Nejlepší hlášky
<a> zdar tak jak jedeš z té disky? v 5 ráno busem?
<b> cau.. ne děda mě odveze
<a> wtf? :D dědek de taky pařit? xD
<b> ... ne ... děda je taxikář.. :)
<a> Ty jo, kdo on to vlastně má být, ten na tom koni...
<b> ??? No kdo asi myslíš???
<a> No já fakt nevím... Karel IV.?
<b> ??? Opravdu??? V Praze na VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ???!!!???
Komentář: Momentální zásek ;-)
<on> lásko, ty spíš
<ona> ne, nespím, učím se
<on> spíš, sem tě viděl
<ona> prosímtě nech mě spát
Komentář: Skype hovor v pozdních hodinách
<a> kokos už je skoro polnoc a to som sa len teraz doučil chemiu..
<a> najviac mi nejdu tie organicke zo strany 40
<a> ...
<b> ale z toho už sme pisali
<a> ???!!!!!!!!!!!! čože ????!!!!!!!!
<b> teraz píšeme zo strany 95-135
-!- a has quit
Komentář: Ups :D
<M> Co je tohle za herečku?
<J> nějaká Ehle
<M> Odkaď jí znám?
<J> Pýcha a předsudek...
<M> Ta už je stará
<J> rád bych upozornil že je mladší jak ty:D
Komentář: Csfd
<Beck [Inkvizitoři]> rychlík chodíš na dostihy?
<Rychlík> ne proč??
<Beck [Inkvizitoři]> lebo mi pripadá že si sa zrazil s koňom
Komentář: Travian :)
<a> Mám fungl novou tiskarnu od HP a má jednu zvlaštnost
<b> Jakou?
<a> Tiskne i bez barvy
<b> Se divíš? Když je to Harry Potter!?
20:41 <a> mmntik :-*
20:46 <a> tak uz jsem hotova :-P
20:46 <b> coze? :-O ja se o to snazim pul hodiny a nic... a ty si to udelas za 5 minut?
Komentář: ICQ - mlada si fenovala vlasy xD
<a> jj veľká vďaka ó mocný. Čo za to chceš ? :-)
<b> rovných púl selete
Komentář: rrrrrr