Nejlepší hlášky

-!- pata-hata is away: Nejsem tady
<Chip> Jsi tu?
<pata-hata> Jo co potřebuješ?

<Chief-Rzhr> jakto ze nespite???
<pim> podle campmetru nebo casu???

Komentář: omg, dalsi cs maniak, 6:08 ráno

<treska> Ahoky
<treska> Jak je?
<Breno> čest. jo normal
<treska> jjjj to je cool
<Breno> co je na tom cool?
<treska> nevim... proste se mi to libi tak to rikam, jako polovina cechu
<Breno> trochu přehániš
<treska> proc?
<Breno> polovině čechů je přes 40 let a pochybuju jak nákej děda řiká že je něco cool
<treska> no tak ta druha polovina!!!
<Breno> z lidí pod 40 seš ty spolu s tak odhadem 2-3 lidma co znám (a tim nemyslim osobně) co to řikáš
<treska> co? to rikaj uplne vsichni co znam,,, no pardon, jenom ty ne
<Breno> mno tak každej zná tu jinou půlku pod 40. tim pádem to řiká čtvrtina čechů maximálně
<treska> ty ses zase tak protivnej!!! ach jo
<Breno> jaky zase?
<treska> no tak poprvi no
<Breno> nechapu proc protivnej.
<treska> nooo hned se musis hadat
<Breno> pouze konstatuju tvůj chybnej odhad
<treska> jesis ale ty jsi s tim zacal co mam s tim cool!!! tak nekecej!!!
<Breno> mno tak jako nvm proc pouzivas cool na to ze zivot de normal
<treska> no ze je to cool ze de zivot normal ne?
<Breno> to se mi moc cool nezda
jestli chces treba doslovnej preklad...
<treska> jesis tak se na to nedivej!!!
<Breno> - chladný
<Breno> - ochladit
<Breno> - chlad
<Breno> - klidný
<Breno> - ochladit se
<Breno> - chladivý
<Breno> - studený
<Breno> - ochladnout
<Breno> - zchladnout
<Breno> - svěží
<Breno> - vlažný
<treska> jo studeny... jo ale kdybys cet casopisy... tak vedci hledali jednoho coolera ktery by jim udelal nejakou reklamu na nejakou hru a odtoho se to odvodilo!!!
<treska> vic cti a treba se nebud muset hadat!!!
<treska> a od toho cooler to vzniklo
<treska> ze byl jako nejlepsi
<Breno> mno tak jako slovo cool ve slangovym významu ani v oficiálnim významu bych rozhodně nepoužil do věty život je v normalu
<treska> no tak uz toho nech... konec... znovu... tak co delas?
<Breno> bavim se s jednim nejmenovanym člověkem o významu slova cool
<Breno> copak? já se nebavil o nikom konkrétnim...
<treska> ses uplne...
<Breno> čemu na slově nejmenovanym nerozumíš
<treska> nech toho!!!
<Breno> čeho? jenom sem odpovídal na otázku co zrovna dělám
<treska> to je hroznej ten zivot!!!
<Breno> když myslíš...
<treska> neeee je hroznej zivot s tebou!!!
<Breno> já s tebou aale nežiju
<treska> ja vim
<treska> no ne ale ze si ty
<treska> to je hrozny hned mi zkazis naladu
<treska> ne sorac
<treska> njn...
<treska> promin...
<treska> no jooooo tak promin...

Komentář: časáky typu Bravo sou plnohodnotnej zdroj informací

<Dolbac> Win 2000 SP4, to byl posledni rockstable system
<Caleb> vsak to neumi ani Wifi
<Caleb> :))
<Caleb> meles picoviny
<Caleb> v cem neni XP SP2 nebo W2K3 rockstable?
<Dolbac> Caleb: umi pyco
<Dolbac> ze ses lama a neumel jsi je to naucit, za to ja nemuzu
<Caleb> takze W2000 ma vlastni wifi stack?
<vojtik> jj
<Caleb> ja jen ze ho ma az XP SP1
<Dolbac> Calebe ses lama, vzdej to
<Caleb> Dolbaci, tak mi udelej screenshot
<Caleb> nebo me nejak presvedc
<Caleb> ale to nee, ty ses jenom drzej
<Dolbac> !8ball je Caleb lama?
<Oleburt> Dolbac, jasne
<Dolbac> staci?
<Caleb> a vykrikujes tady, jak sou W2k skvele
<Caleb> !8ball necha se Caleb lehko vyprovokovat?
<Oleburt> Caleb, jasna vec
<Caleb> !kick Dolbac
-!- Dolbac was kicked by Oleburt

Komentář: neni treba :D

<a> njn, ale kde já mám teď sehnat pannu, která bude ochotná do toho jít? :-D
<b> Stehlík *ROFL*
<a> to není panna, to je kurva
<b> jebat
<b> zkus Google, tam najdeš všechno

Komentář: Google 4eevr XD

<Cinko> chces ist do ignor listu?
<Ciaoaddio> TO JE CO?
<Cinko> este raz mi napis nieco podobne a si tam
<CiaoAaddio> TO MI POTOM PRIDE POSTOU DO SCHRANKY???

Komentář: Hlava

<a> ako sa odstranuje riadok v MS Project?
<b> delete from <nazov_tab> where id=cislo_riadku
<a> a kde sa to pise?
<b> do prikazoveho riadku :-)

Komentář: informatik :-)

<overlord> inak mas tu gitaru uz?
<Dr.Acula> elektriku nie
<overlord> nemas elektriku jak si semnou pises?

<Harry> ty vole se už hodinu peru s tiskárnou
<Harry> napřed mě tiskla že tam byli rozmazany pruhy
<Fish-bone> nasere
<Harry> pak netiskla vůbec... lezly z ní čistý papíry
<Fish-bone> Krajsum tiskne furt to samý nejde to zastavit
<Harry> a teď si usmyslela že jí došly všechny ingousty
<Fish-bone> nedělá si s tebe prdel?
<Harry> asi se mi nějakej hekr naboural do tiskárny a snaží se mě nasrat
<Fish-bone> mizim hoj
<Harry> hele
<Harry> co si dělal poslední hodinu?
<Fish-bone> nic jen jsem něco zkoušel :-D

<Stejski> naskenuj pls a pošli na mail
<vrah> a už to je
<vrah> teda ještě ne
<Stejski> :-D
<vrah> ale už to mělo bejt tak minutu odeslaný

Komentář: se to seklo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.