Nejlepší hlášky
<a> kdybys hledal notas
<a> tak ho mam ja
<a> :-D
Komentář: Neberte si notebook do hospody jako já...
<_supreme> ShadowDog: nope i would NOT use them at all, i just love to whois me all day long :)
<Liskni_si> lol
<Liskni_si> i've never tried to masturbate over my whois
<_supreme> Liskni_si: i tried! damm and it OWNZ!
<_supreme> and i just was op in a channel!
Komentář: nemohu si nevzpomenout na kolegu heimata
<a> budu šlechtit nový druh ovoce...
<b> jaký druh?
<a> Pomerajče :)
<b> fuj co když to ale bude zelenina?
<a> hele já to šlechtil tak tomu můžu říkat třeba i bagr...
<b> jj nerozčiluj se. s tim názvem by to bolo divný už je strom jeřáb tak by si někdo mohl říkat že se opičíš :D
Komentář: Vysokotonážní technika v českém dřevinářství
<a> tyvole, to byla včera kalba... Mě je blbě ještě teď...
<b> no jo, ste se včera teda předvedli.
<a> asi mám štěstí že se na to ani moc nepamatuju.... dostal si tu zpravu o těch klíčích?
<b> o jakejch klíčích?
<a> sem včera někde asi ztratil kliče. v noci sem ti to psal...
<b> no, psal si mi...
<b> <a> eee,.. twl,,, já su zkalenééé jakoo
<a> no, patrně to díky mému stavu dostalo jiný smysl.
Komentář: Miluju opilecké večerní zprávy od svých kamarádů.
<a> Ahoj hele... Mám menší problém... Nemohl bych se k tobě dočasně nastěhovat?
<RedCZ> Povídej, jakej problem?
<a> no včera jsem kecal s <c> na Skypu a stala se mi taková nepříjemná věc
<RedCZ> další průser?
<a> no dělali jsme si ze sebe srandu a <c> začal žvatlat nějáký blbosti o incestu... A tak jsem se ze srandy zeptal - Tys někdy spal se svou matkou? No a máti mě slyšela...
Komentář: Občas se mluvit nahlas nevyplácí :)
<a> v ty televizi posledni dobou nic neni...
<b> presne moje rec!
<a> navic me se** ze je vsude stejnej program
<b> jak to myslis?
<a> zapnu to a vsude to zrni a to je strasne nudny :(
Komentář: set-top-box?
<a> hele my tam budem od kdy do kdy?
<b> první tejden v srpnu prej
<a> a to je kolikátýho
<a> Ahoj. Chci si zahrát GTA, jsou na to 2 CD. Jedno je instal a druhý play. Tak asi tam mám vrazit to play, že? Když to tam dám, zapnu GTA tak to hlásí ať vložím disk 2. Zkusím vložit instalačku, ale zase to hlásí to stejné. A na disku play je Crack! Tak co mám dělat?
<b> no... a crackla jsi to?
<a> hm... tak před půl rokem jsem to normálně hrávala. Jakže to mám cracknout?
<b> zkus to
<a> Tak já jsem z toho disku překopírovala ten soubor ve složce crack a dala jsem ho do složky gta na pevném disku. Pořád to nejde. Co dělám blbě?
<b> tzn. nahradila jsi ten původní spouštěcí soubor?
<a> Teď ti moc nerozumím. Mám ten soubor gta-vc.exe (crack) vyměnit za gta3.exe?
<b> ...
<b> blondýna, že ano?
<b> už ani nemám sílu se tomu smát
<a> No tak díky.
<b> jen drobné upozornění - série GTA vyšlo celkem 6 her ;-)
<a> a když ten crack vyměním za ten momentální soubor, nevymažou se mi savy?
<b> ...
<a> Bože můj co je? Já nejsem znalec jako ty.
<b> omg, tak jak pro blbý: GTA 3 je JINÁ hra než GTA: Vice City !
Komentář: lamerství = nejlepší protipirátská ochrana
<a> konečně jsem si stáhla to nové ajsko
<b> to je teda výhra
<a> mno tak trochu se mi díky tomu sekl komp...
Komentář: to icq...