Nejlepší hlášky

<a> cez prazdniny sa chodi do skoly ? :D
<b> Ja mám prax musím dorábať lebo cez rok som na niektoré dni mal už iné plány :-D
<a> no vidis a ja si drtim civilization IV cely den :D
<b> stále panic čo? :-D

<LOLO> Jáááááááu, mě tak bolí břicho.
<AM> No víš, ne každá plíseň je ušlechtilá.

<A> predstav si ze by se dalo varit jak programovat
<A> kase = new Kase(); a mel bys kasi z brambor
<A> prase = new Prase();
<A> klobasy = prase->klobasy();
<A> klobasa = klobasy[0];

<EvOlLuTiOn> proč nejsi ve škole? zapejkáš co
<boX?³n00pe2k10> ona je skola?
<EvOlLuTiOn> j
<boX?³n00pe2k10> kecas
-!- <boX?³n00pe2k10> has quit

Komentář: Ředitelské volno ve škole

<on> Potřebuju vypnout, ale zároveň bych se potřeboval učit.
<on> Asi se o víkendu kouknu na učení a pak se půjdu večer ožrat.
<ona> já mam chut tak dva dny nevylézat z postele
<on> :-D hm... mrdání je to poslední, na co mám teď náladu.
<ona> mě to vždycky zlepší náladu
<ona> když teda nepraskne šprcka :-D

<ona> Je mi zima
<on> Já bych tě i zahřál :-)
<ona> A jak by jsi mě zahřál??
<on> Dones bych ti gumovýho Vaška, nebo jak se to jmenuje :-D

<a> SMS: Dobre rano broucku! Zjistila jsem, ze te prezvonit nemuzu, protoze uz nemam kredo na prozvaneni, ale dneska ho uz jdu dobit! Tak supky honem vstan :-P. Krasny den.

Komentář: Něco mi tam tak trošku nesedí...

<polda> tak ridicak, technicak..
<verda> tady prosim
<polda> vite ze na tom aute mate propadlou pul roku stk.. je to vase auto?
<verda> on mi ho pucil kamos
<polda> a kamarad si toho nevsim?
<verda> no on mu to auto pucil kamos
<polda> aha.. tak si pojdte dejchnout.. aha 1.19 tak si chvili pockame a dejchneme si znova..
<verda> a prosim vas nema te cigaro na prodej? ja sem si je jaksi zapomel doma kdyz sem jel pro tu dalsi flasku =)
<polda> kamo, ted si dlouho nezakouris a stejne mam uz jen posledni.. :-D

<Rasty> du ji to rict
<Rasty> ta se posere
<DnBmen> ok
<DnBmen> tak ji to rekni na zachode
<Rasty> posrala se

<a> kdo milovaná je?
<b> to naše škodovka je
<a> kdo modrobílá je?
<b> to naše škodovka je
<a> kdo vítězem je?
<b> ku*va píšu úkol

Komentář: fanoušek píše úkoly

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.