Nejlepší hlášky
<Spire> Všchny operační systémy kromě Androidu jsou krok zpět.
<BlueZorr> Jenom Symbian je skok do prdele :D
Komentář: Prosím žadný flame , jenom subjektivní názory :o)
<a> Čus ještě hraješ Lineage?
<b> Ne už docela dlouho ne...
<a> A na jakym serveru?
<Phobeus> jsi spis sub nebo dom?
<BaraBarca> jak jako sub?
<Phobeus> submisivni
<BaraBarca> aha
<Phobeus> nu?
<BaraBarca> a to dom to je jako ze jsem doma?
Komentář: BDSM rulez
<ona> strašně se bojím, že mě to vypadne úplně...
<on> tak se tě zeptaj neasi
<on> se tam na tebe nebudou 5 minut dívat
<ona> tak krásná jsem na to dost ;)
<on> myslím že se zeptají :D
Komentář: před maturitou...
<a> Tak jsem otevřel skříň a našel jsem tam zvětralý půl litr s pivem xD
<b> cože?
<a> no fakt, jak přišel tata, tak aby neviděl mamku, jak pije, tak mi ho strčila do skříně
<a> tak jsem ho dojel =D
Komentář: Každý má ve skříni jiného bubáka
<a> Pomohly ti ty materiály z chemie,co jsem ti poslala?
<b> jj
<b> Děkuji ti,dobrá vílo.
<a> Nemáš zač,ošklivý skřítku.
<m> Teďka věším ty hnusné závěsy i když je nechci.
<p> Tak nevěš závěsy a dělej set!:)
<m> Musím ještě vysát.
<m> a důkladně..
<m> včetně koupelky a záchodu..
<m> a mám vyhodit odpadtky..
<m> a ke snídani si mám vzít chleba a šunku.
<m> "čau mamka"
Komentář: Nepotřebuje komentář :DDDDDDDDDD
<a> taky je u vás taková zima? me to tu ukazuje -12
<b> u nas jsou jen 3 nad nulou
<a> to je blbost ne?
<b> no venku uz je to horsi tam je kolem -10...xD
<a> omg proc si nezatopis?
<b> a na to je jakej prikaz? zatim to resim rukavicema a bundou:)
<a> Za chvilku přijede moje stará.
<b> Ok, já jsem s tvojí starou celkem pohodě.
<a> S mojí starou není nikdo v pohodě... dokonce ani já ne.