Nejlepší hlášky
<ona> to počasí mě už sere :):)
<on> me ne ale chci sex :D:D
<ona> ahá no v tom počasí se taky nic jiného nedá dělat to je fakt :):)
<on> tak ja dojedu kdyz souhlasis :D :D
<ona> no to jo a vezmi tomáše :D:D a ty si dáš mezi tím s mamkou čaj nebo kávu :):)
<on> tak ja ti ojedu mati me je to jedno no :D:D
<ona> viděl jsi moji matku ?
<on> jn.. mate papirovy pytel nebo igelitku? :D
<ona> ty jsi sprostý každý říká že jsme jak sestry tak já budu tak vypadat za 20 let :):)
<a> nema nekdo zkusenosti s mirandou?
<b> Co to je za drogu?
<a> :D kamo to se jeste testuje na opicich o tom bych tu vubec nemel psat :D
<c> Miranda je super... nic jinýho už nepoužívám
<d> mno je fajn len skoda ze neny tak kompatibilna ako windowsi , jako da sa tam dat kopu programov co su poprerabane ale ne je to furt ono , ale ked tak raci uz skor ubuntu
Komentář: další odborník...
<a> vis co je nejlepsi na share rapidu?
<b> ne
<a> ted jsem tam hledal novej film Kick-Ass
<b> no a?
<a> nenaslo mi to nic, ale za to haldu porna :-)
<a> vcera jsem byla u kamosky, a padla super hlaska
<b> jaká?
<b> pvídej
<a> vis co, jsme se chtely podivat na teletext, abychom zjistily tv program
<b> jasně
<a> a jak ta kamoska projizdela ty stranky, povida: "Týýýýjo, Klári... ten teletext je jak internet!"
<a> Au au au, ta noha bolí jako čert :(
<b> docela věřim. Předpokládám, že to byla jedoucí motorka..? :)
<a> Přijel Kuba ze Štětí za mnou do Liberce a jeli sme na Mácháč. A když sem nasedala, opřela sem si nohu o vejfuk :D Koho by napadlo že bude po 170 kilometrech rozpálenej :D
Komentář: debata na FB :D
<a> http://******.cz/*****.png
<b> Hezký pokračuj
<b> Akorát bych kolem toho prince nepoužil efekt Skla, ale jakože zpísčení
<a> A kde najdu takovej efekt zpísčení?
<b> Nemyslim tim, že to je efekt.. ale prostě aby to vypadalo jako písečná bouře.. ne jako rozmatlaný sklo :D
<a> Jo tak, takže čárání několik dní?
<c> <a>: prostě to vytiskni na A2 fotopapír, jdi ven, nahaž na to písek a vyfoť to.. :D
Komentář: Není nad přírodní efekty...
<a> kurva mě sere ten web.
<b> Co se ti sesypalo?
<a> otevři si ho na IE
<a> ten obchod...
<a> náhledy fotek v shopu dobrý... a pak se to už sere...
<b> Hej, otevřel jsem Explorer a NOD mi ho sestřelil. :D
<a> lol.... :D:D:D
Komentář: kámoš po dlouhý době zapnul IE
<super.kocka2> Dáš mi svoje ICQ?
<artex> Ne ale mužu ti dat kontakt na WLM
<super.kocka2> Na koho že?
Komentář: jakási 13letá holka na hry.cz
<a> no ja bych se tam spis stratila
<b> heh?
<b> Jakto? Proc to?
<a> ver tomu ze by se mi to povedlo
<b> Mno jedine ze by si si pri exkurzi sla zaplavat do kade s pivem
<b> Jinak vlastne ano... da se tam ztratit
<b> pred 4 rokama se nam ztratil kolega uprostred pivovaru
<b> tam chudak stal bezradne a nevedel kde je vychod
<a> no vidis ja bych urcite taky mela to stesti
<b> drzet se tucnaku a nic se Ti nestane
<a> co?
Komentář: Instruktáž ke srazu linuxáků
<a> Sem si stáhl Aerobic s Carmen Electrou :D protože chci shodit 5 Kg :D jsem přibral jak jsme začal pracovat v práci, na škole to byla samá posilovna a teď to opadlo, ale když vidim tu ženskou, tak u toho nejspíš nebudu jen skákat... ona je bůh
<a> Kurva ale to je porno a né aerobic co ta umí :D