Nejlepší hlášky
<tomka> hey twl..ja sem asi pi**
<tomka> my tady mame psat do cejaku podrazeny slova ke slovu zelenina..a me napadlo jen rajce a parika...tak se divam na google..:-D
<a> Viděl si toho týpka?
<b> mno viděl co sni je ?
<a> Ten měl tolik beďáku že by z něj mohli slepci číst román.
<b> :D :D
<a> .. ale poker je moje láska prostě :D
<a> poker je ta pravá :D
<b> to je fakt, taky tě o všechno obere :D
<jémine> tak jsem včera v čajce nevědel co vybrat za čaj, tak jsem řekl ať me donesou ten nejsladší čaj co mají.
<jémine> a ta číšnica na mě:"ale každý čaj jde osladit."
<kamarat> a potom sa suchnem do sprchy a cely sa pekne vsade namydlim
<kamaratka> TMI !!!
<kamarat> he?
<kamarat> take me in?
<a> cavko, kde idu tie Kokosy na snehu???
<b> joj
<a> však sa len pytam ježiš...
<a> aha :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<a> Perlicky z uzavirky minuleho roku:
<a> - kazdy ctvrty clovek neumi spravne napsat vs
<a> - najdou se i taci, kteri poslou platbu na 2x a kazdou v jinem mesici...
<a> - nekdo zaplati vice faktur najednou, aniz by to se mnou nejak diskutoval
<a> - letosnim vyhercem je clovek, ktery zaplatil fakturu nekolik dni pred tim, nez jsem ji udelal
Komentář: Jak?!
<WARP> cece tak uz mam to ucko jak na bedne tak v kompu sice si ten technik myslel prvních pět minut myslel že sem totální idiot pac mi tvrdil ze tak jak sem to vymyslel to nejde a ze se zadny TV karty na kabelovku do kompu nedelaj ale pak se postupne jak diskuze plynula situace obracela v jeho neprospech... nakonec sem ho dostal i v elektornice pac tak jak zapojil ty frekvenci oddelovac bych mel utlum asi 30dB, chudak musel to cely predelat :-D
<Cephas> Mazec :-D
<a> pocky, tažke v archu si pouštíš videa přes AA?
<b> anonymouse alcoholics?
<a> ...ASCII art
<a> videa v příkazovym řádku
<b> aa je obecně označení pro mnou zmíněnou věc
<b> vim co to je, poslední tejden si mi s tim nedal pokoj
<martinus> pokere ty jsi zkurveny zmrd a tvoje moc uz je davno v prdeli
<Sroubek> vsak ono se to tu procisti a bude klid a prostor pro normalni lidi
<martinus> POSER10: ZDECHNI ZMRDE
<martinus> nejake dalsi otazky blbecku?
<martinus> nebo pujdes nekam praskat?
<vacicak> george a to jak se tu vyjadruje martinus je podle tebe co? to je normalni chovani?
<martinus> vacicaku zavri mornu
<George> to je riesenie interneho problemu s byvalim teamom
<vacicak> pokud je normalni ze se tak chova clen OG tak se tak muzou chovat ostatni
<poker10> George: vidim ze si oboznameny. dufam ze to dobre prifarbili
-!- mode/#elmore [+b vaciak] by martinus
-!- vacicak was kicked from #elmore by martinus
<martinus> kampak nam zmizel blbecek vacicak?
<martinus> POSER: zdechni
-!- mode/#elmore [+b poker10] by martinus
-!- poker10 was kicked from #elmore by martinus
<George> martinus: predbehol si ma :((((
-!- Anon2728 has joined #elmore
<martinus> nnejake dalsi dalsi otazky?
<JohnyCage> martinus, jo ja jednu mam co te opravnuje se vulgarne vyjadrovat na tomto kanalu
<martinus> cokoliv
-!- mode/#elmore [+b JohnyCage] by martinus
-!- JohnyCage was kicked from #elmore by martinus
-!- mode/#elmore [+b Anon2728] by martinus
-!- Anon2728 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon66328 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon66328] by martinus
-!- Anon66328 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon34821 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon34821] by martinus
-!- Anon34821 was kicked from #elmore by martinus
<Bux> martinus gilbey mi tu pise pmka o tobe nic pekneho
<gilbey> coze?
<Bux> se bojis co
<Zajda> me taky
-!- mode/#elmore [+b gilbey] by martinus
-!- gilbey was kicked from #elmore by martinus
Komentář: Rozlobeny admin :) btw gilbey za celou dobu nerekla absolutne nic :-D