Nejlepší hlášky

<Spire> Všchny operační systémy kromě Androidu jsou krok zpět.
<BlueZorr> Jenom Symbian je skok do prdele :D

Komentář: Prosím žadný flame , jenom subjektivní názory :o)

<a> Čus ještě hraješ Lineage?
<b> Ne už docela dlouho ne...
<a> A na jakym serveru?

<Phobeus> jsi spis sub nebo dom?
<BaraBarca> jak jako sub?
<Phobeus> submisivni
<BaraBarca> aha
<Phobeus> nu?
<BaraBarca> a to dom to je jako ze jsem doma?

Komentář: BDSM rulez

<ona> strašně se bojím, že mě to vypadne úplně...
<on> tak se tě zeptaj neasi
<on> se tam na tebe nebudou 5 minut dívat
<ona> tak krásná jsem na to dost ;)
<on> myslím že se zeptají :D

Komentář: před maturitou...

<a> minecraft:ON
<b> Fuck:OFF

<a> Tak jsem otevřel skříň a našel jsem tam zvětralý půl litr s pivem xD
<b> cože?
<a> no fakt, jak přišel tata, tak aby neviděl mamku, jak pije, tak mi ho strčila do skříně
<a> tak jsem ho dojel =D

Komentář: Každý má ve skříni jiného bubáka

<a> Pomohly ti ty materiály z chemie,co jsem ti poslala?
<b> jj
<b> Děkuji ti,dobrá vílo.
<a> Nemáš zač,ošklivý skřítku.

<m> Teďka věším ty hnusné závěsy i když je nechci.
<p> Tak nevěš závěsy a dělej set!:)
<m> Musím ještě vysát.
<m> a důkladně..
<m> včetně koupelky a záchodu..
<m> a mám vyhodit odpadtky..
<m> a ke snídani si mám vzít chleba a šunku.
<m> "čau mamka"

Komentář: Nepotřebuje komentář :DDDDDDDDDD

<a> taky je u vás taková zima? me to tu ukazuje -12
<b> u nas jsou jen 3 nad nulou
<a> to je blbost ne?
<b> no venku uz je to horsi tam je kolem -10...xD
<a> omg proc si nezatopis?
<b> a na to je jakej prikaz? zatim to resim rukavicema a bundou:)

<a> Za chvilku přijede moje stará.
<b> Ok, já jsem s tvojí starou celkem pohodě.
<a> S mojí starou není nikdo v pohodě... dokonce ani já ne.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.