Nejlepší hlášky
<a> to museli pisat nejaki komici v tom microsofte
<a> vista mi na ich vlastny program pise, ze autor nie je vierohodny, ci to chcem nainstalovat
<a> nie ze by som to chcel instalovat, ale neva... a este po instalacii mi to zablokoval ich vlastny firewall
<b> lol, mrkvosoft
<a> normalne neviem, co si mam o tom mysliet
<b> ale neboj... vista je neznicitelna :-D
<a> ja im dam parchantom, mircosoftackym. od teraz si do kazdeho programu pisem varovanie: "POZOR! Tento program by mohol zlepsit chod Vasho Windowsu. Ste si naozaj isty, ze ho chcete spusit?"
Komentář: mame radi microsoft :)
<a> mother řiká ze sedim celej den u kompu
<a> neni pravda
<a> taky se nekdy musim najist a vysrat
<a> tak mě napadá
<a> že seru pač jim
<a> hmmm
<a> asi nebudu jíst
<b> :D omg rofl
<a> Myslis ze je dobry zapijet kure jahodovym acidofilnim mlikem?
<b> jak se to vezme
<b> je to dost bilkovin ale budes z toho mit sracku
Komentář: dva nadsenci pro fitnes
<a> Gratuluju k dalsimu prirustku do rodiny!!!
<b> Diky :-)
<a> A jak to slo? bylo "Tatko, dopij pivo a zavez me do porodnice"?
<b> naopak, zena v 10 prisla z hospody, tak jsem odvezl malou, vratil jsem se v 11, ve 12 jsme byli v porodnici a 1:25 hotovo - dobra prace...
Komentář: Z hospody do porodnice? :-)
<Dominika_angie> nehon
<Lukas.wz> nohim...
<Lukas.wz> nehonim... :D
<Dominika_angie> ja vim
<Dominika_angie> ale nehon
Komentář: ale fakt ne... :)
<a> Hej ted mi prisla SMS tak sem otevrel QIP ze si to prectu :-D
<b> To je normalni, taky se mi to stava...
Komentář: To je normalni...
<ferda> víš, co je největší prdel, že jakmile si něco napíšu na ten tahák, tak to umim, takže je to tam zbytečný, to je spor a jsem v prdeli.
Komentář: aneb jsem z FAV
<Syn> Cus robe pudes dneska zahulit na diskošku mam není doma? :-)
<Máma> COŽE???
<Syn> U ps překlik promiň sbohem musím jít.
Komentář: Dobrej překlik :-)
<a> jedem
<a> nůžky
<b> kámen
<a> kámen
<b> papír
<b> nůžky
<a> papír
<b> nůžky
<a> kámen
<b> kámen
<a> papír
<a> nůžky
<b> nůzžky
<b> papír
<a> papír
<a> kámen
<b> papír
<b> papír
<a> nůžky
<a> nůžky
<b> papír
<a> kámen
<b> kámen
<a> papír
<b> kámne
<a> nůžky
<b> papír
<a> papír
<b> nůžky
<a> kámn
<b> kámne
<a> papír
<b> nůzky
<a> nůžky
<b> papír
<a> papír
<b> kámen
<a> nůžy
<b> papír
<a> kámen
<b> papír
<b> nůzko
<a> sakraaaaa
<a> :D
Komentář: Textová verze hry kámen, nůžky, papír když si smažete icq :-P
<on> serus :D :D :D
<ona> odpadavaaaaaaam :D :D :D
<ona> uz si sa uschol? :D
<on> no aj ja :D
<on> a sak hej hej suchy som :D
<ona> tak som rada :D
<ona> a sry inak :D
<on> jak sa ti to vlastne podarilo? :D
<on> v pohode :D
<ona> ja neviem ved to bolo daleko odomna :( :D
<ona> absolutne ani tusenia nemaam :D
<on> no a ja som bol potom smadny :D
<on> a aj si vsetko pamatas? :D
<ona> nooo asi hej :D
<on> ze som ti hryzol kozy ? :D
<ona> noo :D ked si namne lezal :D
<on> tak napriklad toto som si ja nepamatal :D
<on> nebolelo ta to? :D
<ona> neviem :D
<ona> nepametam :D
<on> a preco som vlastne na tebe lezal? :D
<ona> no to uz vobecn etusim :D
<on> a preco sme sa zacali chytat ze kto je lepsie vyholeny? :D
<ona> ty kokos :D :D :D
<ona> nato som si spomenula neska rano jak som bola f sprche :D :D :D
<on> jak si sa holila? :D
<ona> to nie ze kdo je lepsie :D :D
<on> a co teda? :D
<ona> ale len tak ze ci sme :D
<on> a jak to zacalo? :D
<ona> neviem :D
<on> a kto zacal? urcite ty :D
<ona> no ty :D lebo si mi chytil nohy a ja ze prestan ze su neni oholene... a ty si potom si dal ruku do gati :D ze si sa den pred tym holil a ze chyc tak som chytila apotom zas ty :D
<on> ty kokos to vazne? :D
<ona> noo myslim ze tak to bolo :D
<on> tak sorry :D
<ona> ale otom nikomu nehovor prosimta
<ona> nechcem aby sa to sirilo dalej :D
<on> no ani ty frajerovi :D
<on> ak ho este mas :D
<on> a sak som ta chitil len za ofinu ne aj za kundu neee? :D
<ona> no sak preto nechcem aby sa to sirilo dalej
<ona> kvoli nemu
<ona> no sak ano :D
<on> teraz co ano? :D
<ona> no ze nie za picu :D
<ona> iba hentam :D
<on> no este ze tak :D
<ona> jj :D
<ona> umreeem kks :D :D
<on> ty si ma nahodou za kkt nechytala? :D
<ona> to je tak ked sa 2 najebane mozgy stretnu :D
<ona> nie :D
<ona> alebo neviem otom :D
<on> mne sa len daco marilo :D
<ona> ja neviem :D
<ona> take veci si uz zas nepametam :D az tak do detajlov secko :D
<on> ale dobre nam bolo :D
<ona> no sak ano :D
<ona> haluz musi byt :D
<ona> idem sa najest
<on> aj nabuduce :D
<on> vidis dpc, zradlo mam vo vaku :D
Komentář: No trocha dosť som toho popil že som si z večera moc nepamatal :D