Nejlepší hlášky
<a> podívej na tu mikinu
<a> http://www.***.cz/***
<a> tu chcu
<b> Díval ses na ni pořádně?
<a> jj
<a> na zadech pekny luminiscencni znak
<b> ...
<b> Já tam vidím fakáče :D
<a> Hej ty hrajes kulecnik jo?
<b> no jasny zboznuju:)
<a> dirovej nebo klasickej?
<b> ze se ptas... vis ze radsi strkam veci do direk :D
<a> hmmm... :D :D
<b> dame kulecnik? ><
<Tomik-S> láásko?
<Tomik-S> já se ci s tebou milovat...
<JennynQa> Ano? Fňuk.
<Tomik-S> ano
<JennynQa> Ploš?
<Tomik-S> plotoše
<JennynQa> To nechápu
<Tomik-S> mám na to chuť, tak vlastně pravda..kdyby tu byla nějaká jiná slečna tak vezmu i tu jinou, ale největší pravděpodobnost že si za**** je až budu stebou taak už chápeš proč to chci s tebou :D :D :D :D :D :D :D :D :D
<neubik> kde hrajes wow btw?
<hifi> btw?
<neubik> mimochodem
<hifi> osvies mi pamet a rekni mi co to je? :-D
<neubik> mimochodem
<neubik> tak kde?
<hifi> sem se ptal co to je
<neubik> a ja ti rikam mimochodem po treti...
<neubik> tak co?
<hifi> ok takze za 1. ja ani neviem co to je... a za 2. ja hram len WoW:TBC!
<neubik> ja se ptam kde
<neubik> to btw znamena mimochodem
<hifi> AHAA :-D
Komentář: kdyz se dva nepochopi...
<Ketekat> hej... normálně mi o5 dneska hrabe...
<Elis> Tak na to si plácnem...
<Ketekat> jasný...
<Ketekat> tak PŘIPRAVIT...
<Elis> připravenáá
<Elis> aaaaaa
<Ketekat> pOZOOOOOR
<Elis> pláááááááccccc
<Ketekat> TEĎ
<Elis> pláááááááác
<Ketekat> :ed
<Elis> ?D
<Ketekat> * :D
<Elis> :D
Komentář: lamky
<a> Beton pouzivali uz stari Rimane
<b> Fakt? Kde brali cement?
<a> Kdo rika, ze ho tam davali?
<a> hej my sme měli napsat do testu v ájíně "holky"
<a> a já místo "babes"...
<b> neříkej žes napsal "bitches"
<a> ....napsal "Boobs"
<a> snad si toho nevšimne :/
Komentář: ( . Y . )
<Ona> : ukážu ti jeden hrnek a řekneš, jestli jo nebo ne ok?
<On> : OK
<Ona> : http://****/hrnicek-xl-ovecka-lucy
<On> : ten se mi moc nelibi
<Ona> : né jo....je blbnej pro kluka viď
<On> : no ovecka lucy neni moc chlapácký vzor víš :D
<a> asi to bude jako předkrm nějaký sýr s bagetkou a zeleninou, nebo možná celerová pomazánka... potom budou zepékané brambory s kuřecím masem zalité smetanou a sýrem a k tomu šopský salát a jako závěrečnou tečku nevím
<b> sex
<b> protoze po tomhle se do ni uz nic jinyho nevleze
<b> promin ja musel
<b> bylo to silnejsi nez ja
Komentář: Co udelat zene k romanticke veceri..
<a> do háje zelenýho! u klá-esni-e -i nefunguje -elá spodní řada --- jen N a B --- sakra ani s-ajlika neudělá- ( tak si předsta-te toho nasranýho jako je na iq ) !!!
<b> ještě je na Windows někde softwarova klávesnice :)
<a> to -i fakt -e WoWku po-ůže no
<b> :-D chá chá
<b> pobavil
<a> kde ze je ta softwareoa kla-esni-e -- at te -uzu poslat do pi-i?
Komentář: závislost na WoW je hrozná věc ...