Nejlepší hlášky

<a> sakara, dvě minuty bez internetu...
<b> já jsem se málem podělal strachy, sedím u PC a najednou tma, tak jsem si aspoň svítil mobilem :D
<a> výhoda notebooků - zapneš malování, uložíš prázdnej bílej obrázek, roztáhneš na celou plochu a máš univerzální lampičku :D

Komentář: Hromadný výpadek proudu

<a> :(
<a> jak tak rozmyslam asi som nemusel rozbijat obidva stoly
<a> teraz sedim na stolicke, klavesnicu na druhej stolicke a mysku na tlaciarni
<b> bojove podmienky :D

Komentář: <a> si prerabal izbu

<a> hele, víš, co je zajímavý?
<b> nwm
<b> ale ty mi to povíš
<a> no ty seš Pája
<b> no a?
<b> ted jsem z tebe nějak mimo.. neměla jsi náhodou brko? :-D
<a> Pája, to se skloňuje jako žena...
<a> takže jako žena bez ženy
<a> by to mělo bejt
<a> Pája bez Pájy
<a> ale to je divný
<a> jakto že seš Pája bez Páji???
<b> bože kde ty na tohle chodíš... přiznej se těch piv bylo víc než jen dvě, ne?
<a> nejseš mimozemšťan?
<b> přeci j je měkká souhláska
<a> hm...
<a> aha
<a> ale stejně je to divný
<a> to máš jako Áďa bez Áďi
<b> mimozemštane č. 2
<a> twe!!!
<a> hustý
<a> takže já sem mimožemšťan
<b> ítý volat domů
<a> bohužel, ještě nemam mikrofon, jinak bych to vzala...
<a> ale vyřídim našim, žes volala

Komentář: Nj, mně prostě občas hrabe... Ale stejně si na ní dám pozor

<kamarádka> nechces mi napsat kus diplomky?
<> ok ale, potřebuju za to napsat kus mé bakalářky
<kamarádka> napisu ti uvod, kdyz mi napises kapitolu specifik výkonu trestu donětí svobody u žen...
<> škoda úvod už mám
<kamarádka> závěr?
<> potřebujuna programovat knihovny pro komunikaci s Cisco Call Managerem
<kamarádka> ja znam jednoho managera inda, kterej driv delat na call centru a ma rad frisco...
<kamarádka> myslíš že to bude stačit ?

Komentář: studentka policejní akademie :-D

20:04 <a> pici tam aj s rutrom
20:04 <a> vypadava wifi
20:04 <a> teda: tvari sa notbuk, ze je connected, ale router uz nepingnem...
20:06 <a> aj ten pes ma serie, furt to len steka
20:07 <a> vyjdem von, prestane...
20:07 <a> ale ide si pluca vystekat, kokot...
20:07 <a> nechcete psa?
20:07 <a> alebo ruter...
20:07 <a> serem na to, idem do krcmy...

<a> budu dělat oslavu narozek
<b> kde to máš v plánu?
<a> u tebe na chatě
<b> to si věříš
<a> věřím, chtělo by to i bečku
<b> bečku? kolik tam chceš lidí?
<a> tak 15
<b> kdo?
<a> ty, já, dál zatím nevim
<b> blbneš? tebe tam nechcu

Komentář: když vás nechtějí na vaší oslavě narozek :/

<A> no tak se tomu snažim nějak věnovat. do toho jsem teď začal se připravovat na tu školu, tak uvidim...
<B> jakou?
<A> maturytu dodělávam
<A> tak teď pročítam učebnici AJ
<B> woe ty bys měl začít spíš češtinou

<a> a v akom je to formate?
<b> a to ako mam zistiť
<b> verbatim je na cedečku

Komentář: kamarátke nešli spustiť videá v PC...

00:02:04 <a> slyšim nějaký divný zvuky venku
00:02:15 <a> jakoby někdo vybíral popelnice, nebo kradl auta
00:02:36 <b> No tak to se koukni :-D aby to nebylo jako zitra to roztočíme drahoušku jak si hlídal auto furt
00:02:52 <a> všechno je osvícený a nikde nikdo. to bude asi kočka u těch popelnic
00:06:54 <a> tvl ja koncim :D
00:07:02 <b> co se tam deje :)
00:07:11 <a> všechno sem si ztlumil, televizi vypnul, ticho jak v hrobě a najednou do toho slyšim, jak nad náma někdo intenzivně bleje :D

<a> Jak by to řekli angličani, Norway!
<b> Cože?
<a> No... vždyť takhle vždycky odpovídaj, když se jim něco nezdá.
<b> Jenže oni říkaj No Way, né Norway, hlupáku.

Komentář: Norway!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.