Nejlepší hlášky
<ON> MucK
<ONA> hnojuješ?
<ON> co prosím?
<ONA> google překladač :))
<ON> ale tady to znamená pusinku....:(
<ONA> ..ale já umím anglicky...
Komentář: Líbímseti chat :DDD
<a> #bin/bash
<a> echo "Tenhle script ti ukáže co si myslí o tvém jméně"
<a> echo "Vlozte svoje jmenono (např Lukáš)"
<a> read jmeno
<a> echo "Za chvíli zjistíte co si o tom myslí počítač"
<a> sleep 2
<a> if [ "$jmeno" = Lukáš ]
<a> then
<a> echo "Tohle je nej jeméno buď za něj rád"
<a> fi
<a> echo "Tohle jméno se mi fakt nelíbí" $jmeno
<b> Mno ale s timhle prasenim kodu Te urcite vezmou do microsoftu, priloz to ke svymu zivotopisu ;-)
<a> *poslouchá EBryan Adams - Everything I Do I Do It For You
<b> teda ty jedeš i na sladký ?:) já myslela,že jenom metaaaaaal:)
<a> Ani ne, ale bych si uplně zatancoval tyjo
<b> faaaaaaaakt???:D ..hele neříkej dvakrát
<a> bych si uplně zatancoval tyjo,bych si uplně zatancoval tyjo
Komentář: stěrka
<on> Takže kde bývaš?
<ona> kúsok od Topoľčan.
<on> aha, asi viem kde to je západne slovensko pravda?
<ona> A to ja mam skadial vedieť :).
<on> tak asi zo zemepisu...:D
-!- <[SSS12]ExtraSoundSA12455> has joined #chat
-!- [SSS12]ExtraSoundSA12455 was kicked from #chat by [Administrator]TennerLockSunrise112_(eXtremeZ)_15112 [Příliš dlouhý nick!]
<s> zrušil si mi internet, vo*e
<s> je v tom balíčku ??
<M> neni, ale je tam zadara wap
<s> ty vo*e to je to čemu vůbec nerozumim
<s> takže funkčně je to jedno ??
<M> to je skoro stejný, akorát wapuješ jako přes sms.... když chceš počasí, nelezeš na meteoradar. cz ale pošleš na číslo 999666999 dotaz ve tvaru pocasi_plzen_datum://kdo/ihned:mraky a prijde ti sms s pocasim
<M> a tak podobne
<s> a co navigace a e maily ??
<M> normálka:
<M> na číslo 999656006 pošleš:
<M> jet//plzen/klatovska220_destin:praha/husova66_autem_ted/kratka
<M> a dycky pred krizovatkou ti prijde sms
<M> jakoze doleva doprava atd
<M> jednoduchy
<M> nesmis tam ale udelat chybu, jinak jsi v pr*eli
<s> :) začínam mít trochu pocit, že si ze mně děláš pr*el
<s> ale víš, že ti v tutěch věcech dost věřim :D
<ona> jak zjistím jakou teplotu má procesor nebo tak něco u noťase???
<on> http://***/CoreTemp/
<ona> 86 je hodně?
<on> to je tak před roztečením :-D
<ona> fakt? :-O
<on> optimální je 40-60
<ona> shit, čím to mám schladit?
<on> vypnout
<ona> mám dat obklad?
<Maho> Tak mě ženská logika zase srazila na kolena... a to jsem si myslelm že už to nejde
<Maho> Nemohl jsem naladit hokej, tak jsem zavolal na matku "Jedu za Johnym, on ten hokej chytá"
<Maho> A z koupelny vykoukla matka a prohlásila "Jako v Bratislavě?"
<Maho> Někdy mám pocit, že občas funguje v recover režimu...
Komentář: I ženy mají své dny
<on> byl jsi dneska na těláku?
<já> jj
<on> vy to máte společný s béčkem,že jo?
<já> no máme, proč?
<on> a viděl jsi tam Adélu z béčka? :-)
<já> jj, byla tam
<on> a co na ní říkáš?
<já> nic moc, je to docela buřt a z jejich třídy je 95% ostatních holek hezčích :)
<on> ty si fakt idiot, já s ní začal chodit
<já> ona zas tak tlustá a ošklivá neni, vlastně je to docela kus
<on> příště se už chlubit radši nebudu, čau
Komentář: příště radši nejdřív zjistím o co jde...
<a> čus
<b> zdar ::-)
<a> jak je..?
<b> ale joo :-)
<b> zrovna si plánuju udělat romantickej večer ve dvou :-)
<a> oooo
<a> dobře ty..
<b> to viš :-D nachystal jsem si žrádla, pustim si filmek a pokud se to levačce bude libit tak si možná i zašukám :-D
Komentář: rande s rukou :o)