Nejlepší hlášky
<ona> Protoze kdybych nekdy prisla tak jak sem vypadala pred tim...tak bys me nepoznal
<on> Jak před tím, jako před operací?
<a> Zdar, učíš se? neuč se
<b> jojo musím
<a> proč? ty jsi měla sex?
<b> Ne, ale jak to souvisí s tím učením?
<a> Nijak ja jen chtěla vědět jestli si ho náhodou neměla dřív jak já:D
<a> no ja doufam taky... akorat bych chtela najit co se tam stalo... i kdyz minule, kdyz potrebovala <c> neco takovyhohle zjistit, tak jsme ve dvou lidech hledali 2 dny :-D
<b> :-D a nasli moji radcove, nasli? :-)
<a> nasli, a to byla teprve sranda :-D
<a> nevim jesi jsem Ti to uz nerikala, tenkrat jsem to vykladala vsem na potkani...
<a> bylo to taky na windowsu, ale oracle
<a> po dvou dnech hledani jsme zjistili, ze nam antivirus smazal oracle.exe :-D
<b> tak to jsi me nerikala :-D
<a> protoze v nem nasel nejakej podezrelej kod, kterej by mohl byt virus lol
<a> tak hura, esteze na to prisla rec :-D
<a> tohle je totiz moc pekna vec :-D
<a> este se tenkrat pochlubil v event vieweru, ze "file oracle.exe was SUCCESSFULLY deleted" lol
<b> rofl
<a> poslal by jsi mi link kde bych si mohl stáhnout ten 18. díl 4. série?
<b> uloz.to a hledej
<a> kam to mám uložit?
<b> www.uloz.to :D
Komentář: Hledá se himym :)
<!> Petr joined
<petr> Nevite nekdo, proc se mi vzdycky ve 4 rano sam od sebe probudi pc? Mam na nem Fedoru 14
<dave> nwm, asi se mu zdaji nocni mury...
<dave> ze si na nej nainstaloval wokna
Komentář: Prostě dejv...
<a> tvl a už je to day
<a> posty radoby sprtu a sucharu o tom, jak je to exovani piva ubohy a tak dale
<a> od borky vyzvy na hromadnou sebevrazdu pro ty, co postovali takovy video
<a> a ted se mi na zdi objevila vyzva, ze kdybysme nebyli debili a misto exovani sme darovali pullitr krve, tak ze by to aspon bylo uzitecny a tech videi nebylo tolik
<a> zase nekomu nachcali do pikoly a ted rozdava rozumy
<b> normalni clovek prece vi, ze piti piva podporuje ekonomiku, zlepsuje naladu, podporuje zdravi a tak dale ... nehlede na to ze s tou ekonomikou je pak min lidi bez prace, min sebevrazd, ergo je pak potreba min krve
<c> diky <b>, konecne jsem nasel smysl zivota :)
<a> ale fakt chodí jak blb v pátek jsem šel do obchodu asi 50 metrů a on šel celou cestu za mnou a já to nevěděl a pak jdu zpátky a on si chtěl hrát, tak na mě vyběhl z křoví, za prvé jsem se lekl a za druhé jsem byl vytelenej, co dělá tak daleko od baráku
<b> TOS napsal jak kdyby to byl uchyl
<a> ale byl to kocour
<a> Ale zase máme to co ty hezký kluci nemaj...
<b> BlackOps skill?
Komentář: Co dodat :D
<a> Zadala jsem do Google 'Moje Hlava' a vyjel obrázek hotelu, kde jsem loni byla na dovolené??
<b> Google ti vidí i do hlavy!