neser se do mě když mě neznáš ty zmrdečku !
<A> ježiš tak ty máš dost...měla ses s kámoškou vsadit kdo je větší píča...to bys určitě vyhrála ;))
Komentář: Uživatelka B si chce přidat uživatele A (mě) do přátel na FB :D
<a> Program skype přestal pracovat?
<b> jo, taky jsem to tak měl
<b> smazal jsem shared.xml a jde mi to
<a> jj
<a> já smazal windows
Komentář: taky řešení...
<on> Dobré ranko, jakpak ses vyspala? :-)
<ona> nadrženě!!
<on> cože?? :-D
Komentář: kamarád chtěl bejt po ránu milej :-)
<ona> a tam sa opäť stetneme a naplno si to užijeme
<on> prepáč, naplno ešte nie kočka...
<ona> ???
<on> nemáš 15
Komentář: plánovanie s kamarátkou...
<A> vubec nni cas na spani
<B> právě že pro mě je abych zítra byl opět fantasticky a okouzlující
<A> aha to nechodis moc casto spat brzo ze ?
<B> ty potvoro
<B.l.o.n.d.girl> Lidi, prosím vás, můžete mi někdo napsat ten product code ? Budu vám mooooc vděčná
<XXX> Nick a asi i barva vlasů jasně určuje že tvůj vzkaz nebyl myšlen jako vtip...
Komentář: Prosba na foru MAFIA 2
<on> Čauvec!!
<ona> Ahojik :)))
<on> Jak se máme?
<ona> Ale jde to a co ty?
<on> Jo jdeto, nedala by si mi tvoje tel. číslo?
<ona> Vždyť ani neznáš moje jméno a hnedka chceš číslo!!
<on> Dobře, tak jak se jmenuješ já jsem Zdeněk Rybár:))
<ona> No moje jméno je trošku divný a stydím se za něj:(((
<on> Sem s ním!:)))
<ona> Blanka Protrhlá :(((
<on> Cooooooo??? Si děláš srandu :-)))
<ona> Hmm bohužel nedělám :((
<on> :-D
Komentář: xchat :-DDDDD