Nejlepší hlášky

<Bohuše Ondráčková> Muzeme se domluvit na pravidelnych konzultacich. Milerada poslouzim zene na pokraji psychickeho zhrouceni. Je mi vas vskutku lito.
<JusticeBitch> Drž hubu ty kur-vo socialistická. Já bych ti taky posloužila, vypíchla ti ty tvé zkurvené oči, abys už nemohla psát taková zvěřistva!
<Rob> Bohuše. Nepřijde ti, občas, že tě všichni kolem nenávidí z hlouby svého srdce?

Komentář: feministky.com

<a> nemáš nějakou odlehčenou verzi Health systémů?
<b> co to je?:D jako nějaký antivir?
<a> ne do ajiny, maturitní otázka zdraví

Komentář: ted nevím, kdo je IT postižený víc :D

<a> cus
<a> sem dneska vstal, oblik se pripravil do skoly
<a> kouknul na suply a sel zasespat:-D
<b> rofl

<a> Točí tam svetlýho a tmavýho primatora
<b> hmm tmavýho primatora jsem jestě neměl
<a> ja dneska :)
<b> když sem si to přečetl znova, tak to vyznělo dost špatně :D

<a> nedas DoC ?
<a> teda CD*
<a> sry CoD ?
<b> ani jedno

<a> ako napíšem adminovi?
<b> vynadaj mu priamo tu a on ti minimálne pošle banán

Komentář: Tipérske fórum

<A> tak rikam
<A> tak ho pozdravuj
<A> a on odepsal
<B> hehe
<A> "tak ho nepozdravuj. Musi mu stacit ze byl s tou nejuzasnejsi holkou na svete cely den sam";
<A> ale sakra
<B> hhh
<A> ja to dneska s tim programovanim prehnal

<Iceman> Počuj,ja som z tých prázdnin už zmagorený
<Iceman> mám v ruke cigaretu, zápalku a škatuľku zápaliek
<Goral> a v čom je problém?
<Iceman> chcem kuriť, tak si dám do huby zápalku, a snažím sa škrtnúť cigu o škatuľku a čudujem sa, že prečo to nejde

Komentář: zhubný vplyv prázdnin

<a> sakra
<a> už jsem z toho zblblej. Sem čet: Zapište do mapy, kde se pěstují BALVANY
<a> BOŽE
<a> jsem na to asi 10 vteřin čuměl jak tele na nový vrata
<a> oblast pěstování kouření
<a> já na to kašlu
<b> se nedivim

<Rash> k tem poslanym clankum - zarlivost vydavat nebudu - uz jsem ji zpracovaval a ceka jen na vydani
<Rash> co se tyce pribehu, tak ten by sel nekam zaradit, ale upravi se
<peta> a driv jsem ti ji neposilal?
<peta> zarlivost myslim
<Rash> nn neposilal
<peta> sakra
<peta> mam ji tu už pul roku
<Rash> stejne to neni na vydani
<Rash> nic prinosnyho pro svadeni.cz v tom nevidim
<peta> ja to te babe posilal na prodloužení ale ona se k tomu pořád neměla
<peta> to byla ta jak byla u mne doma a kdyby ji co 5 minut ten jeji zarlivec nevolal tak jsem si i zapichal
<Rash> :D :D :D
<Rash> ten chlapek asi moc dobre vi, co ma doma

Komentář: Aneb proč muži žárlí. :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.