Nejlepší hlášky
00:02:54 <a> už se těším na snídani na ty tenke dlouhe parky co tata koupil
00:03:08 <b> taky bych si dal
00:03:24 <a> 8:30 a 8:35 budík
00:03:28 <a> běda jak nevstanu
00:03:48 <b> k čemu tak brzo?
00:03:53 <b> jedeš za marcelem?
00:03:59 <a> ne
00:04:03 <a> chci dlouho snídat
00:04:05 <b> :D:D
<a> to byl zas den hele...
<b> co se stalo? :D
<a> byl jsem u Jirky, že zahrajem to nový RPG, který stáhl a byl už celkem večer a já řek, že bych něco spolkl.
<b> no?
<a> ...a on že v klidu, akorát že půjdem nahoru, do kuchyně. Znáš tu fůrii, kterou si vzal jeho tatik ne?
<b> Lenku? janý, pěkná kráva no... minule jsem u Jury byl a ani mě nepozdravila a začala peskovat, že mám mokrý ponožky a že dělám stopy po podlaze. Tak ne asi, jak je venku vody jak z cypa.. ok beru, mohla to říct slušně, ale takhle ječet na hosta?
<a> no to je jedno... každopádně já na něj jakože nechci jít na horu, že zas bude mít ta jeho macecha na mě blbé pindy, protože ona si vždycky něco najde. Tak mě tam chvíli hecoval, pak na mě začal řvát a pak prostě odešel, že se jde najíst a že já ať si tu klidně tvrdnu, což mě celkem namíchlo, když stačilo vzít nějakou chalu a přinést ji pod schody dolů, nebo se na to úplně vys*at, ale ne, on prostě odešel a nechal mě tam jak debila samotného dole s jeho segrou... mimochodem "moc příjemná holka".
<b> a?
<a> a za chvilu slyším jak jde někdo po schodech, tak jsem si řekl, že to bude nejspíš on. Tak jak se otevřely dveře, tak jsem do nich dal bodýček, abych mu udělal zedníka a on tam byl jeho tata s podnosem a jídlem pro mě :(
Komentář: zedník = přimáčknutí ke zdi, nebo jen přimáčknutí
<majo> som chytil také nervy na mamku že som mal chuť jej jednu natiahnúť....ale udržal som sa
<pušo> We have mamka down, I repeat, we have mamka down. I need support.
Komentář: závislák :)
<a> Počul som, že si dobrý z angličtiny
<b> No celkom mi to ide.
<a> Aha. Tak ja by som potreboval pomôcť. Ako by si preložil Fatal Error?
<b> Čo tak fatálna chyba?
<a> Nieeeee.
<b> Ako to? Ako by si to preložil teda ty?
<a> Windows :D
<Necromancer> !DEOP Necromancer
-!- mode [-o Necromancer] by kacenka
Komentář: Kam BOT nemůže, tam pošle ženskou ;-)
<samsonisko> VLÁDCI PRAHY, VLÁDCI PRAHY Z OSTRAVY
<dr.dread> si četl v naky bibli ne? od vetnamcu :D
Komentář: skype chat k ránu... :D
<a> máš to nainstalovaný,otevřený ve winraru?
<b> jojo...hej ale tvl to nemůžu přečíst ani jak je to malý ne =-O
<a> lupa...
<ona> A čo ide v kine ?
<on> Dnes Thor
<ona> O čom to je ?
<on> Sám neviem..zas bude niečo riešiť s kladivom
<ona> Kladivom :O ?
<on> Ano, on má také kladivo parádne
<ona> Preboha
<on> Kladivo vo význame nástroj
<on> To som tomu nepomohol :D ..Kladivo..Rúčka a to čím sa bijú klince
<ona> Ja viem čo je kladivo!!!!!!
<on> Chcel som sa vyhnúť nedorozumeniam keď sa tak prekvapene pýtaš :D
<a> co si lidi obvykle predstavujou pod pojmem sber dotazniku?
<b> odpadkovy kos
<a> aha :D a placeny sber dotazniku?
<b> kontejner k pronajmu
Komentář: aneb placená reklama :)
<DavaCZ> A to tam máte tepelnou elektrárnu?
<Pepsik> Ne , ta je na elektřinu, ta teplo nevyrabí.