Nejlepší hlášky

<tomka> hey twl..ja sem asi pi**
<tomka> my tady mame psat do cejaku podrazeny slova ke slovu zelenina..a me napadlo jen rajce a parika...tak se divam na google..:-D

<a> Viděl si toho týpka?
<b> mno viděl co sni je ?
<a> Ten měl tolik beďáku že by z něj mohli slepci číst román.
<b> :D :D

<a> .. ale poker je moje láska prostě :D
<a> poker je ta pravá :D
<b> to je fakt, taky tě o všechno obere :D

<jémine> tak jsem včera v čajce nevědel co vybrat za čaj, tak jsem řekl ať me donesou ten nejsladší čaj co mají.
<jémine> a ta číšnica na mě:"ale každý čaj jde osladit."

<kamarat> a potom sa suchnem do sprchy a cely sa pekne vsade namydlim
<kamaratka> TMI !!!
<kamarat> he?
<kamarat> take me in?

<a> cavko, kde idu tie Kokosy na snehu???
<b> joj
<a> však sa len pytam ježiš...
<a> aha :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

<a> Perlicky z uzavirky minuleho roku:
<a> - kazdy ctvrty clovek neumi spravne napsat vs
<a> - najdou se i taci, kteri poslou platbu na 2x a kazdou v jinem mesici...
<a> - nekdo zaplati vice faktur najednou, aniz by to se mnou nejak diskutoval
<a> - letosnim vyhercem je clovek, ktery zaplatil fakturu nekolik dni pred tim, nez jsem ji udelal

Komentář: Jak?!

<WARP> cece tak uz mam to ucko jak na bedne tak v kompu sice si ten technik myslel prvních pět minut myslel že sem totální idiot pac mi tvrdil ze tak jak sem to vymyslel to nejde a ze se zadny TV karty na kabelovku do kompu nedelaj ale pak se postupne jak diskuze plynula situace obracela v jeho neprospech... nakonec sem ho dostal i v elektornice pac tak jak zapojil ty frekvenci oddelovac bych mel utlum asi 30dB, chudak musel to cely predelat :-D
<Cephas> Mazec :-D

<a> pocky, tažke v archu si pouštíš videa přes AA?
<b> anonymouse alcoholics?
<a> ...ASCII art
<a> videa v příkazovym řádku
<b> aa je obecně označení pro mnou zmíněnou věc
<b> vim co to je, poslední tejden si mi s tim nedal pokoj

<martinus> pokere ty jsi zkurveny zmrd a tvoje moc uz je davno v prdeli
<Sroubek> vsak ono se to tu procisti a bude klid a prostor pro normalni lidi
<martinus> POSER10: ZDECHNI ZMRDE
<martinus> nejake dalsi otazky blbecku?
<martinus> nebo pujdes nekam praskat?
<vacicak> george a to jak se tu vyjadruje martinus je podle tebe co? to je normalni chovani?
<martinus> vacicaku zavri mornu
<George> to je riesenie interneho problemu s byvalim teamom
<vacicak> pokud je normalni ze se tak chova clen OG tak se tak muzou chovat ostatni
<poker10> George: vidim ze si oboznameny. dufam ze to dobre prifarbili
-!- mode/#elmore [+b vaciak] by martinus
-!- vacicak was kicked from #elmore by martinus
<martinus> kampak nam zmizel blbecek vacicak?
<martinus> POSER: zdechni
-!- mode/#elmore [+b poker10] by martinus
-!- poker10 was kicked from #elmore by martinus
<George> martinus: predbehol si ma :((((
-!- Anon2728 has joined #elmore
<martinus> nnejake dalsi dalsi otazky?
<JohnyCage> martinus, jo ja jednu mam co te opravnuje se vulgarne vyjadrovat na tomto kanalu
<martinus> cokoliv
-!- mode/#elmore [+b JohnyCage] by martinus
-!- JohnyCage was kicked from #elmore by martinus
-!- mode/#elmore [+b Anon2728] by martinus
-!- Anon2728 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon66328 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon66328] by martinus
-!- Anon66328 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon34821 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon34821] by martinus
-!- Anon34821 was kicked from #elmore by martinus
<Bux> martinus gilbey mi tu pise pmka o tobe nic pekneho
<gilbey> coze?
<Bux> se bojis co
<Zajda> me taky
-!- mode/#elmore [+b gilbey] by martinus
-!- gilbey was kicked from #elmore by martinus

Komentář: Rozlobeny admin :) btw gilbey za celou dobu nerekla absolutne nic :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.