Nejlepší hlášky
<a> budu odepisovat pomaleji, du kuchat multifunkci co sem našel u popelnic :)
<b> bufeťáku :P
<a> (o něco později) nechceš značkovej chlebník od HP?
Komentář: kdo by to byl řekl že uvnitř něco chybí... :)
<a> tak dala ti?
<b> jasně a ještě se k nám přidala nějaká karla
<a> Karla? takovou neznám
<b> co kecáš, furt si tam s ní kecal a dělal si do ní
<c> Snad nemyslíte mojí Káju
<a> nevím, blondýna, pěkná, prsa čtyřky, pevný a skvěle kouřila a v pipíku piercing ve tvaru srdíčka
<c> cože? to je moje Kája, tě zabiju
-!- <b> has quit
<a> mam zoznam najvacsich kravin ak chcete
<b> No. 1 Justin Bieber Yay!
<c> jesus nevyslovuj to meno :D to je jak voldemort :D
<Mamka> Tome, co to máš na ploše za krásku?
<Mamka> To je tvoje holka?
<Tomáš> Myslíš Boxxy?
<Tomáš> Nestraš!
Komentář: ..to by mi ještě scházelo :)
<a> skoda ze neumi javu, ale na druhou stranu je to aspon naznak zdravyho rozumu
<a> Stejně by mňa zajímalo, kolikrát si ta Dáša v životě zapíchala...
<b> No eště raz, tak to bude poprvé!
<a> a co inak s tou zenskou ? vyvija sa to nejako ci ani ne ?
<b> erm..
<b> pamatas sa ako som povedal, ze ak sa dam este dokopy s Majou, mate mi prijebat?
<a> omg
<a> neee
<b> co robite zajtra?
Komentář: stara laska nehrdzavie :P
<on> hele a ty...víš co...jakým stylem si děláš dobře?
<ona> no doprdele! :D
<on> aha...
Komentář: povídání si na icqu o sexu :D
<a> tiež veríte vo sväté veci a zázraky
<b> my aspoň nemáme zombie
<a> ježiš vstal z mrtvych po troch dňoch
<b> ježiš neni zombie
<a> cuz hele
<b> neuhodnu co se ti prave stalo
<a> nee vcera
<b> ses brutalne opil
<a> no a vis co sem udelal ?
<b> ojel nejakou holku ?
<a> no a dal ?
<b> zjistils ze je to kluk
<a> nee ses zblaznil proc si to myslis
<b> jen aby byly ty tvoje historky zajmavejsi