Nejlepší hlášky
<Petr Koštál> cawes jsi tu?
<zogi> jo
<Petr Koštál> hele ani za nic sinemuzu vzpomenout na tu stranku
<Petr Koštál> jak se tam muzes kukat na filmy.
<Petr Koštál> neznas nejakou dobrou?
<zogi> jj www.redtube.com tam jich je hodne
<Petr Koštál> nemluvim o pornu
<zogi> hmm
Komentář: Někdy prostě nevyhovíš
<a> LAN Driver Realtek?
<b> no
<a> melo by to bejt... RealTekk
<a> rac tac rac tac rac tac... :-D
<tomas> tomas: tak jasny ze v desktopu mam SATA II ale co s diskem ze staryho desktopu kdyz funguje? Sup s nim do servriku ;-)
<Limoto> tomas: to píšeš sobě? :-D
* tomas trpi samomluvou
<tomas> Limoto: vis co, mam nejakou divnou klavesnici t a l tam mam vedle sebe, pak zmacknu jen TAB a je to :-S
<Limoto> :-D
<neel> tomas, A to máš co za klávesnici?
<tomas> neel: Chicony KB-9885
<neel> T a L je dostatečně daleko od sebe
<Limoto> neel: omg, si dělal prdel
<a> zeptala bych se spolubydlící, ale obávám se, že to taky neví. copak ty víš, jak se správně píšou čárky ve větách?
<b> no jiste ze ano...
<a> no jistě, že ano :-P
<DJ Matt> a kdybych byl prase tak ti navrhnu abys tam byla se mnou
<DJ Matt> ale prase nejsem takze si to necham pro sebe
Komentář: logika... ale proslo to xD
<a> yo, nějak brzo doma ne?
<b> ále, jsem si přivodil pracovní úraz... jen doufam že to aspoň zahnisá, abych měl konečně volno
<a> heh
<a> Dlouhodobe prohlizeni stranek lamer.cz skodi zdravi. Meli by ctenare uvedomit na uvodni strance... Cedulka Ministerstva zdravotnictvi by mohla stacit.
Komentář: Co k tomu dodat...
-!- a has joined
<a> no do pice
<a> sedim na dialnici v rozjebanom aute
<b> lol, si v pohode?
-!- a has quit
Komentář: este sa neprihlasil :D
<Riddick> s kym bude to TG?
<Dejsifacku> sobota 20:00
<Riddick> Precitaj si este raz co so m napisal
<Dejsifacku> aha :D
Komentář: Hups :D