Nejlepší hlášky

<a> strasne a smradlave ;)
<b> smradlave a cvachtave
<a> tak... popriali sme si vysnivane vianoce

<Sqhm> vyhral som 50 dolacov
<Flow> a ja tedka dobral posledni prašek antbibitoik
<Flow> ani neviš co to pro me znamena

<on> nechces skypovat?
<ona> teď volám...
<on> tak staci kamera. :-D
<ona> no s ní... :-D
<on> :(
<ona> za chvilku...
<on> ok
<on> ale veci sundat predem :-D
<ona> už je mam sundané...
<on> aha
<on> tak tam delas neco s jinym, jo?
<ona> abys to nechápal blbě, ležim v posteli, pod peřinou a volám s kámoškou...

<a> Tak fajn, já se jdu mastit...
<a> Brrr... teda sprchovat :D Nevím jak mě to napadlo :D

Komentář: Neřestné myšlenky...

<Frtan> btw, s Michalou sme se zase rozešli :-D
<Clonny> už bylo na čase :D
<Frtan> nechceš stříbrnej prstýnek? :-D
<Clonny> na zásnuby je ještě brzo woe, matka by mě zabila, neblbni :D

Komentář: zlomil mi srdce :-D

<withoutnick> apt resi zavislosti asi jako ja sex s muzi

<a> \_/
<b> Esteeeeeeeeeeeeeeeee. Niekto vychlastal pokial internetom slo ku mne
<a> scp -prC flasa pecienka@b
<b> taaaaaaaaaaaaaak To je uz lepsie.

<a> de to se mnou z kopce
<b> :-) ale vuuubec nee...
<a> ale jo... třeba ted...
<a> tak abych dal fotku z pc do iphonu, musel bych ho připojit přes kabel k pc žj... ale sem tak línej, že než se zvedat pro kabel a zapojit to, tak sem si ji na iphone radši poslal mejlem...
<b> :-D to si delas sranduu :-D
<a> ne :-(

Komentář: Kvalitní email client iphonu...

<a> MUSÍM JÍT K SOUSEDŮM OZNÁMIT JIM ŽE SE TU BUDE VRTAT
<a> od 6 do 7 MI PŘIJDE KAMARAD NAVRTAT DIRY
<b> LOL, to jsem zvedav co si o tom sousedi pomysli...
<a> prase...

<a> Jo sorry, v poslední době mi moc nedocházejí souvislosti... Nevíš čím by to mohlo být způsobené? :-D
<b> Moc hulis? Moc malo hulis? Nevim ale urcite to bude neco s hulenim :)

Komentář: ICQ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.