Nejlepší hlášky
<a> cez prazdniny sa chodi do skoly ? :D
<b> Ja mám prax musím dorábať lebo cez rok som na niektoré dni mal už iné plány :-D
<a> no vidis a ja si drtim civilization IV cely den :D
<b> stále panic čo? :-D
<LOLO> Jáááááááu, mě tak bolí břicho.
<AM> No víš, ne každá plíseň je ušlechtilá.
<A> predstav si ze by se dalo varit jak programovat
<A> kase = new Kase(); a mel bys kasi z brambor
<A> prase = new Prase();
<A> klobasy = prase->klobasy();
<A> klobasa = klobasy[0];
<EvOlLuTiOn> proč nejsi ve škole? zapejkáš co
<boX?³n00pe2k10> ona je skola?
<EvOlLuTiOn> j
<boX?³n00pe2k10> kecas
-!- <boX?³n00pe2k10> has quit
Komentář: Ředitelské volno ve škole
<on> Potřebuju vypnout, ale zároveň bych se potřeboval učit.
<on> Asi se o víkendu kouknu na učení a pak se půjdu večer ožrat.
<ona> já mam chut tak dva dny nevylézat z postele
<on> :-D hm... mrdání je to poslední, na co mám teď náladu.
<ona> mě to vždycky zlepší náladu
<ona> když teda nepraskne šprcka :-D
<ona> Je mi zima
<on> Já bych tě i zahřál :-)
<ona> A jak by jsi mě zahřál??
<on> Dones bych ti gumovýho Vaška, nebo jak se to jmenuje :-D
<a> SMS: Dobre rano broucku! Zjistila jsem, ze te prezvonit nemuzu, protoze uz nemam kredo na prozvaneni, ale dneska ho uz jdu dobit! Tak supky honem vstan :-P. Krasny den.
Komentář: Něco mi tam tak trošku nesedí...
<polda> tak ridicak, technicak..
<verda> tady prosim
<polda> vite ze na tom aute mate propadlou pul roku stk.. je to vase auto?
<verda> on mi ho pucil kamos
<polda> a kamarad si toho nevsim?
<verda> no on mu to auto pucil kamos
<polda> aha.. tak si pojdte dejchnout.. aha 1.19 tak si chvili pockame a dejchneme si znova..
<verda> a prosim vas nema te cigaro na prodej? ja sem si je jaksi zapomel doma kdyz sem jel pro tu dalsi flasku =)
<polda> kamo, ted si dlouho nezakouris a stejne mam uz jen posledni.. :-D
<Rasty> du ji to rict
<Rasty> ta se posere
<DnBmen> ok
<DnBmen> tak ji to rekni na zachode
<Rasty> posrala se
<a> kdo milovaná je?
<b> to naše škodovka je
<a> kdo modrobílá je?
<b> to naše škodovka je
<a> kdo vítězem je?
<b> ku*va píšu úkol
Komentář: fanoušek píše úkoly