Nejlepší hlášky

<Nekroman> 4,46
<Tomi> no ta co riesi styrka
<Nekroman> ale ta jej program asi zaukruhli na 4,5
<Tomi> hej ale ne 4.56
<Tomi> a nech zobere do uvahy ze som na jejj hodinach nemal abstinenciu

Komentář: abstinencia != absencia :)

<a> zase ***.eu. im asi jebnem tehlu do vykladu
<a> a napisem na nu, "toto nie je spam, ale tehla"

Komentář: ked do spamu napisu, ze to nie je spam, je to spam?

<a> 1. zrušili mi odvoz
<a> 2. neviem kto všetko ide
<a> 3. ja budem piť
<b> 1. to je v k*kot
<b> 2. to je ešte vo väčší k*kot
<b> 3. to je dobre

Komentář: pred pařbou

<Adle> tak třeba me se libi aj čechomoři nebo nohavica to je klasika proste
<N69> tvl taky hnusy neposloucham su spis pres rock nebo black metal
<Rizek> co xindl x?
<Adle> xindl jede, u nej se člověk aspon zasměje :D
<N69> xindl to je intergalakticky kral vsech kok*tou to se nedá poslouchat..
<Adle> takze poslouchas ty pofidérní kapely u kterých nerozumis ani slovo ?
<Adle> s textem jako aaaaaai hfoihrpihp aaaiaaa pfjphfpfp aaaiaaaaaaiaa odihfpofjéf potlesk?

<a> my sme mali skolenia v sobotu a nedelu, a nedali nam nadcasy
<b> ale mali ste kavu v automate zadarmo

<a> posli im ten program na skontrolovanie
<b> budu sa mi rypat v kode ako diviaky v kukurici

Komentář: Poznamka vyvojara tesne pred odoslanim programu na review

<a> to si měl vidět dneska učitelku v chemii, zase se rozpovídala, tentokrát o internetu... prej: No tak to se vám chci připojit večer na internet a on nešel. používam Bajanet a nešlo to
<a> no a jedna holka ze zadních lavic: To já používám Mozzilu... všichni sme leželi mrtví smíchy :D

<a> Tak sme s Grayem hráli kulečník...
<a> Bylo to vyrovnané,tak sme jeden druhému pořád přáli "Jen si dej ten faul..."
<a> A pak to přišlo...
<a> <Gray> Tak to nedáváš.
<a> <Liquid> Tos uhod... kurňa... uhod...
<a> <Gray> Hej ale teď mi pomůže už snad jenom Bůh...
<a> <Liquid> "Comunication eror please reload the page"

Komentář: Bůh tam zkrátka někde je xD

<a> <b> jses tak milej!
<b> na tebe vžicky...
<a> kdyby vsichni byly tak hodny a mili jako ty!
<b> tak by svět vymyzel už před opicema... :-D

<a> jaka je intenzita elektrickeho pole ve stredu rovnomerne nabiteho kuloveho vodice?...
<b> takova normalni xD

Komentář: den pred pisemkou z fyz...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.