Nejlepší hlášky
<Nekroman> 4,46
<Tomi> no ta co riesi styrka
<Nekroman> ale ta jej program asi zaukruhli na 4,5
<Tomi> hej ale ne 4.56
<Tomi> a nech zobere do uvahy ze som na jejj hodinach nemal abstinenciu
Komentář: abstinencia != absencia :)
<a> zase ***.eu. im asi jebnem tehlu do vykladu
<a> a napisem na nu, "toto nie je spam, ale tehla"
Komentář: ked do spamu napisu, ze to nie je spam, je to spam?
<a> 1. zrušili mi odvoz
<a> 2. neviem kto všetko ide
<a> 3. ja budem piť
<b> 1. to je v k*kot
<b> 2. to je ešte vo väčší k*kot
<b> 3. to je dobre
Komentář: pred pařbou
<Adle> tak třeba me se libi aj čechomoři nebo nohavica to je klasika proste
<N69> tvl taky hnusy neposloucham su spis pres rock nebo black metal
<Rizek> co xindl x?
<Adle> xindl jede, u nej se člověk aspon zasměje :D
<N69> xindl to je intergalakticky kral vsech kok*tou to se nedá poslouchat..
<Adle> takze poslouchas ty pofidérní kapely u kterých nerozumis ani slovo ?
<Adle> s textem jako aaaaaai hfoihrpihp aaaiaaa pfjphfpfp aaaiaaaaaaiaa odihfpofjéf potlesk?
<a> my sme mali skolenia v sobotu a nedelu, a nedali nam nadcasy
<b> ale mali ste kavu v automate zadarmo
<a> posli im ten program na skontrolovanie
<b> budu sa mi rypat v kode ako diviaky v kukurici
Komentář: Poznamka vyvojara tesne pred odoslanim programu na review
<a> to si měl vidět dneska učitelku v chemii, zase se rozpovídala, tentokrát o internetu... prej: No tak to se vám chci připojit večer na internet a on nešel. používam Bajanet a nešlo to
<a> no a jedna holka ze zadních lavic: To já používám Mozzilu... všichni sme leželi mrtví smíchy :D
<a> Tak sme s Grayem hráli kulečník...
<a> Bylo to vyrovnané,tak sme jeden druhému pořád přáli "Jen si dej ten faul..."
<a> A pak to přišlo...
<a> <Gray> Tak to nedáváš.
<a> <Liquid> Tos uhod... kurňa... uhod...
<a> <Gray> Hej ale teď mi pomůže už snad jenom Bůh...
<a> <Liquid> "Comunication eror please reload the page"
Komentář: Bůh tam zkrátka někde je xD
<a> <b> jses tak milej!
<b> na tebe vžicky...
<a> kdyby vsichni byly tak hodny a mili jako ty!
<b> tak by svět vymyzel už před opicema... :-D
<a> jaka je intenzita elektrickeho pole ve stredu rovnomerne nabiteho kuloveho vodice?...
<b> takova normalni xD
Komentář: den pred pisemkou z fyz...