Nejlepší hlášky

<Ciko> a co delate?
<Kristeena> prej se nudime ale ja teda ne
<Kristeena> ja si kejvu nohou a kikina rukama
<Kristeena> vypada to zajimavě
<Ciko> :D
<Kristeena> co se směješ

<a> uz asi koncim s hranim, jdu si uzivat RL
<b> a co ze to je RL?
<a> neznas? Real Life xD
<b> heh neznam
<b> posilej nejakej odkaz
<a> ty vole :D
<a> to neni skupina .D
<a> zkus si to prelozit - Real Life xD
<b> no ja myslel ze to je nejaka gamesa

Komentář: Co dodat - pařan :)

-!- a is away: moje držká - bolí mě zub, jako, kerej vůl to kdy viděl!!! :( :(
<b> Tyjo uz to mam ja ti dam ze si lyzoval... tys tam natvrdo nekomu smoukoval, proto mas ve statusu nemoc ustni dutiny
<a> Oral
<b> Takze nelyzoval ale oral? takle v zime?
<a> P*čo... ne, fakt, dostals mě... ale byl sem na horách
<b> Vsak na horach sou nejlepsi podminky pro blowjob... dobrej tlak, objem, teplota...

Komentář: Prázdninové "lyžování"

<a> hey vis jakej level sem vcera dal?
<b> ty voe fakt newim...
<a> 60ku :P
<b> tywe ja to vedel :)

Komentář: wowko

<kiss> hm...to stipendium do Francie je marný...takovy namistrovani hajzlove tam na tech testech byli
<EF> co, proč?
<kiss> ale...proste smradi z bilingvnich gymplu...ale aspon nervy sem jim pocuchala:-D
<EF> ??
<kiss> dala sem se s nema do reci a byla mila jak cumel....v baglu sem emla ty belgicky pralinky od taty...tak sem jim nabidla....chlapci si moc pochutnali....a az je snadli tak sem se zeptala, co na ty gutalaxovy pralinky rikaj :-D

<a> ptaku dneska sme behali dvanactiminutovku, jsem dead nikam nejdu
<b> aha, a za kolik si ji mel?

<ja> mami, co je to pačemu???
<mamka> Proč
<ja> jen tak, chtel bych to vedet
<mamka> Proč
<ja> ku**a, proc se porad na vsechno musis ptat proc??? proste mi to rekni
<mamka> Však ti to říkám, proč
<ja> tak si to nech pro sebe

Komentář: Doslo mi to az po pul hodine :)

<a> mam novinku chceš ji rict?
<b> jo ja taky...chtela jsem jit na tu akci o vejkendu ale asi nepujdu:-! jde tam bejvalej..
<a> a?
<b> no a naposled kdyz jsme spolu byli a "trosku" popijeli tak to skoncilo asi tak ze jsme se probrali vedle sebe a prali se o koupelnu..
<a> vis v cem spociva slovo bejvalej?..dyt chodis s mym brachou ne?.. a co když on má taky holku?
<b> jasne ten se to taky nesmi dozvedet!..a bejvalej?..prosimte ten?..ten by si nikoho nenasel ani kdyby byl konec sveta!a coj si to chtela ty?
<a> no uz nic je to vlastne uz minulost..
<b> uz jsi to nakousla delej!
<a> no jeste pred 3 minutama jsem chodila s tvym bejvalim..
<b> is not available

<a> nechapu lidi, co zakladaji nesmyslne a bemyslenkove skupiny a jeste tam zvou lidi
<b> založíme o tom skupinu xD

Komentář: f***book

<a> hochu mám objev, když zmáčkneš na krku tepnu a držíš tak se začne motat kefa :D
<a> je ti blbe a tak
<b> se divíš voe?
<b> dyť se ti neprokrvuje mozek :D

Komentář: asi chtěl za každou cenu na lamera xDD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.