Nejlepší hlášky

<Petr Koštál> cawes jsi tu?
<zogi> jo
<Petr Koštál> hele ani za nic sinemuzu vzpomenout na tu stranku
<Petr Koštál> jak se tam muzes kukat na filmy.
<Petr Koštál> neznas nejakou dobrou?
<zogi> jj www.redtube.com tam jich je hodne
<Petr Koštál> nemluvim o pornu
<zogi> hmm

Komentář: Někdy prostě nevyhovíš

<a> LAN Driver Realtek?
<b> no
<a> melo by to bejt... RealTekk
<a> rac tac rac tac rac tac... :-D

<tomas> tomas: tak jasny ze v desktopu mam SATA II ale co s diskem ze staryho desktopu kdyz funguje? Sup s nim do servriku ;-)
<Limoto> tomas: to píšeš sobě? :-D
* tomas trpi samomluvou
<tomas> Limoto: vis co, mam nejakou divnou klavesnici t a l tam mam vedle sebe, pak zmacknu jen TAB a je to :-S
<Limoto> :-D
<neel> tomas, A to máš co za klávesnici?
<tomas> neel: Chicony KB-9885
<neel> T a L je dostatečně daleko od sebe
<Limoto> neel: omg, si dělal prdel

<a> zeptala bych se spolubydlící, ale obávám se, že to taky neví. copak ty víš, jak se správně píšou čárky ve větách?
<b> no jiste ze ano...
<a> no jistě, že ano :-P

<DJ Matt> a kdybych byl prase tak ti navrhnu abys tam byla se mnou
<DJ Matt> ale prase nejsem takze si to necham pro sebe

Komentář: logika... ale proslo to xD

<a> yo, nějak brzo doma ne?
<b> ále, jsem si přivodil pracovní úraz... jen doufam že to aspoň zahnisá, abych měl konečně volno
<a> heh

<a> já toho magůrka uškrtím... já ho tak miluju

<a> Dlouhodobe prohlizeni stranek lamer.cz skodi zdravi. Meli by ctenare uvedomit na uvodni strance... Cedulka Ministerstva zdravotnictvi by mohla stacit.

Komentář: Co k tomu dodat...

-!- a has joined
<a> no do pice
<a> sedim na dialnici v rozjebanom aute
<b> lol, si v pohode?
-!- a has quit

Komentář: este sa neprihlasil :D

<Riddick> s kym bude to TG?
<Dejsifacku> sobota 20:00
<Riddick> Precitaj si este raz co so m napisal
<Dejsifacku> aha :D

Komentář: Hups :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.