Nejlepší hlášky
<a> no... sem před chvílí čučel na film, takže sem si dal hlasitost všude co to šlo nejvic, abych tomu rozuměl, no a pustim si winamp... malo me upadly usi
Komentář: winamp byl taky na nejvíc
<a> asi si nepamatujes, co po mne dneska <c> chtela, ze?
<b> orální sex? :D
<b> nebo zápisky? :D
<b> nebo jinak nevim :D
<a> to uz ti <d> donesla to huleni? :D
<a> to dám na 35 % hadam
<b> mne nesadlo to cvicenie T/F/NS
<a> co NFTS?
<b> :)
Komentář: maturita anglina true/false/not stated
<Josef> Jááááj musim si na Čečnu vzít nějakou lžíci, abych ten guláš nemusel žrát zase polní lopatkou...
Komentář: Čečna 2009
<A> Naši zapoměli bratra na táboře :DD A já nevím proč z toho mám takovou radost...Brečím smíchy :DD
<B> cože to?? :D
<A> Špatně koukli do papírů, mysleli že mu tábor končí až zítra...A teď volava vyděšená paní z toho tábora, jestli si ho teda přijedeme vyzvednout, že tábor skončil už ve dvě... :DD
Komentář: No hold se někdy zapomene i na své děti...
<a> Hele, vydrželi byste celý den bez jediného sprostého slova? Já ne.
<b> Ne.
<c> Ne.
<d> Jo, v pohodě...
<a> ??
<b> jasně, zrovna ty!
<d> prostě bych celý den spala, no...
Komentář: <d> má vytříbený slovníček...
<a> paráda :) konečně léto, konečně prázdniny! :)
<b> vždyť je duben
<a> pomodlil jsem se. všude okolo mě je duben a nademnou začátek července :P
<Torri> tofino ja mindraky z cechov nemam... sme na tom teraz podstatne lepsie vo vsetkom..
<a> muj bratr nerozezna rozdil mezi Salomonem a slalomem :( je na to nejaky lek?
<b> a aky mezi tym vidis rozdiel? hm?