Nejlepší hlášky

<venca18> ty vole dneska sme sli u centralu a normalne jsem si neco zvatlal v nejakym jazyce kterej neznam :-D
<venca18> mama se mi smala ne :-D
<venca18> normalne uplne demence :-D
<venca18> ale fakt jako uplne slova kterŕy ani neznam :-D
<Cajtky> vole, neděláš v noci pro stargate?
<venca18> nevim hle hle
<venca18> lol proc 2x hle?
<venca18> asi ozvena D
<Cajtky> nebo symbiont

Komentář: jeden z mnoha večerních rozhovorů :-D

<a> vždyť <c> má ještě ve volných minutách skoro 2 hodiny
<b> no jo!, ale on je dokáže provolat za 5 minut

Komentář: Čas je opravdu relativní :D

<a> Jo a de se spornovat
<a> *sportovat

<a> Ty vole mi spadl telefon do vany:-D:-(
<b> ty si blbka proc si s sebou beres telefon?? :D:D
<a> kdyby mi někdo volal:-D
<b> hm :D:D:D
<b> tak ho hlavne nezapinej :D
<a> neboj:-D
<b> rozeber ho a vyfoukej ho fenem
<a> já ho dala na topení
<b> fen je lepsi
<a> ok
<a> ty seš fakt blbej, ted mi ten telefon asi schořel:-D://
<b> protoze ten fen nesmis rvat tesne k tomu! :D:D
<a> ahá no:-D
<b> aspon uz neni mokrej :D:D
<a> ale je uškvařenej a hrozně smrdí!:-D
<b> ho dej k opraváři hodinek :)
<a> jojo?

Komentář: Chytrá holka :D

<a> pořád mi to padá
<PJDefort> divny
<PJDefort> losan...
<a> ne to neni losanem!
<PJDefort> :D
<PJDefort> ale je :D
<PJDefort> ty mas od nich ten net za 4 kila bezdratovej?
<a> ne
<a> kdybych ho nela bezdratovej tak sem nerikala ze mam vodu v kabelech...
<PJDefort> tak bezdratovej ma taky kabely :D
<a> jo ale urcite by mi nevedli na strechu

Komentář: njn :D

<mogul> <a> Piš něcoo :)
<mogul> <b> .- .... --- .--- -.- -.--
<mogul> <a> ?
<mogul> <b> Sem chodila do skauta :-P
<mogul> <a> 100001100010
<mogul> <b> ?
<mogul> <a> Já na informatiku :-D
<sláva> co to je za kundovinu? ... to je 2146 v desítkový soustavě
<mogul> to je jako vtípek vole!
<sláva> jo aha...

Komentář: ajták celym tělem

<a> no nic, jdu spát, musím načerpat sil neb dneska máme v plánu Mauthausen a ještě jeden koncentrák a pak návrat do ČR, tak ať to přežiju

Komentář: a já myslel, že to tam už sedmdesát let nedělají?

<War> mám sice mikrofon ale je tu spousta rodiných příslušníků
<Chacha-chan> Já jsem na bráchově PC Tak zkouším tlačítka

Komentář: Když je děvče samo doma...

<Kamil> no a jako každý rok na vianoce... zas nam padol windows
<Kamil> jj
<jogin> darcek od microsoftu
<Kamil> jj parchanti
<Kamil> ...že rusy majú svoj softvér
<Kamil> nainštalujem dačo ruské a bude

<Medik4> slyšíš me?
<Medik4> kurva já te vubec
<Patrik> ja taky nic neříkal
<Medik4> blbe
<Patrik> :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.