Detail hlášky #57216

<kiss> hm...to stipendium do Francie je marný...takovy namistrovani hajzlove tam na tech testech byli
<EF> co, proč?
<kiss> ale...proste smradi z bilingvnich gymplu...ale aspon nervy sem jim pocuchala:-D
<EF> ??
<kiss> dala sem se s nema do reci a byla mila jak cumel....v baglu sem emla ty belgicky pralinky od taty...tak sem jim nabidla....chlapci si moc pochutnali....a az je snadli tak sem se zeptala, co na ty gutalaxovy pralinky rikaj :-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: kissOFdeath (3 hlášky)
Hlasování: TmaSvetlo, LosCatmanos, Ivusha, McKarlos, regg23, Croco, Mattcze, ChuPPa, Krysoletka, dwander 10 pro a Marcus7, HateMePls, Maty991, Hammer, Scr1899, Schmeeczko, Neuromancer, Alf, jimmiczek, Nevermore, joocker, shaggy, DarkAngel, LosFilipos, Svorrok, Danny991, Harys, Inf1n1tyy, Sha-a-kaa, ubozak, kudli, Los, Math3s, Frisbeeman, koblih99, mickelangello, lentiilka, kecal_op, Zidane, LittleOmig, Queller, smrduty_kojot, burka, Darmy, alaqella, Sinn, Highlander, Wery, peanutka, Kogaku, Tutanken, sparasis, 8laz3r, bradl3y, Fenris, Lorandel, Foo_Fighter, Bakys7, DeathsDream, theSlayer, Lopatka93, rosoll, TheCorrimation, iNs3cT, splinak, Sotna[A], CrazzYdiot, MistrBuBak, lennyd, ChuckNorris, wegas, Vidlos, bosorka, DarthOptimus, rain, kocird, freaky_tomato, SkyHaven, Diplomat, Einherjar, Slim2, kapoka, teye, paapi, YoSarin, Katschaba, krutoslav, scarlaxx, selmi, Markuus, picis, nitram1234, machulka, lerra, Funin, Lidulinka, Witek, wotas, Dorflow, SpeOp, Smetak, chachan, SuPPoRTiDioTS, M4rtin, pavelnop, ScH0ll_kIll3r, Psycho_O, Moskva, Wlk, logout, kurzatko, Ella, Ondruch, Justice, diablo, Tristy, Altair, queeny31, Meer, janson, w3m, Blast, Bambula, riddick09, YDraigGoch, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal, suah
120 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,23 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:15
peanutka: To je ale zábavné, že se někdo n...
peanutka
To je ale zábavné, že se někdo nedokáže srovnat se svou nedostatečností....
Pobody's nerfect.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.